بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بیرمنگام

[ad_1]

فرودگاه بیرمنگام (قبلا شناخته شده به عنوان فرودگاه بین المللی بیرمنگام) دوم شلوغ ترین فرودگاه های بریتانیا و بسیار محبوب فرودگاه. این پشتیبانی از پروازهای داخلی در سراسر بریتانیا و همچنین در سراسر اروپا و آسیا و به کارائیب و آمریکای شمالی از این رو آن را دروازه ورود به بسیاری از مقصد دور و گسترده و همچنان مشغول طول سال.

یک فرودگاه بین المللی و یا هر فرودگاه مشغول است هرگز کامل بدون هتل ها در این نزدیکی هست که می تواند به جای مسافر ، خوشبختانه فرودگاه بیرمنگام بسیاری از هتل های خوب در دسترس آسان است که مناسب برای مسافران توقف در اینجا. این هتل با امکانات پارکینگ و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ایمنی از وسیله نقلیه خود را زمانی که شما از فایده گزینه خروج از وسیله نقلیه خود را در اینجا و چیدن آن را پس از سفر خود را.

این هتل یک گزینه خوب برای حمل و نقل مسافران و یا محلی که نمی خواهید را به شانس با پروازهای خود را و اطمینان حاصل شود که آنها در هیئت مدیره در زمان. آنها همچنین ارائه آرامش برای مردم در آینده پس از سفرهای طولانی و یا کسانی که با اتصال پرواز از فرودگاه و ساعت فراغت خود را قبل از پرواز بعدی. برخی از هتل واقع در فرودگاه خود و دیگران در نزدیکی مناطق اطراف آن.

بهترین عبارتند از:

این کاونتری هیل هتل: یک هتل دو ستاره بهترین برای راحت شب قبل از ابتلا پرواز خود را. آن است که تنها چند مایل از فرودگاه و در یک مکان بسیار خوب. برخی از امکانات شما در این هتل شامل یک رستوران و یک تلویزیون رنگی.

بیرمنگام کوروس هتل: هتل سه ستاره چند مایل از این فرودگاه مشغول این هتل موقعیت مکانی بسیار عالی است. راحتی و امکانات شامل استخر شنا ، سالن بدنسازی است که به طور کامل مجهز و همچنین یک رستوران. این هتل انتخاب این که آیا شما فقط به دنبال هتل های نزدیک به فرودگاه بیرمنگام در زمان اولیه پرواز و یا این که آیا شما در حال آمدن از یک سفر طولانی و نیاز به استراحت قبل از شما گرفتن اتصال خود را به پرواز.

بیرمنگام Crowne پلازا هتل: این هتل چهار ستاره است و در واقع تنها پنج دقیقه رانندگی از فرودگاه بیرمنگام. این ارائه می دهد خدمات حمل و نقل از طریق یک مینی بوس شاتل سرویس اجرا می شود که هر 15 دقیقه نتیجه حصول اطمینان که شما رسیدن به فرودگاه در زمان. آن است که یک هتل لوکس با همه چیز هر مسافر می تواند نیاز قبل از/پس از یک پرواز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.