بهترین هتل ها در اسکاتلند

[ad_1]

اسکاتلند یک کشور با برخی از دیدنی ترین و مناظر با شکوه در جهان وجود دارد متعدد کوه برای کوهنوردی و lochs تحسین در سراسر کشور است. آن را نیز به خوبی شناخته شده برای آن انتخاب بسیار خوبی از تک malts بهترین whiskeys در جهان ساخته شده است در اینجا.

هر چه دلیل خود را برای بازدید از این کشور با شکوه یکی از چیزهایی که شما نیاز به در طول اقامت خود است محل اقامت. برخی از سفر می تواند خراب اشتباه انتخاب مکان برای اقامت و بنابراین من لیست برخی از بهترین هتل ها در اسکاتلند به ماندن در. وجود دارد بسیاری از هتل ها در سراسر کشور, اما من تلاش کرده اند برای انتخاب هتل ها که در مناطق مختلف اسکاتلند بعد از همه وجود دارد زیادی برای دیدن و آیا در کشور البته شما می خواهید به حرکت در اطراف و در نتیجه نیاز به اسکان در مکان های مختلف.

در زیر 5 مورد از بهترین هتل ها در اسکاتلند

1. Balmoral هتل – ادینبورگ

Balmoral هتل واقع در مرکز شهر ادینبورگ در جهان معروف شاهزادگان خیابان آن است که به طور گسترده ای به عنوان بهترین هتل در ادینبورگ است و قطعا یکی از هتل ها در اسکاتلند است. اتاق ها را بزرگ و لوکس اقامت با برخی از منظره عالی ادینبورگ.

2. Inverlochy قلعه -nr فورت ویلیام

این قلعه لوکس هتل تنها 12 اتاق که همه سوئیت. این هتل دارای رتبه یکی از برترین هتل ها در اروپا و محل آن است دیدنی های تو در تو در میان درختان در منطقه کوهستانی اسکاتلند. این هتل به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین ها در اسکاتلند باید بازدید از محل.

3. البته قدیمی هتل – سنت اندروز

بدون مراجعه به اسکاتلند خواهد بود کامل بدون بازی برخی از گلف و کجا بهتر از معروف ترین زمین گلف در دنیا البته قدیمی. واقع در شهر کوچک ساحلی در شهر سنت اندروز در این هتل نشسته با افتخار در وسط زمین گلف 5 ستاره لوکس و اتاق با برخی از دیدگاههای برجسته از هر دو ساحل و زمین گلف.

4. هتل نیلی Glasgow – Glasgow

این هتل یک محل مرکزی در گلاسکو و دارای اتاق های موجود در نرخ بسیار معقول. آن را بسیار محبوب است با گردشگران شده است و دارای رتبه یکی از برترین هتل ها در گلاسکو توسط مشاورین (No1 از Jan12). اتاق ها بزرگ هستند و همه اصلی امکانات و کارکنان بسیار دوستانه و آگاه است.

5. این Torridon – Achnasheen

برنده جایزه Torridon انتخاب شد اسکاتلندی هتل از سال 2011 و آن را در مجموعه ای با شکوه تنظیم. احاطه شده توسط 58 هکتار از پارک این است که یک لوکس محل برای استراحت در, عقب نشینی کامل از این شهر و ایده آل برای عاشقانه می شکند. لذت بردن از برخی از مواد غذایی موجود در رستوران هتل و یا یک نمونه از 350 whiskeys موجود در نوار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.