بهترین هتل ها در میسور برای گریز عاشقانه

[ad_1]

میسور سومین شهر در کارناتاکا شده است و به عنوان پایتخت فرهنگی دولت است. از آن تاریخ به عنوان یکی از تمیزترین شهرهای هند است و یک مقصد توریستی محبوب است. در این شهر چندین نقاط گشت و گذار مانند میسور, قصر, Brindavan باغ Chamundi تپه سنت Philomenas کلیسا باغ وحش میسور و Lalit محل کاخ است. بودن یک مقصد تعطیلات محبوب وجود چندین هتل در میسور را با توجه به متنوع بودجه و علاقه است. در اینجا محبوب ترین هتل ها در میسور برای گریز عاشقانه.

این Windflower توچال و اسپا

واقع در Maharanapratap جاده Windflower رفت و آمد مکرر محبوب در میان زوج در گریز عاشقانه. این هتل ارائه می دهد یک محیط آرام بزرگ مواد غذایی و کارکنان دوستانه است. Nestled در میان شکوه سبز, زمینه خارج رفت و آمد مکرر است که به چند گونه از bidrds مانند هدهد, prinia و دارکوب.

نزدیکی هتل به چندین نقاط گشت و گذار مانند Chamundi تپه Karanji دریاچه و باغ وحش میسور است یک مزیت اضافه شده. مهمان ارائه امکانات رفاهی مانند wi-fi, مینی یخچال, سفر, میز, دکتر, در تماس است و می تواند خدمات اجاره. این عالی رمانتیک هتل در میسور برای, ارتباط جنسی, به دنبال آرامش, دور شو آخر هفته.

هتل سبز

این یک میراث هتل در میسور است که در خدمت به عنوان یک کاخ سلطنتی در طول راج بریتانیا عصر. هتل احاطه شده توسط چمن آراسته و چندین ردیف از گل رز-تخت است که ایجاد یک گرم و نرم و عاشقانه محیط. اتاق جادار و تمیز و مبله.

رستوران در خانه در خدمت هند و قاره ظرافتهای در نرخ معقول. مزیت اضافه شده از اقامت در هتل سبز است که نزدیکی آن به چندین نقاط گشت و گذار. مهمانان می توانند دسترسی رایگان به Wi-Fi با این حال پذیرش تکه تکه است در بهترین حالت. این یک گزینه خوب برای مسافران جستجو برای رمانتیک هتل ها در میسور ارائه می دهد که تمیز و اتاق های بزرگ در نرخ معقول.

سلطنتی مسافرخانه

واقع در K. R. S جاده سلطنتی مسافرخانه در نظر گرفته شده است به یکی از بهترین بودجه رمانتیک هتل ها در میسور. این یک زیبا اموال ارائه می دهد که تمیز و اتاق های بزرگ در نرخ مقرون به صرفه. سلطنتی مسافرخانه است یک انتخاب عالی برای زوج های جشن یک رویداد خاص و یا برنامه ریزی یک آخر هفته دور شو. رستوران در خانه در خدمت طیف وسیعی از چین و قاره کرایه. برجسته از این هتل به خوبی آراسته چمن و فضای رستوران. تنها حرکت نزولی به این هتل عدم وجود یک استخر شنا.

هتل Regaalis

این هتل 2 ستاره است که محبوب در میان ماه عسل زوج و اوقات فراغت مسافران است. این هتل نزدیک به چند عمده نقاط گشت و گذار و ایستگاه راه آهن. اتاق ها بزرگ هستند و به خوبی مبله با امکانات مدرن. برجسته از این هتل در میسور است این تیم از کارکنان دوستانه که رفتن بالا و فراتر از آن برای اطمینان یک اقامت راحت را برای مهمانان. رستوران در خانه, زغال چوب در خدمت یکی از بهترین بوفه صبحانه در شهر است. این یکی از معدود هتل ها بودجه در میسور است که ارائه می دهد امکانات رفاهی مانند استخر شنا و مرکز تناسب اندام و سرویس کامل آبگرم. سعی کنید برای رزرو اتاق در طبقه فوقانی با نمایی از استخر شنا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.