بهترین چیزهایی که شما باید انجام دهید در کوالالامپور

[ad_1]

1. KLCC

شناخته شده به عنوان معروف دوقلو برج KLCC است که باید به محل هنگامی که شما به اینجا می آیند. بسیاری از حمل و نقل عمومی است که بازدید کننده می توانید به اینجا می آیند (LRT,Rapidbus و یا حتی رایگان اتوبوس شاتل رفتن KL! ). این برج های دوقلو به شما ارائه می دهد مقدار زیادی از محل خرید در اینجا. به علاوه فراموش نکنید که برای چک کردن پتروناس گالری و این پارک زیبا در خارج از برج. مطمئن شوید که شما این شانس را به تماشای چشمه های موسیقی.

2. خیابان پتالینگ

خیابان پتالینگ می تواند به عنوان بخشی دیگر از این شهری کوالالامپور. این یک محله چینی ها احاطه شده با بسیاری از ساختمان های قدیمی. در اینجا وجود دارد مقدار زیادی از تقلید از چیزهایی که شما می توانید آن را خرید در قیمت های بسیار ارزان به خصوص اگر شما می دانید تاکتیک. به علاوه در بسیاری از غرفه ها و فروشنده دوره گرد وجار زن غذا در این محل است.

3. بازار مرکزی

بازار مرکزی این است که نزدیک به خیابان پتالینگ. آن را تا مقدار زیادی از حمل و نقل عمومی برای رسیدن به اینجا (LRT, مونوریل, rapidBus رفتن KL رایگان شاتل). این ساختمان قدیمی ساخته شد و در سال 1928 که همچنین به عنوان شناخته شده Pasar Seni به عنوان آن است تا مترادف با فروش صنایع دستی و هنر. بنابراین فراموش نکنید که به اینجا می آیند و یک سوغات از اینجا!

4. غارهای باتو

غارهای باتو واقع در شمال کوالالامپور. وجود دارد مقدار زیادی از حمل و نقل عمومی برای رسیدن به اینجا. این غارهای سنگ آهک دارای سه غار اصلی شامل معابد و زیارتگاه های هندو. بازدید کننده به صعود 272 پله ها به بزرگترین غار.

5. Dataran Merdeka

Dataran Merdeka است مربع بزرگ واقع در قلب کوالالامپور. این میدان حفظ بسیاری از داستان های تاریخ و خاطرات به مالزی. در 31 اوت 1957 مالزی دریافت به روز استقلال و در آن زمان اولین نخست وزیر Tunku Abdul Rahman فریاد زد: “Merdeka” در مقابل شهروندان در این میدان. این میدان نیز در واقع در مقابل Bangunan Tunku Abdul Samad که آن را به نگاه بسیار زیبا و قدیمی.

6. شاه

شاه باید برود-محل در کوالالامپور اگر شما می خواهید به طعم فروشنده دوره گرد وجار زن مواد غذایی است. شاه است روستای کوچکی که باقی می ماند قوی در وسط شهرنشینی کوالالامپور. آیا به شوک هنگامی که شما ببینید بسیاری از خانه های چوبی با پس زمینه ساختمان در اینجا!

7. بوکیت بینتانگ

بوکیت بینتانگ را می توان به عنوان شلوغ ترین محل در کوالالامپور. وجود دارد بسیاری از مرکز خرید مانند غرفه میدان تایمز Sungei Wang و دیگران. در واقع شما می توانید خرید در هر نقطه در اینجا. به علاوه فراموش نکنید که برای رفتن به جالان آلور به خوردن فروشنده مواد غذایی است. Bukit Bintang همچنین می توان گفت که هرگز نمی خوابد. در طول شب وجود دارد مقدار زیادی از نوار باشگاه و میخانه در اطراف این محل شلوغ!

8. شرکت Sunway مرداب

شرکت Sunway مرداب معروف پارک در مالزی. این پارک در واقع در سوبانگ جایا. این 88 هکتار پارک به شما مقدار زیادی از بیش از 80 بازی هیجان انگیز به اکتشاف. این که آیا شما بچه ها به پیر مرد شما لذت بردن از این پارک!

9. KL Tower

KL برج بلندترین ساختمان در مالزی. آن 421 متر و واقع در مرکز کولا لامپور. وجود دارد مقدار زیادی از حمل و نقل عمومی به اینجا می آیند (LRT, مونوریل, اتوبوس و شاتل رایگان Go KL). KL Tower است و نه فقط یک برج وجود دارد مقدار زیادی از جاذبه در این محل بیش از حد مانند 360 جو KL Tower محیط زیست پارک آبی مرجان و دیگران. فراموش نکنید که به اینجا می آیند و دیدن نمای کلی از کوالالامپور از عرشه وجود دارد!

10. کوالالامپور پارک پرنده

اجازه می دهد تا یادگیری و اکتشاف در مورد پرندگان در مالزی. مالزی کشوری است که همچنین معروف برای تماشای پرنده است. وجود دارد بیش از 250 گونه از پرندگان که پرواز در مالزی. اجازه می دهد تا رفتن به کوالالامپور پارک پرنده های که شما می توانید پرنده را از نزدیک به عنوان آن را به پرواز آزادانه در این پارک است.

این فقط یک پیشنهاد در مورد 10 تا از بهترین چیزهایی که در کوالالامپور. اما این شهر خیلی بیشتر از جاذبه! وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می توانید ببینید و انجام دهید در مالزی. از مواد غذایی, سنت, فرهنگ, پوست, رنگ, نژاد و طبیعت مالزی باید آن بسیار رنگارنگ و تنوع و اسیر قلب خود را.

D آسیا ارائه به شما مقدار زیادی از مالزی سفر بسته های هر کجا که شما می خواهید برای رفتن در مالزی. گرمسیری جنگل, کوه ها و سواحل و جزایر زیبا شهر شما نام آن را و ما آن را تمام. ما همچنین یک Chap مالزی بسته های ماه عسل مالزی, بسته های بودجه مالزی بسته های منحصر به فرد مالزی بسته های گروهی مالزی تور کوالالامپور تور و خیلی بیشتر!

بنابراین فراموش نکنید که برای تماس با ما برای هر گونه سوال! اجازه دهید به dicover مالزی. Dekat Je!

تماس: +60321453699. Whatsapp: +6012 4250469

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.