بهترین 3 ستاره هتل ها در میسور

[ad_1]

میسور سومین شهر در کارناتاکا است و اغلب به عنوان “پایتخت فرهنگی دولت”. اغلب مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از تمیزترین شهرهای هندوستان میسور است خانه را به چند قلعه و دیگر آثار فرهنگی است. از محبوب ترین نقاط گشت و گذار در میسور هستند Brindavan باغ Tippu کاخ سنت Philomenas کلیسا Chamundi تپه ها و کاخ میسور.

بودن یک مقصد توریستی عمده ای وجود چندین هتل در میسور در طیف وسیعی از بودجه. در اینجا بالاترین امتیاز 3 ستاره هتل ها در میسور بر اساس امکانات رفاهی و مهمان نوازی و ارزش برای پول است.

هتل بین المللی MB

هتل MB بین المللی واقع شده است و نزدیک به پنج نور دایره در صومعه جاده ها است. این هتل 3 ستاره در میسور است که در نزدیکی به چندین و گشت و گذار و خرید و ناهار خوری هاب. خانه رستوران در هتل, خدمت, خوشمزه, در شمال و جنوب غذاهای هندی در نرخ مقرون به صرفه.

اتاق جمع و جور هستند اما تمیز و به خوبی مبله. کارکنان مودب و گرم و بیش از شاد برای کمک به شما اقامت دلپذیر است. مهمانان در این میسور هتل می توانید دسترسی به امکانات رفاهی مانند دکتر در تماس, سفر, میز, ارز, لباس های شسته شده و با سرعت بالا اتصال به wi-fi.

Radisson Blu Plaza Hotel میسور

واقع در مرکز میلی گرم در جاده Radisson Blu Plaza یکی از بهترین هتل هاي 3 ستاره در میسور. این است که نسبتا جدید املاک واقع نزدیک به میسور سالن و عالی ارائه می دهد طیف وسیعی از امکانات در نرخ مقرون به صرفه. چندین نقاط گشت و گذار مانند میسور, قصر, باغ وحش و کلیسای جامع در مجاورت هتل. اتاق ها بزرگ و مبله با امکانات مدرن مانند الکترونیکی امن و با سرعت بالا از wi-fi. مهمانان در این هتل می توانید دسترسی به استخر بزرگ واقع در ورودی. کارکنان مودب و دوستانه و کمک خواهد کرد که به شما در تنظیم تورهای گشت و گذار و یا کابین برای انتقال فرودگاه.

رویال ارکید هتل متروپل

رویال ارکید هتل متروپل عالی هتل 3 ستاره در میسور واقع نزدیک به اتوبوس ایستاده و ایستگاه مرکزی. این یک میراث ملک است که به زیبایی بازسازی شده با امکانات مدرن مانند wi-fi, الکترونیکی, امن, 24 ساعت آب گرم و استخر شنا. مرکزی شمع روشن حیاط یک نقطه خوب برای یک شام رمانتیک. اتاق ها در این هتل مبله با مبلمان عتیقه می دهد که آنها را جذاب استعماری محیط. خانه رستوران در هتل در خدمت چین و قاره ظروف در یک محیط دنج.

هتل Reegalis

واقع در Vinobha جاده هتل Reegalis یک هتل 3 ستاره است که ارائه می دهد اتاق تمیز و راحت در نرخ مقرون به صرفه. این یک انتخاب خوب از هتل برای مسافران به دنبال یک هتل 3 ستاره نزدیک به عمده نقاط گشت و گذار در میسور. در خانه, رستوران, لا یاسمن در خدمت طیف وسیعی از هند و قاره ای و ظروف چینی. مهمانان می توانند دسترسی رایگان به wi-fi در همه زمینه ها از هتل. کارکنان دوستانه و بیش از شاد برای اطمینان از یک اقامت راحت را برای مهمانان. مزیت اضافه شده از این هتل نزدیکی آن به چندین ناهار خوری و خرید لکه های. این هتل ارائه می دهد امکانات متعددی مانند خشکشویی, خدمات, مسافرت, میز, استخر شنا و مرکز تناسب اندام و دکتر در تماس است. سعی کنید به کتاب کنار استخر و اتاق به عنوان آنها ساکت تر و بهتر نمایش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.