بهترین GPS – تام تام در مقابل Garmin نقد و بررسی

[ad_1]

سیستم تعیین موقعیت جهانی شناخته شده به عنوان GPS تبدیل شده است به طوری که همه جا ما را به حضور خود را در اتومبیل را برای اعطا. نه فقط ماشین ما مستقل GPS است که می تواند انجام شود در هر نقطه که می آید در دستی هنگامی که ما در حال کاوش در جاده ها. اکثر گوشی های تلفن همراه با GPS از ویژگی های است که ما آن را در نظر اجباری برای هر تلفن همراه دارای این ویژگی است. دستگاه های GPS در زمان حاضر ارائه ویژگی های اضافی و نه فقط موقعیت. آنها به ما ارائه اطلاعات در مورد رستوران ها, ایستگاه های سوخت و جزئیات در نزدیکی ایستگاه پلیس برای ایمنی ما. ما حتی می توانید خرید واحد های آنلاین است که وجود دارد افزایش GPS فروش آنلاین.

تام تام و Garmin در نظر گرفته شده به عنوان رهبران در GPS بازار است. با افزایش تقاضا برای واحدهای GPS یا به عنوان مستقل و یا به عنوان بخشی از تلفن همراه از ویژگی های تقاضا برای ویژگی های اضافی و افزایش کیفیت افزایش یافته است. دستگاه GPS صفحه نمایش باید گسترده ای را قادر می سازد ناوبری آسان است و آنها باید به راحتی ارتقا. وجود دارد باید به اندازه کافی ذخیره سازی داخلی اما ارائه expansion slots for SD مورد نیاز است. تعجبی ندارد که هر دوی این سیستم های gps پیشرو بازار است. آن است که حتی آشکار در GPS فروش آنلاین با بالاترین تقاضا برای این 2 مدل.

هر دو سیستم های gps باید 3.8 اینچ صفحه نمایش استاندارد و 4.3-inch widescreen. آن است که بیشتر ترجیح داده به 4.3 اینچ صفحه نمایش عریض به خاطر راحتی آن را ارائه می دهد در شرایط استفاده از نقشه های ناوبری. عامل مهم دیگر در نظر گرفتن حجم و قابل حمل است. با Garmin 750 مورد 6.2 اونس و تام تام در مورد 7.7 اونس آنها بسیار سبک وزن و قابل حمل است. هیچ کس می خواهد به انجام یک حجیم واحد GPS.

ارزش و کیفیت خوب GPS اندازه گیری چقدر خوب نقشه ها هستند که به نوبه خود منعکس شده است در GPS فروش آنلاین. تام تام و به عنوان گارمین همراه با نقشه از قبل لود شده است که در حال ذخیره در حافظه داخلی. اما با رشد سریع بتن جنگل های ما نمی توانیم انتظار این مکان به همان باقی می ماند و ما نمی توانیم مقابله با منسوخ نشانه در ما واحد GPS یا نه. تام تام و Garmin که درک این اهمیت است. بنابراین ممکن است برای به روز رسانی نقشه ها از طریق فقط یک پورت USB. چه چیزی بیشتر است ؟ ما تکه های اضافی در قالب mp3 و عکس های بینندگان است.

نکته منحصر به فرد در مورد هر دو تولید کنندگان است که هر دو آنها را بازمی گردد به خوبی در برابر یکدیگر است. در برخی از جنبه های تام تام دارای یک لبه بیش از Garmin و بالعکس. اگر کل حمل مورد نیاز و سپس Garmin ترجیح داده است بیش از تام تام. اما تام تام نقشه از ویژگی های به اشتراک گذاری را قادر می سازد که کاربران را به روز رسانی و اشاره خطاها در نقشه است که از ویژگی های بسیار مفید چه با تغییرات ناگهانی در حال ساخته شده به راه. پس در واقع آن را می آید به هر دو سیستم gps تامین برخی از بهترین دستگاه های gps.

اهمیت Garmin و تام تام است به طوری که بسیاری از سایت های است که آیا GPS فروش آنلاین برجسته تبلیغ Garmin و تام تام. برخی از بهترین معاملات است که ارائه شده آنلاین برای Garmin یا تام تام. بسیاری از سایت های ارائه یک آرایه بزرگ از مدل Garmin و تام تام و به طور خلاصه بررسی ویژگی های خود را بیش از حد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.