به روز رسانی GPS – خود نرم افزار نقشه برداری از تاریخ ؟

[ad_1]

GPS به روز رسانی و بهبود در حال آمدن سریع تر و سریع تر این روز است. قابل حمل و داشبورد نصب GPS ناوبری در حال حاضر استاندارد در بسیاری از ماشین ها و کامیون ها و استفاده از GPS در زندگی روزمره به سرعت در حال گسترش.

رانندگان در حال حاضر انتظار خیلی بیشتر از خود ماشین GPS واحد از دقیق خیابان و بزرگراه نقشه. آنها می خواهند بدانند که محدودیت سرعت, رانندگی, زمان, و که در آن ترافیک به احتمال زیاد حمایت کردن. آنها می خواهند به دانستن محل نزدیکترین ایستگاه گاز و یا اداره پست و یا رستوران.

فن آوری GPS با استفاده از سیگنال های دریافتی از ماهواره های نظامی به دقت اشاره کردن به یک کاربر دقیق موقعیت جغرافیایی. اما بسیاری از زمان خود را دانستن دقیق طول و عرض جغرافیایی–خودی خود–است به خصوص مفید است. ارزش واقعی GPS نهفته در رابط بین موضعی سیگنال از فضا و نقشه برداری نرم افزار ذخیره شده در داخل هر یک از گیرنده.

چه خود را Nuvi می دانید ؟

نقشه GPS به روز رسانی حاوی مقدار شگفت آور از اطلاعات است. به طور منظم GPS کاربران به سرعت تبدیل به عادت کرده اند به داشتن همه این اطلاعات را در نوک انگشتان خود را و اغلب پیدا کردن آن را تحریک کننده زمانی که برخی از جزئیات از دست رفته است. اما کسانی که رانندگی با یک هدایتگر GPS برای اولین بار اغلب پیدا کردن آن را به یک تجربه قابل توجه. دستگاه همیشه “می داند” که در آن شما می, آنچه در پیش روست و چگونه برای رسیدن به جایی که شما می خواهید–و آن را به شما می گوید.

آن را آسان برای فراموش کردن گاهی اوقات که در آن همه که “دانش” می آید. اطلاعات در خیابان های, خدمات و نقاط مورد علاقه همه جمع آوری شده به صورت دستی توسط مردم در رانندگی جاده, شبکه انجام نظرسنجی و ضبط داده ها. در این راستا نقشه های GPS هستند و هیچ تفاوتی از کاغذ قدیمی نقشه خیابان. آنها نشان دهنده یک تصویر لحظهای در زمان و گذشت زمان آنها ممکن است خارج از تاریخ.

مرکز شهر, خیابان, شبکه, از یک شهر بزرگ ممکن است تغییر بسیار کمی در طول سال. اما الگوهای ترافیک و رانندگی محدودیت ممکن است تغییر کند. بیراهه و راه نامگذاریهای ممکن است در محل قرار داده. آزادراه در رمپ و خروجی ممکن است باز یا بسته. در بیشتر مناطق تازه توسعه یافته شبکه جاده ای خود را تغییر و گسترش در همه زمان ها.

اما جاده ها فقط آغاز است. در علاوه بر این به واقعی نقشه های GPS, ناوبری شامل لایه های بسیاری از اطلاعات اضافی. کسب و کار و خدمات به مکان های ذخیره شده در GPS خود را می توانید تغییر دهید و تقریبا یک شبه. نظرسنجی جدید می توانید همیشه فاش جدید نقاط مورد علاقه یا به خاطر چیزی تغییر کرده است یا اینکه قطعه خاص از اطلاعات هرگز جمع آوری شده قبل از.

اگر شما در مورد آن فکر می کنم شما احتمالا می دانید بسیاری از راه های که در آن شهر یا منطقه را در فقط چند سال گذشته است. GPS شما باید بدانید در مورد این تغییرات بیش از حد.

نقشه GPS به روز رسانی

رانندگان که سرمایه گذاری در گران قیمت جیپیاس نفجترس در حال حاضر خواستار بهتر و بیشتر تا به روز نقشه ها و اطلاعات و تولید کنندگان در حال تلاش برای پاسخ. متاسفانه نسخه جدید GPS به روز رسانی به صورت خاص مارک و مدل است که گاهی اوقات نامنظم. شما ممکن است خرید یک واحد جدید با قبل از نصب نرم افزار نقشه برداری تنها برای دیدن نرم افزار جدید منتشر شده به زودی پس از. این هم با هزینه نقشه برداری به روز رسانی یک منبع مشترک از تحریک برای GPS کاربران است.

به درک که چرا این اتفاق می افتد, آن را مفید می دانم چیزی در مورد روند GPS جمع آوری داده ها. GPS سازندگان مانند Garmin قرارداد با شرکت های نقشه برداری مانند Navteq برای ارائه اطلاعات جغرافیایی. نقشه برداری شرکت به طور مستمر بررسی و re-بررسی مناطق مختلف و به روز رسانی پایگاه داده های خود را بر این اساس.

جمع آوری داده ها برای نقشه های جدید است وقت گیر و گران روند. و هنگامی که اطلاعات جمع آوری شده است می توانید آن را در حالی که برای GPS تولید کنندگان تبدیل آن به های خاص خود را دارد, نرم افزار فرمت و تولید GPS به روز رسانی (در صورت دانلود یا دی وی دی) برای توزیع.

اما مانند هر چیز دیگری در جهان از GPS این تمدید فرایند جمع آوری داده ها و تولید محصول در حال بهبود است. به طور فزاینده شرکت های نقشه برداری و GPS تولید کنندگان اولویت بندی مناطق برای به روز رسانی بر اساس بازخورد مشتری.

GPS به روز رسانی برای Garmin ماژلان, TomTom و دیگر برندهای محبوب در حال حاضر در آینده بیشتر و بیشتر شامل اطلاعات جدید است. Garmin GPS map به روز رسانی برای مثال در حال حاضر صادر شده سه ماهه. هر به روز رسانی شامل بهبود نقشه پوشش بیش از 60 مناطق عمده شهری در ایالات متحده و کانادا و شش میلیون به روز شده در نقاط مورد علاقه.

شرکت های دیگر در حال آزمایش با استراتژی های جدید برای نگه داشتن خود را در نقشه های GPS نرم افزار و پایگاه داده ها به عنوان زمان ممکن. TomTom به تازگی معرفی MapShare تکنولوژی در آن رفتن 720 گیرنده GPS. Mapshare اجازه می دهد تا TomTom به کاربران برای ارسال و به اشتراک گذاری خود را GPS به روز رسانی بلافاصله زمانی که مسیر تغییرات و یا نقشه برداری خطاهای اشاره کرد. دیگر TomTom صاحبان سپس می توانید انتخاب کنید که آیا یا نه آنها می خواهند برای دانلود مشتری-ایجاد تغییرات و یا صبر کنید برای به روز رسانی رسمی که تایید شده توسط این شرکت است.

در سال های آینده به نظر می رسد که برخی تعداد دریانورد GPS در جاده ها ادامه خواهد داد به گسترش و رویکردهای جدید به اطلاعات جغرافیایی های توسعه یافته خواهد بود. به این فرآیند آشکار شدن هزینه GPS نقشه به روز رسانی خواهد شد به احتمال زیاد به پایین حتی به عنوان کمیت و کیفیت اطلاعات در ادامه به افزایش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.