به فروش است انسان توسط Daniel ثانیه صورتی – بنده فروش – آن را شخصی و با هدف

[ad_1]

Daniel H. صورتی است که نویسنده کتاب جدید “به فروش است که انسان حقیقت شگفت آور در مورد حرکت دیگران است.” صورتی گذراند پرفروش “درایو” و “یک ذهن کاملا جدید.”

صورتی و اعلام کرد از آن زمان به را فراموش کرده ام ABCs از فروش (“همیشه بسته”) و اتخاذ جدید ABCs: همسویی, شناور و وضوح. جدید ABCs به شما بگویم چگونه خواهد بود. حد عالی رساندن زمین خود یادگیری چگونه به بداهه نوازی و خدمت به شما نشان می دهد چه باید بکنید.

رهبری خدمتگزار محبوب مفهوم و در حال حاضر به صورتی معرفی بنده فروش به شما کمک کند حرکت دیگران

فروش و عدم فروش فروش هستند و در نهایت در مورد خدمات که منجر به برتری بهر مشتری با سلام در فروشگاه و یا تحویل پیتزا در عرض سی دقیقه اگر چه هر دو مهم هستند.

آن را گسترده تر عمیق تر و متعالی تعریف از خدمات است که باعث بهبود زندگی دیگران و جهان است. بسیاری از مردم می تواند رسیدن به چیزی بیشتر و ماندگار تر به سادگی به تبادل منابع; و آن را مستعد به اتفاق می افتد اگر ما درخواست دو مفاهیم کلیدی: آن را شخصی و آن را هدفمند.

1. آن را شخصی. رادیولوژیست منجر تنهایی زندگی حرفه ای اغلب به تنهایی نشسته و در کم نور اتاق یا قوز بیش از رایانه های خواندن اشعه ایکس و سی تی اسکن و Mri. این جداسازی می تواند کسل کننده کار خود علاقه و در نهایت کاهش عملکرد خود را هنگامی که آن را احساس غیر شخصی و مکانیکی.

سه صد بیماران راضی به مطالعه اجازه می دهد عکس های خود را به همراه خود CT اسکن. رادیولوژیست که مشاهده CT اسکن با یک چهره عکس گزارش احساس همدلی بیشتر نسبت به آن دسته از بیماران و بیشتر دقیق در بررسی سی تی اسکن.

برجسته رادیولوژیست قادر به شناسایی “اتفاقی یافته;” ناهنجاری در یک اسکن که پزشک به دنبال نبود و نیست مربوط به هدفمند بیماری برای درمان.

سه ماه بعد محققان re-ارائه هشتاد و یکی از CT اسکن به رادیولوژیست که تا به حال کشف اتفاقی يافته ها; این بار اما بدون بیمار صورت عکس (به رادیولوژیست درک نمی کنند آنها در حال حاضر می خواهم دیده می شود همان اسکن با توجه به حجم اسکن آنها به عنوان خوانده شده روزانه).

نتایج نشان داد که 80 درصد از اتفاقی یافته بودند گزارش داد که عکس ها حذف شدند از فایل های.

این مطالعه نشان داد که, برای, بهداشت حرفه ای یک فکر با تکیه بر پردازش و الگوریتم های که مبهم انسان در طرف دیگر از یک معامله است که شبیه به بالينی خطا.

هر بار که ما سعی کنید به حرکت با دیگران, آن شامل یک انسان دیگر و در عین حال اغلب در نام حرفه ای ما غفلت از عنصر انسانی و اتخاذ انتزاعی دور موضع.

ارزش ساخت آن شخصی که خدمت به دیگران است دو طرفه. برای اولین بار شما را تشخیص فرد به عنوان یک انسان است. شما خودتان شخصا پشت سر هر آنچه در آن است شما در حال تلاش برای فروش.

صورتی توصیف تجربه خود را از غذا خوردن در یک شناخته شده ایتالیایی رستوران در واشنگتن در حالی که انتظار در لابی او متوجه یک عکس از فروشگاه مالک همراه با شماره تلفن همراه; دعوت از مراجعان به او تماس بگیرید به طور مستقیم با نظرات در مورد خدمات. آن را ابلاغ یک فرد پشت رستوران است که مراقبت در مورد مشتریان خود را به شادی.

“بسیاری از ما می خواهم به می گویند “من پاسخگو” و یا “من مراقبت.” پینک می گوید. “تعداد کمی از ما هستند بنابراین عمیقا متعهد به خدمت به دیگران است که ما مایل به می گویند “تماس با من همراه است.”

2. آن را هدفمند. بیمارستان ها منجر به عفونت و بهترین راه برای حرفه ای بهداشت و درمان خود را به کاهش وقوع است برای شستن دست های خود را. جای تعجب فراوانی شستن دست ها در میان آمریکا کارکنان بیمارستان کم است.

محققان با تجربه با کارکنان بیمارستان ارائه سه روش مختلف به غیر از فروش فروش با چالش شستن دست ها.

آنها موفق به دریافت مجوز برای ارسال علائم بعدی به بیمارستان صابون و دست مطابق با اصول بهداشتی ژل اسپری برای دو هفته. یک سوم از نشانه اعتراض به مراقبت های بهداشتی حرفه ای خود بهره: “بهداشت دست شما محافظت از ابتلا به بیماری است.”

یک سوم از علامت تاکید بیمار عواقب: “بهداشت دست مانع از بیماران از ابتلا به بیماری است.”

یکی از نهایی-سوم با استفاده از یک جاذب شعار و به عنوان شاهد: “ژل در ژل ،

نتایج نشان داد که موثر ترین نشانه دوم که به دادگاه تجدید نظر به هدف (حمایت از بیماران).

پینک می گوید که تاکید بر هدف این است که قدرتمند و در عین حال اغلب نادیده گرفته شده زمانی که ما در حال تلاش برای حرکت دیگران است. ما اغلب فرض کنیم انسان با انگیزه هستند و عمدتا توسط خود علاقه. تحقیقات نشان می دهد که ما نیز همه چیز را برای نفع اجتماعی و یا خود متعالی دلایل.

ما نه تنها باید در خدمت بلکه ضربه زدن به دیگران ذاتی تمایل به خدمت می کنند. ساخت آن را شخصی کار می کند بهتر است که ما نیز آن را هدفمند.

“رهبری خدمتگزار” است که یک عمل محبوب مبتنی بر فرض رهبران وابسته و تابع خود را به دنبال. بسیاری از شرکت ها در آغوش عمل از جمله استارباکس و خطوط هوایی جنوب غربی.

پینک می گوید: آن زمان برای بنده فروش; بر اساس اول خدمت پس از فروش. به حرکت دیگران امروز این مهم به درخواست اگر شخص شما در حال فروش به موافق به خرید; خواهد زندگی او را بهبود بخشد ؟ هنگامی که شما نتیجه تعامل خود را خواهد جهان به مکانی بهتر از زمانی که شما شروع شد ؟

در سال جدید روز, نویسنده دن صورتی میزبانی منحصر به فرد وبینار برای اولین پاسخ دهندگان به “فروش انسان است.” او تایید و آینده کتاب “دادن و گرفتن” توسط آدام گرانت. کتاب برجسته بخشندگان کنندگان و matchers. بخشندگان هستند و تا کنون موفق ترین. اعطای جوانترین شاغل استاد و بالاترین امتیاز معلم در مدرسه کسب و کار وارتون. “بده و بستان” منتشر خواهد شد در آوریل 9, 2013. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: http://www.giveandtake.com/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.