بوستون, ایالات متحده هتل ها

[ad_1]

بوستون یکی از مهمترین و ثروتمندترین های تاریخی و تاثیر گذار شهرستانها در ایالات متحده آمریکا. شهر امکانات نزدیک به 2000 رستوران و 62 مناظر تاریخی است. بوستون یک بار فوق العاده محافظه کار اما توسعه یک فرهنگ مترقی و در حال حاضر یکی از داغترین نقاط توریستی در انگلستان است. این شهر حدود 16 میلیون گردشگر در سال ساخت آن را یکی از ده مقصد توریستی در جهان است. بوستون ویژگی های یک ترکیب بدون درز بین المللی فرهنگ و تاریخ آمریکا است که ارائه آن منحصر به فرد است. . بوستون یکی از قدیمی ترین شهرستانها در ایالات متحده آمریکا است و توسط متمایز اروپایی احساس می کنید که به نظر می رسد که چشمانداز به فرهنگ است.

یکی می توانید پوسته از 400 دلار برای یک شب در swanky هتل های لوکس و یا یک اتاق در یک متل برای به عنوان کم 30 دلار.

بوستون متاسفانه شناخته شده نیست برای آن بودجه هتل ها .اگر چه برخی از تخت خواب و صبحانه هتل می توان پراکنده در اطراف بروکلین کمبریج مناطق در آن طول می کشد برخی تحقیقات برای پیدا کردن آنها. محبوب ترین B&B است که باشگاه بوستون واقع در 44 مشترک المنافع خیابان بعدی به بوستون باغ های عمومی است. محل ارائه می دهد با قیمت مناسب, اتاق اعم $80 $200. هتل میدتاون یکی دیگر از هتل بودجه در بوستون واقع در 220 هانتینگتون Av. این هتل در فاصله پیاده روی از سمفونی سالن مشخصاتش بازار و Copley محل بازار. نرخ های متفاوت بین $89 و $239

این هتل لوکس واقع در Tremont, Newbury و Boylston سنت این هتل ارائه برخی از بهترین در مسکن لوکس. اتاق به طور گسترده ای به مضمون از دنیای قدیم به جدید براق سن. بسیاری از هتل ها در بوستون واقع شده در مجاورت نزدیک به فرودگاه و ایستگاه راه آهن رندر خود را آسان تخفیف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.