تایپه تایوان راهنمای سفر برای تایمر اول

[ad_1]

اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر به تایوان برای اولین بار وجود دارد مناطق مختلف ارزش بازدید را بیشتر از سفر خود را. در حالی که چندین زیبا تاریخی, مناطق عبارتند از مورد علاقه های شخصی من برای تایپه سفر. لطفا احساس رایگان برای استفاده از این به عنوان یک نوع از شخصی تایپه راهنمای سفر هنگامی که برنامه ریزی خود را تایپه تعطیلات.

  • تایپه 101

ما شروع تایپه تور در تایپه 101. این یک آسمان خراش واقع در خینیی منطقه. در سال 2004 در آن ذکر شده بود به عنوان بلندترین ساختمان جهان در 1,671 ، آن برگزار شد که عنوان برای 6 سال تا برج خلیفه در دبی تحت الشعاع تایپه 101 در سال 2010. این برج دارای 101 داستان و ویژگی های یک عرشه مشاهده در 91 طبقه مانند ساختمان امپایر استیت در شهر نیویورک که در آن شما می توانید نمایش زیبا از مناطق اطراف آن.

پایین پنج طبقه تایپه 101 ویژگی های یک مرکز خرید لوکس با مجلل مغازه ها مانند باربری و لوئیس افتتاح نمود. در 88 طبقه داخلی رصدخانه شما می توانید 730 تن جرم دمپر اساسا یک توپ غول پیکر که مانند یک آونگ به مقابله با ساختمان ها نوسان در طول بادهای تند. بدون این دمپر مردم در طبقه بالا در واقع می تواند رنج می برند از بیماری حرکت از ثابت swaying از ساختمان! تایپه 101 شهرستان آیکون است که قابل مشاهده برای مایل در سراسر شهرستان. هر سال جدید, Taipei 101 جذب ده ها هزار نفر از بازدید کنندگان را به دیدن آن نمایش آتش بازی دیدنی و جذاب.

  • Ximending خرید

اگر شما به خرید, شما نمی توانید به اشتباه با Ximending. این منطقه خرید در Wanhua منطقه تایپه و در نظر گرفته شده است که مد پایتخت تایوان. در تعطیلات آخر هفته Ximending خیابان ها بسته به ترافیک و تبدیل به یک عابر پیاده مرکز خرید. این منطقه بسیار محبوب است با نوازندگان خیابانی از همه نوع و دلیل آن است که یک کانون شما می توانید گرفتن افراد مشهور میزبانی کوچک, هوای آزاد, کنسرت, آلبوم راه اندازی و رویدادهای دیگر.

Ximending نیز معروف برای آن “تئاتر خیابانی” است که در آن غلظت چندین فیلم در امتداد هاربین خیابان. برای علاقمندان تاریخ هر چند معروف ترین تئاتر در ناحیه قرمز است که در خانه تئاتر ساخته شده بود که در سال 1908 در طول اشغال ژاپن است و هنوز عملیاتی تئاتر با اجرای منظم.

  • Yangmingshan پارک ملی

اگر مناظر زیبا هستند چه شما نگاه به جلو به هنگام سفر, پس از آن من توصیه نمی Yangmingshan به اندازه کافی. این بزرگترین پارک طبیعی در تایپه. Yangmingshan بزرگ برای پیاده روی و مسیرهای متعدد است که می تواند یک روز کامل و یا فقط چند ساعت. محبوب مسیرهای شامل هفت ستاره قله که شما را به بالاترین قله در تایپه در 1120 متر (3600) و یا دیدن خیره کننده آبشار از Juansi آبشار دنباله.

هر یک از فوریه تا مارس, Yangmingshan سایت Yangmingshan جشنواره گل زمانی که گونه های مختلفی از گل مانند azaleas camellias و به خصوص شکوفه های گیلاس در رسیدن به اوج خود می پرورانند. هر شب از این جشنواره شکوفه های گیلاس درختان نورانی به صورت ویژه عاشقانه دید. بازدید کنندگان همچنین می توانید ناهار و شام در یکی از بسیاری از رستوران ها مانند بالا یا چمن کوه قلعه برای مناظر دیدنی از تایپه زیر.

بین زیبایی از شکوفه های گیلاس و بازدید از شهر Yangmingshan شناخته شده است نقطه عاشقانه برای عاشقان سراسر تایپه. از آوریل تا زمانی که calla lilies رسیدن به شکوفه کامل شما می توانید خود را انتخاب کنید لیلی گل برای فقط چند دلار در یکی از چندین گل مزارع.

در نهایت از دست ندهید در Yangming Shuwu همچنین به عنوان شناخته شده Yangming ویلا زیبا تابستان عقب نشینی از اواخر جمهور Chiang Kai-shek. Yangming ویلا خانه و باغ نگهداری می شود به عنوان آنها زمانی که اشغال شده توسط خانم و آقای چینگ. خانه دو طبقه سنتی چینی خانه با اتاق پذیرایی و دفاتر در طبقه اول و چیانگ اقامت شخصی در طبقه دوم که در آن نقاشی های خود را و عکس های شخصی هنوز هم نمایش داده می شود. این باغ زیبا به خصوص در فصل بهار که گل در شکوفه. به عنوان یک بیت از چیزهای بی اهمیت آن ذکر شده است که چند بوته های کاشته شده در مجموعه ای از پنج به نماد “5 ستاره” رتبه ژنرال چیانگ.

  • ملی کاخ موزه

ما خودمان را پیدا کنید در موزه کاخ ملی که در سال 1965 افتتاح شد. اگر شما را دوست دارم تاریخ در این محل می شود! ملی کاخ موزه دارای مجموعه بزرگی از 700,000 دائمی نمایشگاه های چینی شاهنشاهی تاریخچه و آثار هنری است که دهانه بیش از 2000 سال به علاوه ماقبل تاریخ چینی مصنوعات و آثار هنری که قدمت آن به عصر نوسنگی یا بهتر شناخته شده به عنوان “عصر حجر”.

محبوب ترین آیتم در آن مجموعه ای است از قولنج کلم. حک شده در قرن 19 از آن است که یک قطعه از سنگ قولنج شده است که در شکل شبیه به یک سر از کلم چینی و ملخ و ملخ پنهان در برگ های آن. افسانه می گوید: مجسمه های یک استعاره برای باروری زنان با کلم سفید ساقه نمایندگی خلوص سبز برگ کلم نمایندگی باروری و حشرات به نمایندگی از کودکان است.

  • چیانگ کای-شک Memorial Hall

یکی دیگر از لحاظ تاریخی قابل توجه نقطه عطفی در ما بازحمت حرکت کردن به یادگیری در مورد تاریخچه تایوان است چیانگ کیا-شک Memorial Hall. این است که یک اثر تاریخی ملی است که ساخته شده به افتخار سابق جمهوری چین رئیس جمهور چیانگ کیا-shek. یادبود نشانه جغرافیایی و فرهنگی مرکز تایپه. آن است که پر بازدید ترین جاذبه توسط گردشگران خارجی است. این بتکده سبک یادبود سالن دارای یک کتابخانه و موزه ریاست جمهوری در سطح زمین.

سالن اصلی ویژگی های زیادی نشسته مجسمه از Chiang Kai-shek بسیار شبیه یادبود لینکلن در واشنگتن دی سی یادبود سالن و اطراف آن میدان آزادی پلازا شامل 60 هکتار و شامل بسیاری از استخر و باغ فاصله است. پلازا همچنین خانه های دو تایپه عملکرد هنر ساختمان ملی تئاتر ملی و سالن کنسرت.

  • Beitou چشمه های آب گرم و کتابخانه های عمومی

محل های مورد علاقه من برای دیدن در حالی که در تایوان یک منطقه به نام Beitou. Beitou یک منطقه کوهستانی در شمال شهر تایپه است و بیشتر شناخته شده برای آن چشمه های آب گرم و با شکوه آن در کتابخانه عمومی. آب معدنی از بسیاری از طبیعی زمین گرمایی منافذ در Beitou معروف برای شفا و خواص درمانی. کل صنعت از چشمه های آب گرم استخر شنای سرپوشیده و هتل فنر Beitou ارائه عطر درمانی, ماساژ و آب درمانی. وجود دارد بسیاری از مکان های که در آن گردشگران می توانند خیس خوردن پای خود را در چشمه های آب گرم جریان. مطمئن باشید که برای بازدید از چشمه های آب گرم موزه. هنگامی که آن را ساخته شده بود در سال 1913 این بزرگترین حمام عمومی در آسیا که در آن زمان. امروز این موزه ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در آن حمام امکانات و Beitou تاریخ.

بعدی بازدید Beitou کتابخانه های عمومی. آن اسکلت چوبی است که متناسب با یکپارچه به آن Beitou پارک تنظیم. از طریق استفاده از مواد سازگار با محیط زیست ویژگی ها و طراحی کتابخانه تایوان اولین ساختمان “سبز”. کتابخانه باز در سال 2006 ساخته شده و به منظور کاهش استفاده از آب و برق است. برای انجام این کار معماران استفاده از پنجره های بزرگ به اجازه می دهد در نور طبیعی و پانل های خورشیدی پشت بام به تامین برق مورد نیاز برای عملیات. همچنین این کتابخانه جمع آوری آب باران ذخیره می شود و مورد استفاده قرار گیرد به خیط و پیت کردن توالت آن.

  • Tamsui بندرگاه ماهیگیر

نهایی ما نقطه توقف است Tamsui. Tamsui است واقع در غرب نوک تایپه و محل های مورد علاقه ما بود بندرگاه ماهیگیر. ما آموخته است که نه تنها این رستوران که نقطه بندرگاه ماهیگیر مرور ارائه تازه ترین غذاهای دریایی موجود در آن را نیز فراهم می کند غروب آفتاب خیره کننده نمایش. بندرگاه ماهیگیر هنوز هم به عنوان یک بندر برای ماهیگیران محلی و آنها با افتخار ارائه بندر برای 150 عروق! مورد علاقه ما راه رفتن در سراسر “عاشق پل” پل عابر پیاده چنین نامگذاری به دلیل آن باز در روز ولنتاین سال 2003 است.

معماری آن شبیه به یک کشتی قایقرانی به دکل. آن را در مورد یک پیاده روی 3 دقیقه در سراسر پل که در غروب آفتاب با شکوه است. عاشق پل نیز یک محل عالی برای گرفتن سالانه آتش بازی نشان می دهد و کنسرت است که شهر میزبان هر سال به جشن چینی در روز ولنتاین (که رخ می دهد در ماه اوت و فوریه 14). یکی دیگر از راه برای تجربه Tamsui است به یک کشتی از Tamsui کشتی در اسکله و پیاده در بندرگاه ماهیگیر. کشتی یک راه ارزان برای دیدن فوق العاده نمایش Tamsui اسکله. کرایه یک طرفه تنها هزینه $2 دلار و تنها در حدود 15 دقیقه است.

هر چند ما تایوان تعطیلات به نظر می رسد که در یک چشم بر هم زدن آن شگفت انگیز بود! در حالی که وجود دارد خیلی بیشتر به دیدن ما احساس ما بیشتر از ما سفر در تایپه. من امیدوارم که سفر خود را ثابت می تواند فقط به عنوان آموزشی و فراگیر به ما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.