تجاری توستر برای رستوران ها و کافه ها

[ad_1]

وجود دارد بیشتر به تجاری توستر از ملاقات چشم. در اینجا یک لیست از 11 انواع توستر در دسترس برای رستوران ها و کافه ها.

 • سندان سنگین بشقاب تخت توستر. این سنگین آهن تجهیزات کیترینگ خود را حفظ گرما در سراسر. آن را سریع زمان پخت و پز و ظرفیت بالا خروجی 120 ساندویچ در هر ساعت. این عنصر منحصر به فرد طراحی اجازه می دهد تا برای toasting حتی بیش از کل سطح پخت و پز.
 • سندان عمودی مستی توستر. این یک بازی جالب واحد است که یک دوقلو خوراک سیستم و سنگین سیم فولاد ضد زنگ نوار نقاله سیستم برای نان. این 6 ضخامت تنظیمات از روند گرمایش و آن را به یک متغیر کنترل حرارت از 50 تا 300 درجه سانتیگراد است. آن تولید شده است با دقت کارتریج بلبرینگ نوار نقاله شفت برای عمل صاف. علاوه بر آن انرژی کارآمد با 2 کیلووات آلومینیوم ورق گرم.
 • Dualit 6 تکه بلند توستر. این واحد طراحی شده توسط Proheat عناصر هستند که یکی از ویژگی های کلیدی. منحصر به فرد خود را armour اندود طراحی نگه می دارد رشته های تمیز و باعث می شود Proheat عناصر تقریبا شکست ناپذیر است. برای راحتی از آن است که مجهز به یک سینی خرده نان قابل جابجایی برای تمیز کردن آسان. اضافی ‘بادها در هر سانتی متر مربع’ اطمینان حاصل شود که نان برشته به طور مساوی.
 • سندان 6 برش نان برشته کن. این واحد از فولاد ضد زنگ ساخت و ساز دستی, بالابر و یک چوب زیر گهواره سوئیچ برای صرفه جویی در انرژی. آن است که مجهز به یک سینی خرده نان قابل جابجایی و یک تایمر با شنیدن زنگ.
 • سندان نوار نقاله توستر. این است که یک واحد جمع و جور است که دارای یک متغیر سرعت نوار نقاله با هر دو نان تست و مستی گرمایش تنظیمات. این فرد گرما کنترل برای بالا و پایین کردن عناصر و می توان آن را به جلو یا عقب خدمات.
 • سندان پانینی کوره. این گزینه سنگین ورق آهن توازن فوقانی صفحه گریل و قابل حمل چربی سینی. گرما می تواند thermostatically کنترل بین 50 تا 300 درجه سانتیگراد است.
 • سندان دهان گسترده نوار نقاله توستر. این تجهیزات برای پذیرایی گسترده ای دهان به انتشار برش و یک متغیر سرعت نوار نقاله برای هر دو نان تست و مستی تنظیمات. آن می تواند تولید تا 450 برش در هر ساعت. این فرد گرما کنترل برای بالا و پایین کردن عناصر و می تواند مجموعه ای برای جلو یا عقب خدمات.
 • سندان 4 برش نان برشته کن. این واحد دارای یک بالابر دستی با یک چوب زیر گهواره سوئیچ برای صرفه جویی در انرژی و یک تایمر با شنیدن زنگ. علاوه بر آن مجهز به یک سینی خرده نان قابل جابجایی.
 • سندان 9 تکه پانینی لوکس توستر. این تجهیزات برای پذیرایی دارای سطح نچسب قابل رسیدگی و آجدار بالا و پایین تخت. این است که به تولید مستقل کنترل صفحه است که شما را قادر به استفاده از تخت بالا تنها در حالی که صفحه خاموش است.
 • سندان 9 تکه پانینی کوره. این واحد دارای آجدار بالا و پایین صفحات و قابل تنظیم صفحه بالا برای انواع مواد غذایی ضخامت. دسته مقاوم در برابر حرارت و وجود یک چکه جام به گرفتن بیش از حد چربی است.
 • سندان 9 تکه تخت توستر. این تجهیزات برای پذیرایی قوی ساخت و ساز یک سطح نچسب و قابل تنظیم صفحه بالا برای انواع مواد غذایی ضخامت. دسته مقاوم در برابر حرارت و آن را یک چکه جام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.