تعطیلات اجاره ملک, نزدیک به گلف و مدیترانه در Almerimar روستای, اندلس, اسپانیا

[ad_1]

Almerimar-ملک اجاره تعطیلات

روستای Almerimar است واقع در دریای مدیترانه است. این منطقه “Costa de Almería” بسیار آب و هوای معتدل در تمام طول سال. این به این معنی بسیار کمی باران و ساعت بیشتر در هر سال آفتاب از هر نقطه در اروپا است. بنابراین Almerimar مناسب برای اقامت در زمستان و همچنین در تابستان. این روستا دارای مقدار زیادی برای ارائه به مانند یک 27-سوراخ زمین گلف, مارینا, رزرو طبیعت “پونتا Entinas-Sabinar”, دریای مدیترانه و سواحل آن است که نزدیک به کوه های گریز به والنسیا. وجود دارد, میخانه ها, رستوران ها و کافه ها در مرکز. شهرهای مانند “ال اخیدو” و تفریحی مانند “رکتاس دل مار” واقع در منطقه فوری در سراسر Almerimar. شهرستان آلمریا با آن قلعه تاریخی, کلیسای جامع و خوب آن مغازه ها را می توان در عرض 30 دقیقه با ماشین. شهرستان گرانادا با آن منطقه تاریخی و کاخ الحمرا و همچنین به عنوان “سیرا نوادا” با آن زمستان پیست اسکی را می توان در عرض 90 دقیقه و مالاگا شهرستان در 120 دقیقه. تنها اروپایی کویر Tabernas است در عرض 45 دقیقه و طبیعت رزرو “Cabo de Gata” است که تنها یک ساعت فاصله دارد. فرودگاه آلمریا (لی) و “مینی, هالیوود, تم پارک” هستند و هر دو تنها 40 دقیقه از Almerimar!!!

روستای Almerimar باز کرده خود را به طور کامل بازسازی 5 ستاره گلف رفت و آمد مکرر هتل در 8 دسامبر 2012. رفت و آمد مکرر ارائه می دهد امکانات برای گلف بازان. این هتل دارای 100 اتاق, رستوران, بار و شما در راه حق بر روی زمین گلف. بعد به هتل شما در پیدا کردن گلف Clubhouse که در آن caddy-استاد واقع شده است.

مرکز این روستا شامل اسپانیایی مارینا با بالاترین قایق ظرفیت در اسپانیا. قایق بادبانی هستند گره خورده است تا عملا در این مرکز در کنار میله های متعدد و رستوران ها که در آن شما می توانید لذت بردن از یک نمونه اسپانیایی “تاپا” همراه با یک روز آفتابی بیشتر از سال. مغازه ها و بانک ها با پول, ماشین آلات داروسازی و سوپر مارکت و نانوایی و townhall دفاتر همه در حال حاضر در مرکز.

طبیعت رزرو “پرج طبیعی پونتا Entinas-Sabinar” را می توان یافت در شرق روستا محدود دریای مدیترانه و اتصال Almerimar با رفت و آمد مکرر از “رکتاس د مار”. این ذخیره محافظت شده توسط اسپانیایی و همچنین محیط زیست اروپا ، به فلامینگو بهترین شناخته شده پرندگان وجود دارد اما بسیاری از محافظت کوچکتر گونه داشتن زیستگاه خود را در این محل است. دیگر طبیعت را می توان در گریز به والنسیا کوه تنها 30 دقیقه رانندگی از Almerimar. این کوه بخشی از اندوخته طبیعی اتصال به “سیرا نوادا” در استان گرانادا. یک ساعت رانندگی به دور شما می توانید معروف “Cabo de Gata” رزرو با آن باکره سواحل و معمولی کویر مانند محیط نه چندان دور از تنها اروپایی کویر به نام Tabernas.

“لا لدرا دلم گلف” است که در واقع کوچک دوستانه رفت و آمد مکرر از Almerimar که مشغول است اما هرگز شلوغ است. آن را تا به بسیاری از امکانات, اما نه بیش کاملی. این محل اقامت خصوصی که در آن ما تعطیلات اجاره واقع شده است که به خوبی نگهداری جامعه با یک استخر کودکان زمین بازی بسکتبال/دست و پا زدن دادگاه و بسیاری از خوبی آراسته باغ. به دلیل آن را فقط در خارج از مرکز روستا بالای زمین گلف آن را ساکت تر است و دیدگاه های دیدنی و جذاب. همه خواص برای اجاره هستند جنوبی و دارای پنجره های بزرگ با دادن دسترسی به تراس که livingrooms بسیار روشن است. هر یک از اموال مشابه است اما فرد است. این به این معنی به طور کلی در همه آنها به خوبی مجهز شده به طور کامل مبله و آنها را در راحتی شما نیاز به اقامت خود را واقعا یک تجربه مثبت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.