تعطیلات در مالزی – تجربه من

[ad_1]

شهر پر جنب و جوش می شکند نوردی در اعماق جنگل های بورنئو به دنبال اورنگ Utans انتشار لاک پشت Hatchlings بازگشت به زیستگاه طبیعی بازی یک دور یا دو گلف کاوش شگفتی های اقیانوس و یا به سادگی خیساندن تا خورشید بر روی یک ساحل شنی مشرف کریستال لاجوردی آب. تعطیلات در مالزی واقعا پیشنهاد فوق العاده دامنه برای تنوع و چیزی برای ارائه برای هر کس.

من شده اند به مالزی چند بار در حال حاضر و من هرگز رشد خسته از این محل است.

در آخرین سفر من به مالزی بازدید کوالالامپور (البته) پنانگ لنکاوی و بورنئو

در کوالالامپور من ماندم در این Berjaya Times Square Hotel و می تواند شدت آن را توصیه. آن را طبقه بندی شده به عنوان 5 ستاره ملک, با این حال من احتمالا نرخ آن را به عنوان بسیار خوب 4 ستاره. مجموعه بسیار بزرگ و بسیار خوب قیمت مناسب و آن ارائه یک موقعیت عالی در عرض 3 دقیقه پیاده روی به بوکیت Bintan منطقه است. من می توانم توصیه سفر به برج های پتروناس در کوالالامپور برج و مراجعه به محله چینی ها. وجود دارد خیلی بیشتر به انجام این کار در داخل و اطراف کوالالامپور مانند سفر به غارهای باتو و برای دیدن آتشی اما به طور کلی 2-3 روز است به اندازه کافی برای به دست آوردن یک احساس خوب برای محل و بسیار وجود دارد شما می توانید انجام دهید بدون کشش وقت خود را بیش از حد.

پنانگ است که یک محل عالی اما بسیاری از مردم برای درمان آن به عنوان یک تعطیلات ساحل با این حال من شخصا به شما توصیه اقامت در پایتخت جورج تاون و درمان آن به عنوان یک شهر قبل از حرکت بر روی جایی مثل Langkawi. لنکاوی فقط یک پرواز کوتاه و یا انتقال کشتی از پنانگ و به نظر من ارائه می دهد به مراتب برتر تجربه ساحل. مناظر در جورج تاون پنانگ خواهد بود چئونگ Fatze عمارت یک کالسکه سوار در اطراف کمی هند و سفر به میوه و ادویه و پروانه مزارع.

لنکاوی یکی از مکان های مورد علاقه من در مالزی. آن را به حال یک فضای بسیار آرام است و یک مکان ایده آل برای گریز از این همه در حالی که برای. آن را نیز از بودن وظیفه خیلی کمی ارزان تر از دیگر مقصد. خوب گشت و گذار در اینجا سوار ماشین کابل یک جنگل حرا سفر با قایق و یک جزیره سفر به این جزیره از خانم های باردار’ به نام به خاطر آن به نظر می رسد مانند یک خانم باردار تخمگذار از راه دور است. متعددی وجود دارد که هتل ها را انتخاب کنید در لنگکاوی اعم از 3 ستاره Mutiara burau شونبرگ خلیج توسل به لوکس Datai هتل.

جزیره بورنئو است که در بالا من 2 مکان های مورد علاقه در جهان است. من شروع به سفر با اقامت در شانگری لا تنجونگ Aru توسل به کوتا کینابالو مرکز. استانداردهای اینجا اخرین اگر چه ساحل توسط انسان ساخته شده است. این بود و نه از یک موضوع بود که من فقط در اینجا 1 شب قبل از من رهبری در تور حیات وحش.

پس از یک شب اقامت در شانگری لا تنجونگ Aru رفت و آمد مکرر رهبری برای پرواز من به سانداکان قبل از انتقال به رودخانه Kinabatangan. مسیر من متوقف در Gomontong غارها به شاهد که در آن آنها برداشت پرندگان لانه برای پرندگان لانه سوپ. این محل پر از اشکالات و آن را بسیار دشوار است برای جلوگیری از پله در آنها به طوری که این برای دل ضعف نیست. برای رسیدن به Gomontong شما باید راه رفتن را از طریق یک منطقه جنگلی برای حدود 15 دقیقه و من تا به حال چشم من پوست کنده کل زمان امید و دعا من می بینم یک Orang Utan. افسوس آن بود و من تصمیم من بود که راه بیش از حد خوش بینانه انتظار به غلیان ‘Wildman بورنئو” در هنگام اولین برخورد من با جنگل انبوه. کمی نا امید اما نه بیش از حد پایین من اقدام به رودخانه Kinabatangan. آن را در زمان حدود 1 ساعت با قایق برای رسیدن به من تسلیم از اسکله و دوباره چشم من پوست کنده شد. من بررسی می شود و ما تا به حال یک زمان کمی برای استراحت قبل از ما برای اولین بار برنامه ریزی سفر با قایق در جستجوی حیات وحش است.

من نه در صرف وقت در خود من پس از من به سمت نوار کردم و صحبت کردن به یک زوج آمریکایی بودند که در پایان خود را به دور جهان سفر. آنها همراه با یک زن و شوهر متشکل از یک مرد و یک زن فرانسوی بود به شرکت من برای 2 شب اقامت در من وجود داشت و همه ما به نظر می رسید به خوبی. پس از یک یا دو نوشیدنی ما به رهبری خاموش کردن Kinabatangan بودند و به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن عجیب و غریب Proboscus میمون و تمساح, همراه با بسیاری از پرندگان اما هنوز هیچ Orang Utan. در بعد از ظهر ما بسیار تکرار این روند البته در جهت های مختلف و به ما گفته شد وجود داشته است رؤیت کوتوله فیل اما ما نمی تواند آنها را پیدا کنید.

صبح روز بعد ما به رهبری به منطقه ای به نام گاو تعظیم دریاچه و ما را در یک سفر از طریق جنگل. من احساس می کردم در ابر نه. من همیشه از رفتن به جزیره بورنئو که من واقعا به حیات وحش و من احساس می کردم در یک مستند حیات وحش اعزامی ما به عنوان مهاجرت از طریق جنگل. راهنمای من بود از دادن تماس به سعی و جذب اورنگ Utans اگر چه او به من بگویید که این در نظر گرفته شد مقابله به اورنگ Utans بنابراین من کاملا مطمئن شوید که چگونه من احساس کردم در این مورد. من تصمیم گرفتم که اگر من تنها شانس دیدن Wildman بورنئو در محیط زیست طبیعی خود بود به پایان رسید تا در یک مبارزه با یک و سپس پس از آن می شود!! ما در بر داشت Orang Utan لانه اما هنوز هیچ Orang Utan. در راه بازگشت به قایق راهنمای من در حال گفتگو با یک رنگ روشن پرنده. او سوت کشید لحن و پرنده بود و پاسخ آن را بسیار سرگرم کننده به شاهد.

بعد از شام من تا به حال برنامه ریزی برای انجام یک پیاده روی در شب با راهنمای من و ما راه افتادیم و من متوجه ما شد و رهبری در یک مسیر متفاوت برای هر کس دیگری. از من خواسته که در آن ما می رویم و راهنماهای پاسخ بود که راه این است که قبل از پیاده روی برنامه ریزی شده است برای wimps, من می خواهم به خود من بازحمت حرکت کردن’. عالی!!! ما به رهبری کردن قمه در دست به عنوان ترنس هک یک مسیر برای ما از طریق ضخامت پوشش گیاهی است. ما تا به حال دیده می شود هیچ چیز به غیر از حشرات و گوزن هنگامی که ما به یک رودخانه مسدود کردن راه ما. ‘سلام’ ترنس گفت: به نظر می رسد ما مسیر مسدود شده ممکن است ما را مجبور به بازگشت’. او با بررسی و اظهار داشت: ‘خیلی زود برای رفتن به عقب و شخم زده طریق رودخانه. من زانو به, رودخانه, زمین سیاه و سفید به جز مقدار کمی از نور از مشعل. برخی ممکن است بیش از حد تحت تاثیر قرار, اما من نمی تواند شادتر. یک تجربه واقعی آنچه که من تا به حال خواب بوده برای سال و به بالا همه چیز من بود که پرداخت می شود برای انجام این کار.

صبح روز بعد از خواب بلند شدم هنوز هم فکر قبلی من شب تجربه, و اگر چه من تا به حال شده است کاملا دور توسط تور من تا کنون هنوز هم وجود دارد چیزی از دست رفته است. من تا به حال هنوز هم دیده می شود گریزان Orang Utan در زیستگاه طبیعی آن است. ما تا به حال یک قایق سوار قبل از ما تا به حال برای تنظیم کردن و من خودم را متقاعد می بینیم یکی. ما تا به حال به نقطه پایان رسید از سفر ما بود و آن را در حال حاضر زمان به سر به عقب به رفت و آمد مکرر به جمع آوری کیسه های ما و برای ترک فرودگاه. من پایین تلخی نا امید است که من تا به حال نه دیده می شود یکی از چیزهایی که من امیدوار بودم برای دیدن زمانی که همه ناگهان من شنیده ام فریاد از من راهنمای او تا به حال نه من نشد. او کشف یک Orang Utan در نزدیکی یک درخت. کاپیتان کشیده قایق به ساحل رودخانه و راهنمای من شروع به پریدن کرد از قایق برای نزدیک شدن. من به این نتیجه رسیدند در این نقطه است که او در واقع یک کمی دیوانه اما در چشم من او در حال حاضر قهرمان من. این Orang Utan انداخت مدفوع در او مکانيسم دفاعی برای جلوگیری از بازدید کننده های ناخواسته اما در همه انصاف او را کاملا یک صفحه نمایش بزرگ برای ما است. من در حال حاضر می تواند رفتن به خانه یک مرد شاد.

در راه من به خانه رفتم Sepilok مرکز توانبخشی برای مشاهده یتیم اورنگ Utans و من شاهد صبح روز تغذیه. آن است که بسیار تجربه لذت بخش تماشای بازی آنها را با یکدیگر و آن را قطعا به ارزش متوقف اگر شما در منطقه هستند.

من صرف نهایی من شب در شانگری لا رسا ریا رفت و آمد مکرر واقع شده است حدود 45 دقیقه رانندگی از کوتا کینابالو مرکز. این هتل از مزایای دیدنی 3 کیلومتر کشش از ساحل شنی سفید است و خود طبیعت رزرو در آن زمینه که در آن شما می توانید بازدید از یتیم اورنگ Utans و رعایت بازسازی خود را آماده بازگشت به طبیعت. این ذخیره در حال کار در کنار Sepilok مرکز توانبخشی و آنها با هم در حال انجام یک کار بزرگ در حفظ این موجود فوق العاده.

این تعطیلات در مالزی بود که تا بحال بهترین من و من می تواند به طور کامل توصیه بورنئو به هر کسی که دارای شور و شوق برای حیات وحش است. من نمی توانم تشکر از راهنمای من ترنس به اندازه کافی برای همه او را به اقامت من همه چیز و من بیشتر امیدوار بود. ترنس در واقع متولد شد در جنگل و به او این بود که راه زندگی نه یک کار به او و این از طریق میدرخشید و هر دقیقه من صرف با او.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.