تعطیلات در گوالیور بهترین هتل ها

[ad_1]

آن زمانی بود که یک زاهد گوشه نشین درمان پادشاه از مرگ یک بیماری است. به عنوان یک شکل از قدرشناسی شاه نام این شهر پس از زاهد گوشه نشین به نام. بنابراین گوالیور تاسیس شد. این قهرمان داستان است که بسیار مشهور و خاطرات خود را زنده برای نسل های بسیاری است.

موسیقی نیز بخشی از فرهنگ خود را. به افتخار و جشن عشق خود را برای موسیقی هر دسامبر جشن در جشنواره موسیقی فجر. این یکی از معروف مناسبت جشن در گوالیور. این پنج شب-طولانی رویداد و نام Tanden جشنواره موسیقی.

Tanden بود نام یک دانش آموز با استعداد در یکی از اولین مدرسه موسیقی. گردشگران همواره علاقه مند به چنین حوادث, فرهنگ و سنت و تاریخ است. به همین دلیل این شهرستان باز است برای بسیاری از مهمانان در تمام طول سال.

خوب وجود امکانات رفاهی یکی را پیدا خواهد کرد در سراسر شهرستان. آنها تضمین بسیار عالی خدمات و امکانات را به اقامت خود را لذت بخش است. در اینجا سه هتل ها توصیه می شود در گوالیور:

هتل ریجنسی گوالیور

این هتل واقع در اتوبوس, ایستادن در جاده ها است. این هتل سه ستاره در عین حال آن را بیش از انتظارات مشتریان است. آنها یک نوار است که انواع نوشیدنی. رستوران خود را در خدمت انواع مختلف محلی و غذاهای بین المللی. آنها یک کافی شاپ باز برای مهمانان که می خواهند به وعده های غذایی سبک.

باغ و استخر باز است برای مهمانان هتل. این 51 اتاق های لوکس تا با ارائه 7 سوئیت اتاق و 6 اجرایی اتاق. اینها مجهز به امکانات استاندارد یک چای/ قهوه ساز و آب سرد کابلی, تلویزیون, و یک سیستم تهویه مطبوع. نرخ هتل طیف وسیعی از 1,737 INR تا به 2,912 INR یا 34 دلار به 57 دلار برای یک اتاق لوکس محل اقامت. سوئیت و اتاق اجرایی به شمار می رود بالاتر.

مرکزی پارک هتل

این هتل سه ستاره واقع در Madrav رائو Scindia Marg مرکز شهر. آنها یک بار و رستوران است که تهیه کردن به هر مهمان هوس. این هتل نیز ارائه می دهد خدمات مانند: مقدمات سفر پارکینگ نوکر بچه نشسته جعبه سپرده ایمنی, اینترنت, دسترسی, یک دکتر در, تماس, استخر, بهداشت و درمان باشگاه خرید بازی و یک سالن زیبایی.

این اتاق مجهز به یک سرد و گرم دوش, تلویزیون کابلی و تلفن. همه اتاق ها تهویه مطبوع. آنها با ارائه منحصر به فرد روغن درمانی برای خسته مهمانان. این نوع از درمان به شما کمک خواهد استراحت پس از یک روز طولانی سفر یا تور در اطراف شهرستان. نرخ هتل در محدوده 2200 INR تا 4500 INR یا 43 دلار به 88 دلار بسته به نوع اتاق.

Usha Kiran کاخ

این استفاده می شود به یک کاخ در گوالیور. آن است که در حال حاضر تبدیل به یک هتل لوکس اقامت. آن است که تنها 14 کیلومتر از فرودگاه. این 9 هکتار از زمین توسعه داده شد کاملا خوش آمدید و جای مهمان. محیط است که هنوز به عنوان اگر شما در خانواده سلطنتی در کاخ.

مهمانان را پیدا خواهد کرد تمام امکانات بسیار رضایت بخش است. اتاق تهیه کردن به مهمانان فانتزی بودن پادشاه, ملکه شاهزاده یا شاهزاده خانم. این سرزمین در مناطق فعال مهمانان شاهد زیبایی واقعی از زندگی با طبیعت است. مواد غذایی و نوشیدنی ها یک مشکل نیست. آنها سه نوع مختلف از رستوران ها که ارائه همه چیز متفاوت است. دادگاه مشرف به کافه. این اجازه می دهد تا مهمانان را به نمایش زیبایی landscaped منطقه از کاخ.

این بادا نوار ارائه می دهد طیف گسترده ای از ملی و بین المللی نوشیدنی برای مهمان. آن را به یک میز بیلیارد و یک صفحه نمایش گسترده ای از آثار هنری. نقره سالن اصلی رستوران. آن را در خدمت مهمانان در تمام طول روز. لذت بردن از کامل تجربه ناهار خوری در حالی که گوش دادن به موسیقی کلاسیک هند است. وجود دارد همچنین امکانات تفریحی موجود مانند تخته, بازی بیلیارد, آبگرم, استخر شنا, کتابخانه و فروشگاه سوغات.

نرخ هتل طیف وسیعی از 9,500 INR تا 30000 INR یا 186 تومان تا به 587 دلار بسته به نوع اتاق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.