تمام جهان جدید – در بالای برج خلیفه

[ad_1]

نمادین ترین ساختار در افق دبی-برج خلیفه و همچنین بلندترین ساختمان در کل سیاره ایستاده در 828 متر به عنوان ما صحبت می کنند. اگر بازدید خاورمیانه این است که قطعا باید از دست نمی دید. در این پست ما نگاه nitty gritties از بازدید در بالای برج خلیفه

گرفتن وجود دارد

خوب چیز است: اول. برج خلیفه واقع در مرکز شهر دبی و در کنار غول پیکر, Dubai Mall. استفاده از مترو در دبی, هیئت مدیره, redline به برج خلیفه ایستگاه. از اینجا هیئت مدیره F13 اتوبوس و شعله ور در توقف بعدی-Dubai Mall, اتوبوس متوقف شود. در حال حاضر راه رفتن را از طریق این بازار برای رسیدن به برج خلیفه. در غیر این صورت راه رفتن در هوا مطبوع گذشتن.

این باید شما را حدود 15 دقیقه به دلیل وجود دارد در حال حرکت در گردشگاهها (شبیه به نوعی در فرودگاه). این است که قطعا توصیه می شود در صورت وارد شدن به بازار است. در Dubai mall, راه رفتن را از طریق این بازار به پایین همکف LG aka.

دفتر فروش بلیط به برج خلیفه در داخل دبی مال در کنار مترو ساندویچ رستوران در پایین همکف. اما برای جلوگیری از بدون هیچ زحمتی از محل کار و در برخورد با صف های طولانی, کتاب خود را در بالای برج خلیفه بلیط در پیشبرد در itickets.ae

که در آن به بازدید

برج خلیفه دارای دو عرشه رصد در باز به مهمان. عرشه پایین تر است محبوب که در بالا ایستاده در ارتفاع 452 متر است. زمانی که برج به طور رسمی در سال 2010 بود بالاترین عرشه مشاهده در جهان است. متاسفانه این عنوان بود را برداشت و با یک عرشه مشاهده در چین-کانتون برج. اما وقتی که می آید به ایستاده در بیرون برج خلیفه است که قطعا یکی از به اجازه دهید هر چیزی که ایستاده در راه مانع شکوه آن است. در نتیجه برج خلیفه باز یک طبقه جدید-در بالای آسمان در حال حاضر ایستاده در 555 متر و در حال حاضر جهان بلندترین عرشه مشاهده.

در بالای برج خلیفه است 163rd طبقه از برج است که با این حال در دسترس نیست ،

هزینه

بازدید در بالای برج خلیفه نیاز به یک بلیط و عوامل متعددی وجود دارند که بر هزینه بلیط خود را از جمله:

انتخاب عرشه مشاهده در بالا و یا در بالای آسمان

زمان از روز است. نخست ساعت برای رصد هستند بین 3:30 PM و 6:00 PM متناظر با غروب آفتاب

رزرو گزینه را انتخاب کنید. این شامل ‘جست و خیز خط بلیط’ که اجازه می دهد تا شما را به طور مستقیم اقدام به عرشه مشاهده بدون نیاز به صبر در خط.

نحوه خرید بلیط

بلیط را در بالای عرشه رصد در رسیدن به فروش می رسد بسیار سریع است. به یک اسلات و امن بهترین زمان, ما به شدت توصیه رزرو آنلاین بلیط خود را در پیشبرد. در غیر این صورت شما می توانید با خرید بلیط در مقابله در برج خلیفه.

چه انتظار در ورودی

اگر بلیط خود را اجازه نمی دهد شما را به جست و خیز خط و اقدام به عرشه مشاهده شما انتظار می رود در خط صبر کنید. در حالی که انتظار هر چند شما لازم نیست که به حوصله و به عنوان منطقه است ملبس با دیدنی های تعاملی نمایش که داستان از آسمان خراش.

بعد از آن شما خواهید بود به کارگردانی آسانسور که شلاق شما در یک گیج کننده با سرعت 10m/s

در رصد خیس کردن در نمایش های دیدنی و جذاب از افق دبی و خلیج فارس فراتر از آن. تلسکوپ در اینجا ساخته شده با فن آوری فراهم می کند که با کیفیت بالا بازدید از نقاط دیدنی و جاذبه های فراتر از شهرستان است و همچنین مجهز به یک ویژگی است که نشان می دهد که این شهر به نظر می رسد در طول روز و شب.

جالب است باید بدانید در مورد برج خلیفه

اگر چه برج خلیفه 160 در دسترس طبقه تعداد واقعی طبقه 163. سه اضافی فرم مکانیکی بال که در دسترس نیست ،

ساخت برج با شکوه لگد در سال 2004 و تمام اسکلتی و خارجی تکمیل شد توسط 1st Oct 2009. اما بیشتر وجود دارد. در آن زمان و در عین حال یکی دیگر از 3 ماه به پایان دادن به فضای داخلی قبل از بزرگ مراسم افتتاحیه در روز 4 ژانویه 2010.

یک هتل معتبر اشغال اول 15 طبقه و تا 900 لوکس آپارتمان مسکونی در پس از آن طبقه تمام راه را تا به سطح 108. یکی دیگر از کلاس جهانی هتل بیشتر اشغال سه طبقه در سطح 122, 123 و 124. پس در سطح 125 به سطح 148 مشاهده است عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. باقی مانده طبقه شامل دو دفتر فضای اداری است که یا اشغال و یا در انتظار مستاجران.

از تمام امکانات در نقطه قبلی بارز ترین جاذبه تا حد زیادی سطح 125 به 148 و بدون شک برجسته از این برج است.

این برج تنها جایی در جهان که در آن شما می توانید گرفتن دو غروب را در یک روز. مطمئن شوید که برای گرفتن اولین غروب آفتاب در بالای سطح 125 و سپس راه خود را برای حتی بیشتر چشمگیر, سایه سوسو زننده از غروب خورشید در بالای آسمان است.

تا پایان سال 2014 فاصله سفر در بالای آسانسور بود که معادل از circumnavigating جهان هشت بار. محض فکر آن است که mindblowing. شاید تنها راه به طور کامل تجربه این احساس است که به هیئت مدیره آسانسور هشت بار با توجه به آن حرکت می کند بسیار سریع-10m/s

در حال حاضر فراموش کرده ام در مورد چشمگیر ارتفاع برای یک دقیقه. آنچه در مورد شیک لوکس هتل برج خلیفه میزبان? این برج میزبان اولین هتل آرمانی طراحی شده توسط جورجیو آرمانی. این هتل بدون شک تازگی در این هتل بوتیک صنعت و بیشتر از آن که اولین طراحی شده توسط یک طراح مد به عنوان معتبر به عنوان آرمانی. یکی از یک نوع هتل نه تنها در امارات اما در کل جهان ارائه می دهد پیچیدگی شبیه هیچ دیگر با آن 160 منحصر به فرد اتاق و سوئیت شامل دکور و تجهیز تحمل آرمانی امضا.

اما مانند هر چیز این است که یکی از آخرین. در حال حاضر مد طراح مد-آرمانی است به سفارش ساخت بیشتر از 6 هتل و 3 استراحتگاه برای تعطیلات خود را تحت برچسب آرمانی.

چه خواهد شما را به لرز در جهان رتبه دوم را استخر ؟ به انجمن خوش آمدید منظره استخر در سطح 76 از برج خلیفه که فوق العاده در سبک خود را به عنوان آن ارائه می دهد چیزی دیگر استخر در دبی و یا حداقل بسیاری از جهان نیست-آسمان بالا نمایش glitzy دبی و خلیج فارس فراتر از آن.

ناهارخوری زیبا, yo بپرسم ؟ این برج همچنین میزبان جهان بالاترین رستوران-در.Mosphere. اگر سبک اجرا می شود در رگ های خود را هیچ جایی بهتر برای لذت روح خود را با کلاس جهانی خوراک از در.Mosphere. نهایی محل مناسب برای ناهار خوردن و شراب در سبک

این برج دارای سه آسمان لابی (متفاوت از رصد). یکی در سطح 43 و یکی دیگر در 76th طبقه و آخرین در سطح 123. همین حالا از ما بپرسید چگونه است. اما آنچه ما می دانیم این است که این اماکن عمومی برای ساکنان و بازدید کنندگان است. به صورت عادی مهمان حدس می زنم این است که اگر شما در حال ناهار خوری در.Mosphere (سطح 122) وجود خواهد داشت هیچ چیز متوقف کردن شما را از رفتن یک طبقه بالاتر است.

برج باشگاه-نه raving در باشگاه شب نفسه دلیل آن میزبان طیف وسیعی از امکانات دیگر در سراسر برخی از برج ترین کاملأ پیچیده طراحی سطوح. باشگاه دهانه چهار طبقه هر یک اختصاص داده شده به یک هدف خاص یعنی یک سالن اسپا و نوار پشت بام. خیلی باحال!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.