تناسخ در جسم تازه (مطالعه موردی – مغولان و چنگیز خان

[ad_1]

از سال 1980s ما زندگی گذشته تحقیقات باید منجر به نتیجه گیری کرد که تناسخ در جسم تازه ترین توضیح منطقی برای ما شگفت انگیز یافته از جمله تاریخ کمتر شناخته شده در آداب و رسوم و شیوه های دیگر رگرسیون زندگی گذشته جزئیات بودند که بعد از تایید به عنوان مشروع است.

چگونه می توانم به شما امکان دسترسی زندگی گذشته شرایطی ؟ رگرسیون زندگی گذشته با تجربه, حرفه ای, مراقبه روزانه و رگرسیون زندگی گذشته دیداری هستند برخی از بهترین راه برای کشف قبلی برداشت.

به منظور نشان دادن چگونه ما کشف تناسخ در جسم تازه آنچه در زیر جزئیات اسکات را در حد امکان زندگی گذشته یا زندگی می کند.

اسکات لذت خواندن داستان های تاریخی و در سپتامبر 2009 او کشیده شده بود به عنوان خوانده شده در مورد چنگیز خان و مغولان که حاکم بود در طول قرون وسطی است. بین اکتبر 2009 و در اواخر ژانویه سال 2010 او به عنوان خوانده شده 3-قسمت سری باهم Iggulden. در حالی که خواندن داستان های تاریخی, اسکات گاهی اوقات خود به خود سند چشم انداز روشن از مردم او می داند که در این زندگی سوار بر شخصیت های تاریخی است. آیا به نظر شما این زندگی گذشته یا زندگی فعلی نماد, آن را به شما است.

به زودی پس از او شروع به خواندن در مورد چنگیز خان او اتفاق افتاد به دیدن تبلیغات برای چنگیز خان نمایشگاه که قرار بود برای یک مدت زمان محدود در دنور, موزه طبیعت و علم است که در حدود یک مایل دور از خانه خود در دنور.

اسکات در بازدید از این نمایشگاه در اواسط ژانویه 2009 و صرف حدود 2 ساعت مشاهده و خواندن در مورد لباس آنها عینک منحصر به فرد و رسوم و عادات یک بازسازی ger (مدور خیمه مخروطی سرخ پوستان مانند خانه), زره, سلاح, و خیلی بیشتر.

وقتی سوار پله برقی به نمایشگاه اتاق در موزه اسکات احساس طرز حیرت انگیزی درد شدید در پای چپ خود فقط زیر زانو (او نمی یاد همیشه به داشتن چنین درد در آن منطقه از پا و آسیب های مربوط و سپس در حالی که در این نمایشگاه به عنوان او راه رفتن با یک ویدیو اجرا یا نمایش مجدد از یک مغولی نبرد یکی از شخصیت ها در زمان ضربه به ساق پا پایین تر قبل از سقوط. اسکات فکر امکان یا ضربه زدن به انرژی از یک جنگجوی مغول و یا حتی زندگی یک زندگی گذشته به عنوان یکی.

در طول سال گذشته اسکات تا به حال دوره سند چشم انداز از پوشیدن “دادگاه دلقک” نوع بوت که منحنی تا 90 درجه در پا, اما آنها عملی تر به جای زرق و برق دار و او نمی دانم از چه فرهنگ آنها شده اند می تواند. سپس او آموخته در این نمایشگاه که مغولستانی, عینک که همان نوع از بوت. او در “هدایت” روح سابق مغول و یا آیا او زنده یک یا بیشتر زندگی می کند به عنوان یک ؟

در زیر برخی از حقایق جالب در او آموخته در Genghis Khan نمایشگاه همراه با او مرتبط ممکن است زندگی گذشته بینش:

* دنور خانه را به بزرگترین مغولی جمعیت خارج از مغولستان (3500+-).

* دنور است در مورد همان ارتفاع و آب و هوا به عنوان پایتخت مغولستان (اگر چه مغولی زمستان سخت تر).

* دنور و پایتخت مغولستان هستند و هر دو هم مرز با کوه.

* مغولان در زمان چنگیز خان بودند دائمی مهاجرت. آنها دوست نداشتند ماندن در یک محل برای بیش از حد طولانی (اسکات را دوست دارد به حرکت در اطراف و زندگی در مناطق مختلف ایالات متحده). آنها نیز تا به حال اکثر ارتش های تلفن همراه در جهان که در آن زمان با توجه به این واقعیت است که همه آنها سوار بر اسب.

* اسکات بازدید توتون و تنباکو لوله در مورد صفحه نمایش و دیدم در ذهن خود چشم پدر بزرگ خود را به عنوان یک مغول مرد, سیگار کشیدن آن است. در حالی که خواندن در مورد چنگیز خان او نیز تا به حال چشمک می زند از یکی از خواهران خود را به عنوان یک مرد جنگجوی مخالف, قبیله, مادر بزرگ خود را به عنوان یک همکار مرد جنگجو و پدر خود را به عنوان یک مرد برادرزاده یا برادر کوچکتر که علاقه مند بود در جادو گری, هنر, مدنی, ساختار, و, نوشتن, بیشتر از جنگ است. علاوه بر این, او پیش بینی اضافی نسبی به عنوان یک اموات, رئیس, یکی از شهرهای بزرگ در چانه سلسله بود که با تشکیل یک راز همکاری با چنگیز خان.

* پر جنب و جوش بخشی از این نمایشگاه (که قرار بود در چند اتاق موزه) یک گردشگاه بین دو حدود 8 X 8′ صفحه نمایش به تصویر می کشد مغولی صحنه های نبرد از جمله صوتی. بودن در یک حالت مراقبه در حالی که در این نمایشگاه این بود تجربه ذهن دمیدن و احساس همه بیش از حد آشنا به اسکات.

* پس از ورود به نمایشگاه موزه کارمند دست هر یک از شرکت کنندگان یکی از مورد 9 مختلف نشان داده شده بوک مارک ها که شامل زیستی از چهرههای شناخته شده از چنگیز خان زمان (ژنرال اصلی خود, همسر, و غیره.). یکی از آنها دست به اسکات به عنوان خوانده شده به شرح زیر است: “نام من است Rathwood. من در یک روستا در نزدیکی کیف (غربی می رسد از چنگیز خان امپراتوری). من یک گوش خوب برای زبان پس از کسب درآمد زندگی من من جاسوسی برای خان بزرگ. کسی نمی تواند فرار مغولان حتی در اینجا در اروپا است.” با توجه به نمایشگاه Rathwood دستگیر شد اتریشی شکنجه و به مرگ قرار داده. او حاضر به فاش کردن هر گونه اطلاعات. زندگی گذشته موضوع در محدوده زمانی معین از اسکات مربوط به جاسوسی ساخته شده این خصوص سرگرم کننده است.

* در حالی که خواندن در مورد چنگیز خان اسکات تا به حال یک چشم انداز از یک پسر او تا به حال دیده نشده و یا فکر پس از دبیرستان به عنوان یک مغولی دیده بانی. در چشم انداز آن مرد سوار بر اسب و پیاده به سراغ گزارش. آنها مشغول به کار به عنوان busboys در یک رستوران به عنوان نوجوانان در این زندگی و چیزی که اسکات به یاد می آورد در مورد او این است که او گفت: او می خواست به یک افسر پلیس (که یک جنگجو امروزی از انواع).

* مغولان عالی بود با تعظیم. یکی از چنگیز خان برادرزاده مفتخر شد برای خود قدرت و دقت–او می تواند ضربه به یک هدف از بیش از 400 متری. مغولان بودند ماهر با کمان که آتش آن را در حالی که ایستاده در رکاب در چهار نعل رفتن کامل–هنگامی که اسب شد که در آن نقطه در آن گام زمانی که همه چهار نفر از آن سم در هوا–و آنها می تواند ضربه به یک هدف به اندازه یک پرتقال از 100+ متری. آنها همچنین آتش تعظیم دشمنان در پشت سر آنها در حالی که تبدیل به اطراف در زین و اسب خود را در حالی که حلق آویز بیش از طرف حفاظت شده توسط خود را زره پوش اسب. اسکات به یاد می آورد آموزش تیراندازی با کمان در کلاس مدرسه بود و خیلی خوب با آن است. او ضربه تمام اما یک bulls-eye در آزمون نهایی. می تواند از آن استعداد پرورش در گذشته زندگی ؟ شما تصمیم می گیرید.

* هنگامی که او برای اولین بار نقل مکان کرد به دنور, Scott تا به حال بسیار روشن است آنچه که او به عنوان تفسیر گذشته و چشم انداز زندگی مربوط به “اسقف اعظم کانتربری.” در یکی از بصری خطوط زمان در موزه های آن نمایش داده شده چگونه چنگیز خان پدر کشته شد و توسط قبیله دشمن در مورد همان زمان (حدود 1200 میلادی) به عنوان اسقف اعظم کانتربری (که کشته شد که پادشاه انگلستان). چنگیز خان بود به سختی یک نوجوان در آن زمان است.

جالب است که این دو متمایز ممکن است زندگی گذشته مفاهیم اسکات را تجربه کرده است در حالی که در دنور شد و در همان زمان خط در موزه نمایشگاه. همچنین در همان زمان نسبت به خط پایان امپراطوری مغول بود و نشانه ای از شروع آزتک امپراتوری که او نیز به شدت با شناسایی.

در خلاصه اگر چه هیچ یک از موارد بالا زندگی گذشته ادعاها قابل اثبات هستند را با فیزیکی اثبات آنها نشان دادن امکان زندگی گذشته و یا حداقل مهم زندگی فعلی نماد. اگر شما به دنبال قلب خود را و تلاش برای محور از طریق شیوه های مراقبه (ما دیداری با آن کمک کند و همچنین کمک به زندگی گذشته خود را به یاد بیاورید) شما فراتر از جهان دنیوی و باز می شود به یک مسیر مشابه به کشف خود.

Copyright © 2010 Scott Petullo استفان Petullo

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.