تورنتو, نیویورک شهرستان از کانادا

[ad_1]

تورنتو شهر من, تولد, بزرگترین شهر در کانادا با جمعیت حدود 3 میلیون (5 میلیون نفر در این منطقه بزرگتر) و آن را نگه می دارد در حال رشد هر سال به عنوان آن به نظر می رسد برای اولین بار در شهرستان انتخاب برای مهاجران از سراسر جهان است. با بیش از 100 زبان در اینجا تورنتو ترین شهر چند فرهنگی در جهان با توجه به سازمان ملل متحد. این است که در واقع یک چیز خوب پس تورنتو می تواند الگویی برای سایر نقاط جهان در رابطه با نشان دادن آن است که چگونه ممکن است برای افراد مختلف از بسیاری از فرهنگ های مختلف و مذاهب به همراه مسالمت آمیز است. دوستان نژادی مختلف پس زمینه و ادیان را می توان در اینجا یافت که در آن آنها خواهد بود احتمالا دشمنان در دیگر نقاط جهان.

داشتن زندگی در تورنتو برای بیشتر از زندگی من تا کنون من همیشه شگفت زده در چگونه این شهرستان رشد کرده است به عنوان یک مقصد توریستی. Torontonians به نظر می رسد به کلاس جهانی جاذبه های مانند برج CN و Skydome مسلم از آنجا که بسیاری از دیدن آن هر روز در طول رفت و آمد خود را. البته برج CN بسیار ارزشمند عنوان یک سوار به بالا است که باید برای هر بازدید کننده.

تورنتو دارای یکی از بهترین redeveloped harbourfronts در هر نقطه. این منطقه دارای بوتیک در اسکله رستوران ها, کافه ها و گالری عکس. در نزدیکی محل انتاریو و کانادا در نمایشگاه ملی هستند و سالانه مورد علاقه در میان مردم محلی است. این نیز که در آن یکی از کشتی در سراسر جزایر تورنتو. جزایر متصل هستند از طریق مسیرهای دوچرخه و ارائه یک دیدگاه منحصر به فرد از تورنتو منظره و همچنین به عنوان یک استراحت خوب از مرکز شهر مشغول است. واقع در جزیره اصلی Centreville یک نوازش باغ وحش و پارک تفریحی برای کودکان و نوجوانان.

عمل است که در مرکز شهر و احتمالا جایی که اکثر گردشگران باید بماند. اگر چه قیمت های هتل های عالی در مرکز شهر از حومه شهر تورنتو ترافیک است که متاسفانه نمی بهتر بنابراین بهتر است به ماندن در جایی که رفت و آمد است در حداقل نگه داشته. وجود دارد بسیار کارآمد برای سیستم حمل و نقل برای کسانی که می خواهند به ماندن در خارج از منطقه مرکز شهر هر چند. راه رفتن در امتداد خیابان یانگ در نزدیکی Eaton Centre بازار را نشان دهد وایلدر قطعات تورنتو زندگی است. برای آخرین روند ملکه خیابان غرب است که در آن بد بو بوتیک ها و کافه ها. برای مجلل, خرید, رفتن به Bloor بین خیابان Yonge خیابان و جاده ها و همچنین یورکویل منطقه است.

تورنتو زندگی می کنند تئاتر شهر دوم را شاید تنها در نیویورک یا لندن. تئاتر منطقه بر شاه و خیابان پر جنب و جوش بعد از تئاتر صحنه از جمله رستوران ها و باشگاه ها. در طول روز جهان مشهور Royal Ontario Museum, گالری هنر انتاریو و افلاک نمایش گذاشتن گنجینه های از سراسر جهان (و همچنین به عنوان خارج از جهان). بسیاری نیز آمده است برای دیدن هاکی سالن از شهرت.

تورنتو کانادا بزرگترین چینی. در واقع رشد از جمعیت منجر شده در چهار Chinatowns در این منطقه بیشتر است. یک اصلی است که در اطراف محور Spadina و Dundas. این مبلغ کم در تورنتو یکی از بهترین خارج از هنگ کنگ از آنجا که اکثر مهاجران چینی در اینجا در اصل از هنگ کنگ. دیگر اقوام نیز به نمایندگی از جمله مناطق کمتر ایتالیا, یونانی, Danforth منطقه و بسیاری از دیگران است. برای بازارهای کنزینگتون و سنت لارنس بازار بزرگ هستند. پس از تورنتو تا چند فرهنگی آن است که یک محل عالی برای سعی کنید از غذاهای مختلف.

برای دوستداران حیوانات باغ وحش تورنتو مترو در شمال شرقی شهر جهان معروف است و یک روز کامل را ببینید. در طول تابستان کانادا سرزمین عجایب یک خانواده گرا پارک درست در شمال شهر است. آبشار نیاگارا یکی از شگفتی های طبیعی جهان است که فقط نود دقیقه به دور و ارزش سفر یک روزه و یا حتی به مدت یک شب بماند. وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از چیزهایی برای دیدن و کار در تورنتو به ذکر است در یک مقاله. ونکوور به اقیانوس و کوه ها در حالی که شهر کبک است که اروپا را لمس کنید. اما برای دیدن کلاس جهانی تئاتر زندگی می کنند و چند فرهنگی کانادا در تورنتو است که در آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.