توسط کتانی استخدام حق را برای کسب و کار شما? جوانب مثبت و منفی از هتل کتانی استخدام

[ad_1]

اکثر هتل ها و کسب و کار مهمان نوازی خود را ندارد خود ملحفه و حوله; استخدام آنها آن را از متخصصان و شرکت های که کار گره خورده است-در شویی خدمات. نه تنها کتانی استخدام مورد استفاده برای اتاق خواب کتانی, جدول کتانی همچنین می توانید برای رستوران ها.

کتانی استخدام شرکت باید قادر به ارائه تجاری درجه کتانی محصولات در سراسر طیف وسیعی از کتانی موارد. خوب هر کتانی استخدام شرکت ارائه خواهد شد طیف وسیعی از کتانی کالا مانند سفید ساده لحاف را پوشش می دهد یا ساتن راه راه; 500gsm حوله یا 400gsm حوله; به طور منظم ملحفه پنبه ای یا percale. کلید آیتم های موجود از لباس های شسته شده استخدام شرکت ورق های تخت خواب, لحاف را پوشش می دهد ملحفه و حوله حمام تشک سفره و دستمال.

راه کتانی استخدام سرویس کار معمولا این است که مجموعه های مختلفی از کتانی به ازای هر تخت در حال توافق و تحویل داده شده به هتل. تعدادی از مجموعه ها است که اغلب به نام ‘پر’. همتراز می تواند متفاوت باشد و بر اساس مقدار بار یک تخت خواب است که به احتمال زیاد به تغییر در یک هفته اما به طور معمول مجموعه ای است بین 3 و 5. پس از تخت شده اند تغییر کثیف کتانی است صعود آماده برای لباس های شسته شده شرکت برای جمع آوری. لباس های شسته شده شرکت را جمع آوری کثیف کتانی و redeliver این laundered آیتم های جمع آوری شده در قبلی تحویل. تحویل فرکانس نیز متفاوت خواهد بود از هتل به هتل است اما معمولا نیز بر اساس سطح فعالیت خاص که هتل. همتراز و تحویل فرکانس با هم کار کنند برای اطمینان از هتل هرگز اجرا از سهام.

مزایای استفاده از کتانی استخدام عبارتند از:

• اجتناب از گره زدن, نقدی, سرمایه گذاری در کتانی.

• انعطاف پذیری بیشتر برای تغییر مشخصات سهام شما باید خود را تغییر دهید تخت.

• هزینه خدمات اثر.

• کتانی جایگزین خواهد شد هنگامی که آن را فرسوده بدون هیچ هزینه به شما.

• تضمین کتانی خود را توسط تجاری درجه و از یک استاندارد بالا.

معایب کتانی استخدام عبارتند از:

• حداقل هزینه — از آن است که به احتمال زیاد به استخدام شرکت خواهد شد در انتظار شما برای شستن تمام موارد چندین بار در هر ماه. اگر این سطح دست نمی, پس از آن شما خواهد بود صورتحساب برای حداقل سطح فعالیت حتی اگر شما نمی با استفاده از این سرویس است.

• غیر معمول قله فعالیت می تواند به معنای شما اجرا از سهام مانند یک رویداد ورزشی.

• شما مجبور به پرداخت برای آسیب دیده و از دست داده است.

• سازمان دیده بان برای هزینه های اضافی مانند stocktakes یا اضافی تحویل که شما درخواست.

به طوری که کتانی استخدام مناسب برای مهمان نوازی خود را در کسب و کار ؟ آن را واقعا پایین می آید به خود را در طول سال و سطوح فعالیت است. اگر کسب و کار شما واقعا فصلی با فصل کم و سپس کتانی استخدام می تواند یک انتخاب گران قیمت; در این مورد شما احتمالا می تواند بهتر از خرید کتانی و مذاکره واقعا مشتاق قیمت برای لباس های شسته شده تنها. به یاد داشته باشید لباس های شسته شده شرکت نمی خواهد که سرمایه گذاری در کتانی پس از یک خشکشویی-تنها’ قیمت باید پایین تر از یک کتانی استخدام خدمات. اگر کسب و کار شما خواهد شد و دیدار با حداقل استفاده از معیارهای ترین ماه پس از آن کتانی استخدام یک راه بسیار خوبی به جلو اگر با نزدیک شدن به درستی.

اغلب شما را پیدا خواهد کرد کوچکتر مستقل کتانی استخدام کسب و کار را ارائه می دهد انعطاف پذیر تر خدمات و ارائه hirer کیفیت به دلیل فرآیندهای خود را کمتر خودکار. خواندن شرایط و ضوابط برای خدمات با دقت مطمئن شوید که وجود دارد هیچ هزینه پنهان است. بحث با این شرکت چگونه آنها را به کار گیرند و درک آنچه در سطح کتانی و تحویل فرکانس شما می توانید انتظار. به یاد داشته باشید بیشتر کتانی شما در بالاتر حداقل استفاده از سطح خواهد بود. همچنین درک اینکه چگونه قابل اعتماد تحویل پنجره خواهد بود. شما همچنین باید پیدا کردن از این شرکت که آیا شما مورد نیاز خواهد بود برای شمارش و ثبت کثیف کتانی شما در حال بازگشت به آنها را. برای کوچکتر هتل ها این است که یک سهام خوب نگه داشتن تمرین به عنوان اثبات که چگونه بسیاری از موارد اعزام شده است ثبت شده است اگر چه آن است که به احتمال زیاد غیر عملی برای بزرگتر هتل ها.

در خلاصه ارائه شما مشغول هتل و مراحل فوق را دنبال زمانی که راه اندازی این سرویس کتانی استخدام می تواند یک معامله بزرگ از بدون هیچ زحمتی از یک هتل ها عملیات روزانه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.