توصیه می شود من بالا 10 چیزهایی که در کوچینگ در 48 ساعت

[ad_1]

بسیاری از گردشگران به بازديد از کوچینگ شهر از روی علاقه به عنوان شناخته شده گربه شهرستان در ساراواک, مالزی. برخی از گردشگران خود را بر اساس راهنمای سیاره تنهایی توصیه های که در آن به مشاهده و تجربه است. چه بهتر از راه برای تجربه این شهرستان از طریق یک فرد محلی را توصیه.

1. پس از چک کردن در در هتل در صبح برای رفتن کوچینگ تور شهرستان. اگر شما به دنبال یکی از این تور ها تور شما را به بالای مدنی مرکز برج برای یک نمای پانوراما از کوچینگ افق شهر ساراواک موزه برای یادگیری در مورد تاریخ گذشته و سپس درایو گذشته غول پیکر, گربه بنای تاریخی است. بسیاری از گردشگران را متوقف خواهد کرد به گرفتن عکس. اگر شما در طول سال نو چینی, گربه دیده می شود می تواند با پوشیدن لباس سنتی چینی ، اگر شما در طول ماه رمضان که در آن مسلمانان جشن Hari Raya گربه خواهد بود با پوشیدن مالایی سبز لباس. شما همچنین می توانید یک نگاه اجمالی از کوچینگ جنوب شهر, شورای درایو را از طریق محله چینی ها, بازدید ساراواک, مسن, تائو معبد کلیسای کاتولیک عبور مالایی ایجاد کرد و سپس بازدید از حالت قدیمی مسجد با 5 گنبد طلایی.

2. بعد شما به یکی از کسانی که معروف ساراواک, سفال کارخانه. اگر شما آن را ببینید در صبح ممکن است شما یک فرصت برای دیدن کارگران ماهر کنده کاری لامپ گلدان و غیره. تور خواهد شد و سپس در نهایت در کوچینگ اسکله که در آن بسیاری از قبل از استعمار ساختمان واقع شده است.

3. شما برای خرید سوغات در اسکله و یا همراه گمبیر جاده ها است. شما حتی ممکن است شانس بر برخی از عتیقه جات است که شما می خواهم به خرید خانه.

4. در بعد از ظهر بازدید Semenggoh Orang Utan مرکز توانبخشی. شما ممکن است بخواهید برای بررسی با راهنمای خود و یا سفر عامل ضد تغذیه زمان از این اورنگ utans به طوری که شما می توانید آنها را در عمل.

5. شما خواهد شد و سپس دوباره به شهرستان و شام خود را در Topspot رستوران غذاهای دریایی. متعددی وجود دارد که غذاهای دریایی مرکز را برای شما به از را انتخاب کنید. غذاهای که شما باید سفارش هستند هم بزنید سرخ شده با midin محلی جنگل سرخس هم بزنید سرخ شده با belacan یک نوع میگو رب بامبو صدف سرخ شده در پودر کاری و صدف نان شیرین و پهن.

6. روز بعد شما باید معروف ساراواک Laksa برای صبحانه. شما به راحتی می توانید پیدا کردن اصطبل فروش آنها را در هر یک از این قهوه خانه ها در شهرستان. این غذا تند است. اگر شما نمی توانید خوردن غذاهای تند و سپس شما توصیه می شود به ساراواک kolok mee برای صبحانه.

7. پس از آن شما خواهد شد مجموعه ای به روستای فرهنگی ساراواک و صرف تمام روز صبح وجود دارد. آن را به عنوان تقریبا یک ساعت رانندگی از شهر شما توصیه می شود به شاتل سرویس وجود دارد. شما ممکن است خرید از شاتل سرویس بلیط Grand Margherita هتل ورودی. در غیر این صورت شما به راحتی می توانید پرس و جو از مسئول پذیرش هتل. هنگامی که شما درباره روستای فرهنگی ساراواک, انجام بازدید های مختلف قومی و خانه را از دست ندهید اجرای برنامه های فرهنگی. شما باید در این شهر در زمان ظهر.

8. شما خواهد شد و سپس هم بزنید سرخ شده با گوجه فرنگی برای ناهار. این یک تخصص ظرف در دسترس تنها در ساراواک است.

9. شما ممکن است بخواهید برای رفتن برای یک ماساژ پا توسط این کور ماساژ واقع در کنار مک دونالد خروجی مخالف Grand Margherita هتل. خدمات گران است.

10. سپس شما سر برای صرف شام در هر یک از خوب رستوران های شهر در کوچینگ. برخی از رستوران های توصیه شده در حال Jambu هوا سرخابی و چندین نفر دیگر.

پس از یک شب از ناهار خوری خوب شما سر بازگشت به هتل برای گرفتن یک خانه پرواز روز بعد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.