جاز و گیتار فلامنکو, موسیقی – Ivor Mairants سرآمد در هر دو!

[ad_1]

Ivor Mairants متولد شد و در Rypin لهستان در 18 ژوئیه 1908 بود و به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای بازیکنان گیتار از تمام سبک های موسیقی. پس از 60 سال به عنوان یک هنرمند گیتاریست معلم آهنگساز و پیشرو بریتانیا ابزار موسیقی خرده فروش او اختصاص چند سال گذشته از عمر خود را به آهنگسازی و اجرای موسیقی برای گیتار.

Ivor Mairants آمد با خانواده اش به انگلستان در سال 1913. او در زمان بانجو در سن 15 و شد انجام یک هنرمند در سن 20 سالگی ، از دهه 1930 در او برجسته banjoist و پس از آن یک گیتاریست برجسته متعدد بریتانیا پیشرو رقص باند از جمله کسانی که از Ambrose, روی, Fox, Lew سنگ Geraldo و تد هیث.

در 1960s و 1970s برجسته خود را در نواختن گیتار به طور معمول شنیده می شود در تلویزیون, رادیو, موسیقی متن فیلم و متعدد ضبط شده با محبوب Mantovani Orchestra و با مانوئل و موسیقی خود را از کوه ها. خود را ضبط “Adagio” از خواکین رودریگو را “Concierto De Aranjuez” با مانوئل به فروش بیش از یک میلیون نسخه! گیتار خود پنجگانه پخش به طور معمول در اواخر دهه 1950 در بریتانیا پخش شرکت “گیتار باشگاه” سری.

از اهمیت ویژه ای برای نوازندگان گیتار است که Ivor Mairants اختصاصی زیادی از وقت خود را به نوشتن موسیقی و همچنین نوشتن کتاب آموزشی برای گیتار. خود ارضایی, گیتار, کتاب ها و روش کتاب برای تمام سبک های گیتار از ناشران هر دو در انگلستان و ایالات متحده آمریکا را تجربه کرده اند بسیار عالی موفقیت فروش در طول سال!

در 1950s Ivor خود را آغاز مدرسه مرکزی موسیقی رقص در لندن است. تمام ابزار آموزش داده شد در این مبتکرانه, امکانات, اما تمرکز ویژه ارائه شده برای گیتار. چند تا از دانش آموزان قبلی در حال امروز برخی از بریتانیا برترین گیتاریست. در سال 1958 به همراه همسر خود لیلی و او باز Ivor Mairants مرکز موسیقی. این بود که بریتانیا اولین گیتار حرفه ای فروشگاه و آن را واقع در قلب لندن پایان غرب است.

برای چندین سال بسیاری از جهان بهترین گیتار و گیتار لوازم جانبی معرفی شدند در بریتانیا توسط Ivor در فروشگاه. این Ivor Mairants مرکز موسیقی به پایان رسید تا بودن مکه برای متخصص بازیکنان گیتار و خانه گیتار بازیکنان در تمام سطوح توانایی. Ivor شد در طول سال اغلب مورد استفاده به عنوان یک متخصص مشاور پیشرو ابزار سازندگان و واردکنندگان با توجه به این واقعیت را درک منحصر به فرد و موسیقی توانایی های خود.

از دهه 1930 در Ivor Mairants نیز محترم مقاله نویس متعدد پیشرو موسیقی در مجلات از جمله ملودی ساز, B. M. G. و گیتار کلاسیک. در سال 1980 او را تحسین بیوگرافی “من پنجاه فرسایش سال” منتشر شد توسط اشلی علامت چاپ و نشر در انگلستان و در سال 1995 خود را پر زرق و برق 2 حجم کار “بزرگ گیتاریست جاز” – احتمالا جامع ترین مجموعه توجه داشته باشید برای توجه داشته باشید رونوشت از تاریخی jazz guitar solos – منتشر شده توسط Music Maker انتشارات کمبریج, انگلستان

Ivor Mairants ساخته برجسته و متمایز سهم به دنیای گیتار در بریتانیا. در طول 50 سال گذشته وجود دارد می توان چند, انگلیسی, بازیکنان گیتار است که در واقع به دست آمده از این سهم. او متعلق به Worshipful شرکت از نوازندگان محترم و باستانی, انگلیسی, انجمن صنفی و همچنین فریمن از شهر لندن است.

در سال 1997 Worshipful شرکت از نوازندگان جدید افتتاح شد سالانه گیتار رقابت بورس تحصیلی به نام “Ivor Mairants گیتار جایزه” که خواهد ماندن بخش مهمی از میراث تاریخی این غیر قابل تعویض رقم سمت چپ برای نسل های آینده از بازیکنان گیتار! Ivor گذشت در 20 فوریه سال 1998 است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.