جدول چادر – بهترین نمایش برای بازاریابی مواد غذایی و نوشیدنی ویژه

[ad_1]

امروز جدول, چادر, بازار گسترش یافته و در حال حاضر شامل چندین گونه از جدول کلاسیک چادر. یک عنصر کلیدی برای داشتن یک موفقیت استراتژی های تبلیغاتی خود را در رستوران و یا خدمات مواد غذایی استقرار است دانستن اینکه چه نوع از جدول چادر بهترین به خرید خود را برای نیازهای خاص و بودجه. یکی از راه های موثر در ایجاد بهترین تاثیر ممکن است در محل خود از کسب و کار است که با چشم نواز جدول چادر کامل با گرافیک رنگارنگ. جدول چادر ایجاد آگاهی و مورد علاقه خود را در رستوران تبلیغات آنچه شما برای ارائه به مشتریان صبر کنید برای وعده غذایی خود را. حیرت انگیز 17 درصد از تمام مشتریان خواندن آنچه نمایش داده می شود در داخل جدول چادر. با آموزش خود را در شرایط جدید و هیجان انگیز جدول چادر محصولات است که در دسترس هستند شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال ساخت در نهایت حق خرید به شما تضمین خدمات مواد غذایی ایجاد می ماند و جلوتر از رقابت.

جدول کلاسیک چادر : یک جدول استاندارد چادر به نظر می رسد دقیقا مانند آن را برای تلفن های موبایل! جدول کلاسیک چادر دو طرفه سه پایه نمایش شبیه یک چادر است و به طور کلی قرار داده شده بر روی یک میز ناهار خوری برای مقاصد تبلیغاتی. جدول چادر دارندگان امضاء است که در حال حاضر نوشیدن و یا شام ویژه به مهمانان به عنوان آنها صبر کنید برای سرویس. جدول کلاسیک چادر مناسب برای مشغول خدمات مناطق و اغلب دیده می شود در رستوران های زنجیره ای و یا در فست فود, مقابله با تاپس. بسیاری از آنها ساخته شده از یا بنفش یا پلاستیکی و بطور عادی ارزان است. دیگر ارزان بنفش جدول چادر شامل یک طرفه, زاویه صفحه نمایش دو طرفه بالای بارگذاری فریم و T-سبک دارندگان جایی که پشت به پشت منوها را می توان از طریق پایین از قاب.

چند برابر جدول چادر : نشانه دارنده با چندین پانل های مناسب برای استفاده از زمانی که شما می خواهید برای انتقال مقدار زیادی از اطلاعات در یک مقدار محدود از فضا. جدول چادر با پانل های متعدد در دسترس هستند در عنوان کمی تا دو و به عنوان بسیاری از هشت طرف به از را انتخاب کنید. برخی از این چند پنل ثبت نام دارندگان حتی چرخش دوار turntables. چند برابر جدول چادر حداکثر رساندن تاثیر تبلیغاتی خود را با اطلاع رسانی به کاربران خود را از بسیاری از فوق العاده در همان زمان.

مغناطیسی, منحنی, نمایش : این آلومینیوم ثبت نام دارندگان ویژگی های یک طراحی معاصر است که می افزاید: یک مجلل ظاهر خود را به نمایش منوی گرافیکی. این جدول چادر ارائه شده در هر یک از مقعر یا محدب ارائه و شامل یک “بلند” طراحی شده است. فلز منو نمایش از ویژگی های مغناطیسی و مرز خود را حفظ منوها و یا ویژه در محل. طراح این جدول چادر طراحی شده است برای دسترسی سریع و آسان گرافیک تغییرات سریع ء مرکز ناهار خوری. به سادگی بالابر مغناطیسی لنز و یک منو در زیر.

فلیپ چارت منو رول : ایده آل برای رستوران ها و کافی شاپ ها این منو دارندگان نمایش بسیاری از ویژه به طور همزمان. نمودار تلنگر به شما توانایی برای نمایش تبلیغات شراب لیست و یا آیتم های منو در یک محجوب در عین حال چشم نواز راه است. این نمایش از ویژگی های یک نمودار در طراحی و ساخت آن را ساده و سرگرم کننده برای مهمانان به مرور از طریق مجموعه ای از منوها در اوقات فراغت خود. اکثر ارائه شده با وینیل شفاف آستین برای قرار دادن کارت منو و تبلیغات به.

نگه داشتن با آخرین روند در خدمات مواد غذایی نمایش می تواند بسیار مفید باشد و همچنین سود آور برای ناهار خوری خود را ایجاد. امروز جدول نمایش متفاوت در اندازه مواد و قیمت اما همه تابع در همان آموزنده است. با جدول چادر شما می توانید به راحتی تبلیغ جدید و فوق العاده هیجان انگیز بدون گفتن یک کلمه. برخی از آنها به توضیح برخی از آنها حتی تزئینی و همه سریع و آسان برای استفاده و تغییر به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهم. وجود دارد راه های بسیاری برای ترویج خود را ارائه! در طول سال, جدول چادر ثابت کرده است که ارزان قیمت و در عین حال بسیار موثر روش در انجام این کار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.