جوان ماندن با آندورا اسرار برای یک زندگی طولانی تر

[ad_1]

آیا جای تعجب است که بومیان آندورا طولانی ترین امید به زندگی در جهان ؟ هوای پاک. نفس خود را دور ديد کوه. خوبی کردن و تقریبا غیر موجود در سطح جرم و جنایت (یک زندان با 50 زندانیان برای کل کشور) بیش از 700 سال از صلح و آب و هوای معتدل سرد و برفی زمستان و گرم و خشک این کشور کوچک در واقع ممکن است نگه دارید راز جوان ماندن, زندگی طولانی تر و بهتر است.

فقط 2.5 برابر اندازه واشنگتن در این کشور نشسته است جمع بین فرانسه و اسپانیا یک کشور محصور در خشکی از دره های باریک احاطه شده توسط متناوب کوه های پیرنه.

با جمعیت بیش از 82,000 آندورا شده است یک دموکراسی از مارس 1993. گردشگری حساب برای 80 درصد از درآمد این well-to-do کشور بانکداری; با آن “پناهگاه های مالیاتی” وضعیت همچنین منجر به رفاه کشور است.

و اگر همه این باعث می شود شما می خواهید به جلو و مخاطرات و حرکت… این بیت بعدی این اخبار قطعا نکته فلس است. Andorrans زندگی می کنند طولانی تر از هر کس دیگری در جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. متوسط امید به زندگی برای بومی در این تقریبا مخفی کوچک کشور است 83.5 سال – نسبت به آمریکا امید به زندگی از 78.14 و انگلستان را 78.85. شاید ما می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از این افراد است.

به تازگی خبرنگار BBC پل هنلی ساخته شده یک سفر کوتاه به این کوهستانی کشور به تازگی به سعی کنید و پیدا کردن آنچه که آنها را مجموعه جدا از بقیه جهان. و آنچه او داشت مقدار زیادی از دلایل طولانی و سالم زندگی آندورا جمعیت.

برای شروع وجود دارد تاکید زیادی بر ماندن از لحاظ جسمی فعال است. این مردم سخت کار فعال به خوبی گذشته سن ما می خواهم بازنشسته شود. هر یک از هفت parishes از کشور است و دولت از هنر عمومی (به رایگان استفاده کنید) مراکز تفریحی.

آن را غیر معمول است برای دیدن مردم در 80s و 90s بسیار فعال – یا در نظر گرفتن کلاس های تناسب اندام در مراکز مراقبت از گاو در زمین ناهموار و یا در برخی دیگر فعال کرده است.

یکی دیگر از تفاوت های مهم این است که رژیم غذایی…

در آندورا مردم تمایل به خوردن کلاسیک مدیترانه ای رژیم غذایی – گوشت قرمز بدون چربی سبزیجات تازه و میوه ها و روغن زیتون در پخت و پز.

مردم می دانند چه سالم و به دنبال آن ، رستوران ها خوشمزه غذاهای سالم را به عنوان به خوبی. جالب Andorrans آیا نوشیدن یک معامله خوب از شراب قرمز (حتی در بیمارستان) و در ادامه به دود سیگار – کاملا غیر منتظره با توجه به طول عمر خود اعداد.

یکی دیگر از کلید زندگی طولانی تر در اینجا این است که کیفیت مراقبت های بهداشتی از شهروندان دریافت خواهید کرد. سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که آندورا سوم بهترین نظام سلامت در جهان است. همان گزارش رتبه بریتانیا به عنوان 24th, کانادا در 35 و آمریکا 72.

بیمارستان به نظر می رسد به خبرنگار هنلی بیشتر شبیه به یک کلینیک خصوصی و پزشک وجود دارد در حال حاضر استفاده می شود به انجام عمل جراحی بر روی مردم در دهه هشتاد و دهه نود.

“آنها خود را از بازگشت به زندگی عادی. و بسیار سوال های مکرر قبل از این عملیات این است که ” چگونه به زودی قادر خواهد بود به پیاده روی در کوه ها دوباره به تمایل باغ من برای رفتن به جنگل و جمع آوری قارچ می گوید:” لوئیس Pallares یک آندورا مشاوره جراح.

قرن ها در صلح و عدم خشونت و جنایت کامل تصویر آندورا شهروندان آرامش خاطر و توانایی سازش که به خوبی ممکن است بخشی از این راز است که اجازه می دهد تا آنها را به ماندن جوان است و آنها زندگی می کنند بسیار طولانی تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.