حقیقت پشت فراگیر اقامتگاههای تفریحی را در Riviera Maya – آنچه شما باید بدانید

[ad_1]

ریویرا مایا یکی از داغترین نقاط تعطیلات (هیچ جناس در نظر گرفته) و حساب برای 40 درصد از گردشگری دلار از مکزیک است. استراحتگاه های فراگیر خط ریویرا مایا ساحل به منظور تسهیل عظیم تعداد بازدید کنندگان و گردشگران اغلب احساس امن ماندن در رفت و آمد مکرر در یک سرزمین خارجی مانند مکزیک. اما در تعیین اینکه آیا یک رفت و آمد مکرر فراگیر برای شما مناسب است, شما باید در نظر برخی از حقایق کمتر شناخته شده در مورد این استراحتگاه در مورد غذا خوردن در رستوران ها بهتر نوع الکل مصرف می کند و تورهای خارج از رفت و آمد مکرر هنگامی که شما می خواهید به سرمایه گذاری ملک. این مقاله با هدف به شما نشان می دهد تعداد کمی از موانع در هنگام اقامت در یک رفت و آمد مکرر فراگیر و چه گزینه های دیگر شما باید در ریویرا مایا.

اگر شما تمایل بیش از بوفه مواد غذایی برای طول اقامت خود را در رفت و آمد مکرر آگاه باشید که بسیاری از Riviera مایا استراحتگاه عامل بازدارنده در محل به آن را بیش از حد آسان به غذا خوردن در آنها بهتر نشسته و رستوران ها. بعضی اوقات رفت و آمد مکرر شما نیاز به رزرو اگر شما می خواهید به غذا خوردن در یک نشست رستوران. در حالی که این معقول به نظر می رسد بر روی سطح آن است که در واقع طراحی شده برای تضعیف تعداد گردشگران از غذا خوردن در رستوران ها بهتر است. اولین رفت و آمد مکرر اغلب ممکن است شما نیاز به ایجاد چنین رزرو یک روز در پیش است. پس حداقل اگر رفت و آمد مکرر شما نیاز به این, شما نمی قادر خواهد بود به غذا خوردن در یک نشست رستوران اولین روز از اقامت خود را!

و آنها ممکن است قادر به تنها چنین رستوران رزرو در ساعات خاصی در صبح بیشتر محدود کردن زمانی که شما می توانید امن غذا در یکی از رستوران ها بهتر است. اگر شما شده اند تا اواخر نوشیدن, شب قبل از و یا اگر شما یک تور این سایت متعلق به خارج رفت و آمد مکرر در صبح این می تواند بسیار ناخوشایند زمان. و پس از آن رفت و آمد مکرر شما نیاز به صبر در خط دربان را رزرو. آن است که تنها یک خط و به دلیل زمان محدود مجاز به جای رزرو خط است که اغلب طولانی و نیاز به صبر طولانی چیزی است که شما ممکن است بخواهید برای انجام در تعطیلات خود را. این است که حتی بیشتر خسته کننده زمانی که در شب اگر شما را متوقف و توسط یکی از رستوران های شما ممکن است متوجه است که یک رستوران خاص است بسیاری از باز کردن جداول اما نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به غذا خوردن در رستوران بدون رزرو. به طوری که تحقیق برای اقامت در هر ریویرا مایا, رفت و آمد مکرر در نظر بگیرید تماس با رفت و آمد مکرر و درخواست سیاست های خود را برای ساخت رزرو شام.

یکی دیگر از نگرانی در اگر شما در حال فکر کردن در مورد ماندن در یک رفت و آمد مکرر فراگیر در ریویرا مایا با کیفیت از الکل خود را. برخی از استراحتگاه تبلیغ خواهد شد که آنها در خدمت برخی از قفسه بالای الکل است. اما آگاه باشید که برخی از استراحتگاه در حالی که آنها تبلیغ آنها در خدمت قفسه بالای الکل ممکن است تنها به ارائه چنین قفسه بالای الکل تنها در خاص میله های زندان. این میله ممکن است همیشه در دسترس خواهد بود یا آسان برای رسیدن به. اگر قفسه بالای الکل برای شما مهم است پرس و جو با توسل قبل از ساخت رزرو خود را برای تعیین اینکه آیا آنها ارائه چنین قفسه بالای الکل در تمام میله و یا تنها چند را انتخاب کنید و چگونه به راحتی در دسترس کسانی که میله های زندان هستند. یک ابزار عالی است که Riviera مایا EZ-Locator است که اجازه خواهد داد که شما را به جستجو برای اجاره تعطیلات توسط مالک به جای استراحتگاه و قرار دادن تنها کسانی که ویلا یا آپارتمانهای که شرایط خاصی مانند, آیا رستوران ها در فاصله پیاده روی و یا اگر قفسه بالای الکل می تواند ارائه شده در اجاره تعطیلات خود را در Riviera مایا.

در نهایت بسیاری از گردشگران درک نمی کنند که Riviera مایا تفریحی می خواهید به نگه داشتن گردشگران در اموال و صرف پول در رفت و آمد مکرر. رفت و آمد مکرر می داند که این گردشگران قفل شده است-در, پس به صحبت می کنند و پس از آن به اتهام حق بیمه برای بسیاری از خدمات است. تور برای کشف ریویرا مایا در خارج از رفت و آمد مکرر در حال راه دیگری که استراحتگاه شبیه به اتهام قیمت حق بیمه. برای مثال در یک رفت و آمد مکرر من می دانم که رفت و آمد مکرر اتهامات 100 دلار در هر فرد برای یک تور به نزدیک خراب کردن. و این است که در یک اتوبوس شلوغ با دیگر گردشگران است. در حال حاضر اگر شما می خواهم به ماندن با یک گروه مانند آن است و نه سرمایه گذاری خود را و سپس این ممکن است برای شما. اما یکی می تواند به سادگی با گرفتن یک خصوصی در خارج از کابین توچال پرداخت 25 دلار برای یک سفر یک طرفه به خرابه و پرداخت 5 دلار برای هزینه ورودی. سفر دور که 55 دلار و شما می توانید از حریم خصوصی خود را در تاکسی شما می توانید به کاوش در خرابه در اوقات فراغت خود را و شما نمی مجبور به انتظار در خط در رفت و آمد مکرر به کتاب سفر. در نظر جسارت خارج رفت و آمد مکرر برای معاملات بهتر در تور و یا کاوش در Riviera Maya خود را از طریق تاکسی یا ماشین اجاره.

بنابراین شما می توانید ببینید که یک رفت و آمد مکرر فراگیر ممکن است ارائه موانع برای بهره گیری از خودتان در اوقات فراغت خود از نظر دسترسی و قیمت درآوردن. اگر یک رفت و آمد مکرر به نظر می رسد بیش از حد محدود جایگزین گزینه برای اقامت در تعطیلات اجاره در ریویرا مایا مانند یک ویلا (خانه تعطیلات) و یا محل سکونت. فراگیر اقامتگاههای تفریحی را ارائه می کنند بدون نگرانی در تعطیلات در Riviera Maya اما تعطیلات اجاره توسط مالک ممکن است گزینه های بسیار عالی است که به شما آزادی بیشتری در انتخاب و ارزش به کشف ریویرا مایا در اوقات فراغت خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.