حیوانات علائم هشدار دهنده

[ad_1]

برخورد با حیوانات به خصوص آنهایی که وحشی است یک کار ساده نیست. حیوانات, طبیعت, برخواهد داشت ممکن است خطرات مختلف به مردم در اطراف آنها. اگر شما در حال مراقبت از حیوانات است که ممکن است باعث آسیب رساندن به همسایه خود و یا به هر شخص دیگر بسیار مهم است برای شما برای نصب کافی نشانه. نه تنها این محافظت با ارائه آنها را با احتیاط اما آن را نیز می تواند به شما صرفه جویی از گران دادخواهی در مورد حیوانات خود را باعث می شود خطر است.

حیوانات علائم هشدار دهنده

مناسب نصب و راه اندازی کمک به برقراری ارتباط به افراد است که آنها باید با احتیاط و هشدار برای جلوگیری از آسیب یا خطر است. در اینجا برخی از رایج ترین انسان, ایمنی, برای حیوانات و بالعکس:

1. “مراقب باشید از سگ” نشانه

“مراقب باشید از سگ” علائم را می توان تغییر نام داد و به عنوان “احتیاط: سگ ممکن است نیش” و “سگ در وظیفه” نشانه. هر چه کلمات شما با استفاده از آنها به معنی همان چیزی که وجود دارد این است که یک سگ و این می تواند خطرناک باشد. اگر یک فرد می بیند این نشانه او باید مراقب باشید برای جلوگیری از خطرات. با این کار شما می توانید ترویج هر کس ایمنی.

2. “آهسته حیوانات” نشانه

یکی از رایج علامت جاده در بریتانیا کشور طرف “آهسته حیوانات” نشانه. این ارتباط به رانندگان و افراد دیگر که آنها باید با احتیاط برای جلوگیری از حوادث و باعث خطر به سرعت در حال حرکت حیوانات. در حالی که حفاظت از حیوانات این محافظت عمومی نیز هست.

3. “توجه: سمی مارها و خزندگان” نشانه

اگر شما در حال ترک در نزدیکی یک محل که در آن وجود دارد می تواند مارها و خزندگان خطرناک نصب احتیاط نشانه هایی در مورد وجود این حیوانات بسیار مهم است. کافی هشدار دهنده باید فراهم شود افراد عبور برای کمک به جلوگیری از حوادث تهدید کننده زندگی.

4. “هشدار: حیوانات خطرناک” نشانه

بسیاری از باغ وحش ها در انگلستان نصب علائم هشدار دهنده به احتیاط بینندگان در معرض خطر حیوانات وحشی ممکن است باعث شود. “هشدار: حیوانات خطرناک” ثبت شده است یکی از راه های اطلاع رسانی به بینندگان که حیوان می تواند باعث آسیب و که آنها باید رویکرد حصار و یا در نزدیکی حیوانات. نصب علائم مربوط به حیوانات خطرناک نیز ضروری در انطباق با قوانین و مقررات.

5. “سازمان دیده بان برای روباه” نشانه

روباه می تواند به طور بالقوه مضر به خصوص در شب. در مکان های که در آن روباه بسیار رایج “هشدار برای روباه” نشانه بسیار مهم برای جلوگیری از خطر در میان افرادی که بی اطلاع هستند و از خطر است.

6. “هیچ حیوانات مجاز” نشانه

بسیاری از موسسات مانند رستوران ها و کلینیک ها باید نصب “هیچ حیوانات مجاز” نشانه هایی برای جلوگیری از سوء تفاهم با افراد ورود ایجاد با حیوانات خانگی خود را. بعضی از نقاط نیاز به رایگان از حیوانات به خصوص خزدار آنهایی که به عنوان این می تواند باعث خطرات بهداشتی برای برخی از افراد است.

7. “آیا غذا دادن به حیوانات” نشانه

کودکان عشق را به پا حیوانات در باغ وحش اما انجام این کار می تواند بسیار مضر به خصوص اگر این حیوانات به عنوان دوستانه. نصب “آیا غذا دادن به حیوانات” علائم می تواند کمک به جلوگیری از این خطر و محافظت از افراد است.

که در آن به خرید حیوانات علائم هشدار دهنده

شما می توانید این نشانه ای از فروشگاه های آنلاین مختلف در قیمت بسیار مقرون به صرفه. اگر چه نصب آنها ممکن است لزوما مورد نیاز توسط قانون شما باید آنها را نصب کنید را برای خود ایمنی و عمومی.

بازدید خوب علائم هشدار دهنده و سازنده برای اطلاعات بیشتر. به یاد داشته باشید را انتخاب کنید نشانه هایی که ارائه ارتباط خوب به هر کسی که آنها را می خواند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.