خانه تماس با دکتر: یک جهش رو به جلو به دنبال عقب

[ad_1]

ما می توانیم به عقب نگاه در بسیاری از چیزها را با یک لبخند. وجود دارد's بازی جانی-بر-روی-تسویه حساب در گوشه ای پارک خم شدن توپ شبهای تابستان در جزیره ادم ساده لوح با دیگر قابل شما یک وعده غذایی بزرگ در ویژه ارزان رستوران در محله چینی ها-اما یکی از مهم ترین است برای انجام با دکتر . به یاد داشته باشید خانه تماس بگیرید ؟

در روز دریافت یک تماس خانه هنجار. هیچ کس تا به حال به خستگی راه رفتن به اتاق اورژانس بیمارستان و یا دکتر خود را's, اتاق کار زمانی که آنها بیمار بودند. این بی سابقه بود! همه شما بود را به یک تماس تلفنی و دکتر می رسند در مورد توافق بر زمان با او جادویی سیاه در کیسه ای از ترفندهای پزشکی و درمانی را شروع. چگونه شما می خواهم به سفر به آن روز به روز از خانه ،

فقط فکر می کنم در مورد سهولت از یک خانه تماس بگیرید. هنگامی که یک فرد بیمار است آخرین چیزی که آنها می خواهند به انجام است که به schlep در سراسر شهر به یک پزشک را ببینید. ما بسیار به جای ما گرم بسیار راحت و تخت با یک فنجان چای و چند برش از خشک نان تست و تلویزیون در. بنابراین بسیاری از چیزهایی که در طول سال تغییر کرده it's زمان ما, نگاه به گذشته برای برخی از امکانات مدرن. چه نوع از دکتر, خواهد, سفر برای شما در این روز ؟

نیز وجود دارد برخی از عملیات های خارج وجود دارد وجود دارد. هیئت مدیره گواهی دکتر را در خانه خود می رسند هتل خود را (و یا کار خود را) لادن که با بزرگ سیاه و سفید کیسه ای از سحر و جادو پزشکی به انصراف از توصیه های پزشکی و / یا نوشتن نسخه. به عبارت دیگر آنها را به انجام آنچه در آن طول می کشد به پرستار شما را به سلامت. و همه از راحتی از خانه خود را (هتل یا کار)!

از آن آسان است ؟ مطمئن شوید که آن است. یک سفر شخصی از یک هیئت مدیره گواهی دکتر است که در انتظار شما است اگر شما می خواهید یک. در سه مرحله آسان شما می توانید دریافت یک خانه تماس بگیرید. شماره یک این است که به سادگی شماره گیری دکتر's برای شما توضیح مسائل پزشکی نیاز دارد و به ترتیب زمان مناسب برای بازدید. در طول این زمان شما شماره کارت اعتباری ثبت خواهد شد اما آن را نمی خواهد متهم تا زمانی که شما بازدید صفحه اصلی تکمیل شده است. شماره دو در حال انتظار برای یک تماس سریع به عقب زمانی که شما تصمیم می گیرید اگر یک پزشک مورد نیاز است و یا اگر معتبر پزشک's دستیار انجام خواهد شد. شماره سه است که به سادگی به نظاره نشست و منتظر مفت به حلقه!

آن's فقط که آسان است. خانه تماس با پزشک می تواند تشخیص و درمان بسیاری از همین مشکلات پزشکی که او را در دفتر خود. پس چرا سفر تمام راه را به او زمانی که شما می توانید دریافت های شخصی خود را از خانه امروز تماس بگیرید ؟ برخی از چیزهایی که بدون ذهن و بسیار خوشحال این یکی از آنها است. اگر یک دیدار خانگی است که در بودجه خود را از یک دیدار خانگی باعث می شود بیشتر حس از تمام گزینه های خود را. خداحافظی به روز صرف ساعت در اتاق انتظار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.