خود آگاهانه در مورد چاقی ؟ – تاثير آن بر اعتماد به نفس

[ad_1]

آیا شما آگاهانه در مورد وزن خود را ؟

بسیاری از مردم بسیار آگاهانه در مورد چگونه آنها نگاه کنید و آنها نمی شود.

برخی از افراد فقط باید یک خودآگاه طبیعت است.

شما باید تصمیم بگیرید اگر شما واقعا خود آگاهانه در مورد اضافه وزن و یا این که آیا شما فقط باید یک خودآگاه طبیعت است.

هر دو به راحتی می توان ثابت.

ما قبل از شروع این بحث در مورد اضافه وزن بیایید یک لحظه به تعریف آنچه که من به معنای بودن خود آگاه است.

آن است که هنگامی که شما یک احساس ناخوشایند در مورد تماشا و یا مشاهده توسط دیگران است.

بودن خود آگاه است زمانی که شما نمی خواهید توجه شما فکر می کنم شما در حال جذب است. یا حداقل این نوع از توجه شما فکر می کنم شما در حال گرفتن. در آن نهفته است تعریف درست از حال خود آگاه است. آن چیزی است که شما فکر می کنم و یا درک است. ممکن است این واقعیت است.

به یاد داشته باشید که.

شما در حال تماشا?

آیا شما فکر می کنم: “هر کس به دنبال” در شما ؟ آن را فقط ممکن است تصورات خود را. تصویر خود را و اعتماد به نفس نقش مهمی در چگونه شما تصور کنید که خود را در چشم مردم دیگر.

برخی از مردم به طور طبیعی بیشتر خود آگاه تر از دیگران است. گاهی اوقات این احساسات می تواند فراتر از خجالتی بودن و در واقع در آستانه پارانوئید.

نگران بودن در مورد چگونه شما توسط دیگران دیده می شود زمانی که شما در حال اضافه وزن مبالغه می توانید این احساسات. این همان نوع از خجالت شما خواهد تجربه اگر شما به طور ناگهانی در بر داشت خود را در لباس.

آن را قطعا رفتن به شما را ناراحت و خجالت.

و این پدیده رخ می دهد به خصوص با اضافه وزن پسران و اضافه وزن دختران در سالهای نوجوانی خود را.

بودن بیش از حد آگاهانه از بدن خود را به نظر می رسد فاز نوجوانان از طریق رفتن. در حال اضافه وزن است و فقط به یک چیز دیگر برای نوجوانان به عقده روحی. این احساس از سال می تواند فرد را تحت تاثیر قرار تصویر از خود را به خوبی به زندگی بزرگسالی است.

آگاه شدن از چیزهای کوچک

بودن خود آگاه بدان معنی است که شما تبدیل به آگاه از حتی کوچکترین و بی ضرر ترین چیزی که در مورد خودتان. سپس شما شروع به عقده روحی بیش از آن.

آن را به عنوان مربوط به خود را در حال اضافه وزن, شما ممکن است فکر می کنم هر کس به دنبال در شما هنگامی که شما خرید یک آب نبات نوار و یا رفتن به یک نانوایی. در این مثال شما ممکن است نگران باشید که آیا آنها فکر میکنند “چرا که دختر/پسر نیاز است که آب نبات نوار ؟” و یا برخی دیگر مفهوم احمقانه.

البته این تنها یک مفهوم احمقانه به یک سالم از شخص ثالث در وضعیت به دنبال از طریق چشمان خود را در جدا شیوه ای. به فرد خرید که آب نبات نوار آن را تبدیل به یک مسئله جدی سوخت خود-آگاهانه احساسات.

احساس مشابه ممکن است رخ دهد هنگامی که یک خودآگاه فرد است که غذا خوردن در یک رستوران. آنها ممکن است احساس به عنوان اینکه همه “به دنبال” در آنها به چه چیزی و چه مقدار از آنها در حال غذا خوردن.

نمی تواند خود-محور

با این تعریف از حال خود آگاه شما با قرار دادن راه تاکید بیش از حد بر روی خودتان. اضافه وزن تنها به شما می دهد یک دلیل (در ذهن خود را حداقل) چرا مردم ممکن است شما در حال مشاهده و تفکر نامهربان افکار در مورد شما.

متاسفانه زمانی که شما بیش از حد نگران در مورد آنچه شما انجام می دهند و چگونه شما در حال انجام آن شما را تبدیل به عصبی و را “اشتباه است.”

شما رها کردن آیتم هایی که جغ noisily به طبقه.

شما دست کشیدن بیش از همه چیز ساخت ظروف سرباز یا مسافر.

این می افزاید: تنها به اضطراب خود را به دلیل در حال حاضر هر کس (یک بار دیگر در ذهن خود) به دلیل دیگری به شما نگاه می شود و مهم است.

این یک وضعیت منفی که تغذیه بر خود را ساخت شما احساس بدتر در مورد خودتان با گذشت هر لحظه.

از دست دادن وزن خود را کاهش خودآگاهی

یک چیز شگفت انگیز اتفاق می افتد زمانی که شما از دست دادن وزن است.

شما شروع به احساس بهتری در مورد خودتان.

شما تجربه بهبود اعتماد به نفس.

اعتماد به نفس خود را به شدت افزایش و شما شروع به احساس خوبی در مورد روابط خود را.

و نفس خود را نگرش آگاهانه حل می شود.

زندگی می شود بسیار برای شما بهتر است.

شما شروع به تعجب که چرا آن را در زمان تا زمانی برای از دست دادن وزن است که بودجه شما برای سال های بسیاری از. که یک چیز بزرگ اتفاق می افتد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.