خیرگی در استانبول

[ad_1]

در مورد استانبول

در طول تاریخ شناخته شده به عنوان قسطنطنیه و روم باستان استانبول است پرجمعیت ترین شهر ترکیه و نیز اقتصادی و فرهنگی و مرکز تاریخی از کشور است. این یک قاره شهرستان در اوراسیا ماهیهای بسفر تنگه دروغ گفتن بین دریای مرمره و دریای سیاه. آن را در میان جمعیت پرجمعیت ترین شهرها و صفوف به عنوان 7-مناسب بزرگترین شهرستان در جهان است و بزرگترین شهر اروپا.

به عنوان یک شهر جهانی آن را یکی از سریع ترین رشد اقتصاد شهری در جهان است. آن را نیز بسیار مورد علاقه مقصد توریستی در جهان با بیش از 12 میلیون بازدید گردشگران از این شهرستان هر سال است. آن را نیز به مقر بسیاری از شرکت های ترکیه, رسانه ها و حساب آن را برای بیش از یک چهارم از این کشور به تولید ناخالص داخلی.

جاذبه های توریستی

شهر تاریخی ترکیه ارائه می دهد بسیاری از گشت و گذار و سفر فرصت هایی که تقریبا هر کس می تواند پیدا کردن چیزی برای دوست داشتن. هنر و علاقمندان تاریخ می توانید صرف مقدار زیادی از زمان با کیفیت کاوش در مناطق تاریخی استانبول Sultanahmet منطقه توپکاپی کاخ Kariye موزه Rahmi M. Koc موزه Kucuk Ayasofya Camii (کلیسای قدیسین Sergius و Bacchus), استانبول, مدرن, موزه باستان شناسی استانبول موزه Sakip Sabanci موزه و برج گالاتا. شما همچنین می توانید کشف برخی از معماری های دیدنی و جذاب با ایاصوفیه موزه / کلیسا (Ayasofya), Basilica Cistern, سلیمانیه, مسجد, مسجد رستم پاشا, Dolmabahce Palace, Eyup سلطان, مسجد فاتح مسجد و مجتمع و مسجد جدید. طبیعت رمانتیک می توانید بسیاری به خود لذت با بسفر تنگه Gulhane پارک Emirgan پارک و Miniaturk.

برای foodies ال Pescador, رستوران, Teras Kebab House, کنستانتین کشتی, Sans رستوران طاق اغذیه فروشی و مشروب فروشی Turkuaz Gurme رستوران خانه های قدیمی رستوران و کافه عثمانی Cafe & Restaurant, حرم استانبول کافه و رستوران و ماسا اغذیه فروشی و مشروب فروشی کافه و رستوران هستند و برخی باید stopovers به لذت بردن از برخی از مهمترین وعده های غذایی بخورید در این شهرستان است.

بهترین زمان برای بازدید

بهترین زمان برای سفر به ترکیه شهر است که از سپتامبر تا نوامبر زمانی که شما می توانید کمتر جمعیت سودا نرخ و آب و هوا دلپذیر. فصل اوج یعنی تابستان می بیند یک افزایش در دمای اتاق تعرفه ها. با این حال اگر شما به دنبال به صرفه جویی در برخی از پول شما می توانید گرفتن برخی از پروازهای ارزان به استانبول در فصل بهار یا پاییز. با این حال اگر شما به دنبال برای یک سفر آخر هفته و سپس پرواز معاملات را می توان در طول سال.

عمده فرودگاه

Istanbul Atatürk Airport (IST) عمده ترین فرودگاه بین المللی در خدمت شهر و همچنین بزرگترین فرودگاه در ترکیه از نظر مجموع تعداد مسافران خدمت مقصد تحت پوشش و هواپیماهای مسافربری حرکات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.