داروهای ضد افسردگی موجود در ماهی

[ad_1]

یک مطالعه اخیر نشان داده است که شنا کردن ماهی در دریاچه های بزرگ باید آزمایش مثبت برای داروهای ضد افسردگی! جای تعجب نیست که آنها به نام بزرگ دریاچه ها! بنابراین, آنچه باعث افسردگی در ماهی ؟ انجام همه آنها می دانند که در نهایت ما در حال رفتن به خوردن آنها پس از آماده شدن آنها را در ما بسیار آشپزخانه خود (و یا شاید در یک رستوران)? آینده تاریک و دلگیر. اما “ما را برکت دهد و چلپ چلوپ ما!”1 من می گویم به جای آنها را عبوس در اطراف در تمام طول روز اجازه دهید آنها احساس خوبی در مورد خود را در حالی که آنها شنا کردن در مورد. بعلاوه فکر می کنم از پس انداز از خوردن دوپ شده تا ماهی. شما نمی خواهد که به پوسته خود را به شرکت پرداخت خود را برای عرضه, شما می توانید آن را به صورت رایگان همراه با یک دوز خوبی از امگا-3 است.

که ما به ارمغان می آورد به آماده سازی آن پوسته پوسته چیز است. اگر چه من شده اند آزادانه دادن مشاوره به صورت گذشته بیست و پنج سال و بسیاری از طراحی برنده جایزه آشپزخانه راستش من خیلی در بخش پخت و پز. به لحاظ سیاسی درست و همسرم اشاره به من به عنوان در داخل کشور به چالش کشیده است. حتی اگر من در بر داشت فاقد استفاده از یک آشپزخانه برای تابع اولیه آن من نمی دانم که چگونه به طراحی آنها را به طوری که دیگران می توانند. ما می توانیم با تشکر از موسسه پرات و NKBA که.

من فکر می کنم چیزی که به این فقیر ماهی شادتر نسبت به آماده در بازسازی آشپزخانه. وجود دارد بسیاری از واجد شرایط طراحان آشپزخانه در منطقه است که می تواند ایجاد یک برنامه کاربردی به عنوان به خوبی به عنوان زیبا و دل انگیز آشپزخانه برای هر دو نفر و ماهی. طرح های که در حال حاضر نه تنها شامل یک منطقه پخت و پز, اما یک منطقه یک نشست منطقه و تکالیف منطقه نیز هست.

موفق ترین طراحان آشپزخانه شارژ اولیه کار می کنند اما هزینه های خود را و ساختارهای قیمت گذاری تا حد زیادی متفاوت است. من می دانم که از شرکت هایی که شارژ هر نقطه از $100 به $1000 یا بیشتر برای این سرویس. معمولا این مبلغ می توان نسبت به خرید کابینت و من نمی توصیه قرارداد با یک شرکت است که نه پایبند به سیاست. یک طراحی خوب طول می کشد مقدار زیادی از زمان و تلاش و خلاقیت, پس چرا باید آنها را در این دور به صورت رایگان? به یاد داشته باشید که شما آنچه شما برای پرداخت.

استدلال می شود که اگر شما نمی مانند طراحی و/یا برآورد شما به هدر رفته پول خود را. من نمی کاملا با این مخالفم و به همین دلیل توصیه می کنم پیدا کردن یک شرکت با حداقل طراحی اولیه هزینه. این کوچکتر هزینه قطعا جبران نیست طراح به صورت تمام وقت او باید صرف ایجاد آشپزخانه رویای شما, اما آن را نشان می دهد تعهد در بخشی خود را نشان می دهد که شما جدی در مورد این پروژه است.

برخی از شرکت های دارای صحنه, طراحی, هزینه, که شامل یک کم طراحی اولیه شارژ. اگر پس از بررسی طراحی شما می خواهید به دنبال این, پروژه, آنها ثانویه هزینه (گاهی اوقات به نام نگهدارنده) برای کار اضافی در طراحی و یا انتشار نقشه ها به شما. این به نظر می رسد عادلانه سازش. طراح اتهامات عنوان شده علیه هزینه های حداقل اعتماد به نفس است که آنها را ایجاد هیجان انگیز طراحی بودجه که شما را مشخص کنید. شما یک فرصت برای بررسی طراحی و ببینید چقدر نوسازی هزینه خواهد شد قبل از تخمگذاری مقدار زیادی از پول.

من می گویم اجازه خروج از دریاچه های بزرگ به عنوان آنها هستند. و اگر چه ماهیگیری ممکن است سرگرم کننده برای برخی از آنجایی که من نمی خواهم به لمس یا ماهی (یا کرم) من به شما پیشنهاد خرید این دارو شگفتی در دریای فروشگاه مواد غذایی. فقط مطمئن شوید که برای خوردن چند قبل از ساخت و ساز آغاز می شود و همه چیز به نظر می رسد بسیار کمتر استرس زا باشد.

________________________________

1 Gollum (Smeagol) در Tolkien, J. R. R. “ارباب حلقه ها”. Allen & Unwin, لندن, 1966.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.