دانش مهم است که در طراحی یک فرایند – من یاد گرفتم این اولیه

[ad_1]

من ترک و ترک شب حسابرس در تعطیلات مسافرخانه شمال. کار بعدی من انجام شده بود شب حسابرس برای تعطیلات مسافرخانه شرق در بیرمنگام. من آموخته روند متفاوت برای ممیزی و استفاده از دستگاه های حسابداری.

در این زمان بود که من مصاحبه برای مشاغل دیگر. من فینالیست در کار خرید و فروش با Reynolds Tobacco, حتی اگر من نمی دود. این یکی از مهم ترین وقایع در زندگی من است. این تغییر جهت من. من یکی از دو فینالیست برای این کار است. استخدام مدیر به من زنگ زد و گفت که او می خواهم به صحبت کردن با من. من فکر کردم من تا به حال این کار است. من وارد دفتر او از من خواست به نشسته. او از من پرسید اگر من فقط به حال به 16 ساعت به دریافت مدرک کسب و کار. من گفتم که درست شد فکر این بود که یک چیز خوب است. او به من اطلاع داد که او که قرار بود به من استخدام. او اظهار داشت که او را استخدام نمی کنند quitters. من متوجه شدم که این امر می تواند یک determent به من برای بقیه زندگی من است. با تشکر از این مرد من پشت در مدرسه ترم بعدی.

من یک کار به عنوان شب حسابرس از Ramada Inn جنوبی در تاسکالوسا. این سومین مختلف دستگاه های حسابداری و حسابرسی روند من تا به حال انجام شده در یک سال است. متل بود متعلق به آقای J. K. E. “آقای E”. او یک میلیونر خود ساخته شده. او شروع به داشتن یک پر کردن ایستگاه در غرب ممفیس, Arkansas. وی افزود: یک رستوران و متل به ایستگاه. او در روند اضافه کردن پنج متل خود را به زنجیره ای از هتل ها. بعد از من به درجه مالی از دانشگاه آلاباما; آقای E استخدام من به عنوان Ramada Inn جنوبی مدیر رستوران. آقای E از من خواست به طراحی فرآیند حسابداری برای درآمد ضبط در متل است.

پس از انجام سه ممیزی در هتل های مختلف, من تا به حال یک ایده بسیار خوبی از نحوه طراحی یک سیستم حسابداری برای یک هتل. آن را مانند دیدن همه طرف از یک خانه نه تنها جلو. من می دانستم که چه در خانه نگاه خواهم برای همه طرف. من طراحی سیستم حسابداری برای آقای E شرکت. این شرکت با استفاده از این برای سال.

دانستن جزئیات از منابع مختلف به من اجازه برای طراحی یک سیستم است که نمی تواند fudged به تعادل است. همه در مجموع از بار و رستوران و متل بسته بود با هم در یک فرایند است که نمی تواند تغییر توسط یک فرد است. این سیستم تقریبا اختلاس اثبات است. این دانش شامل امداد حسابرس به من نشان می دهد چگونه او دستکاری پول از هتل.

من یاد گرفتم که جزئیات یک فرایند مهم هستند. که به طراحی موثر فرآیند مورد نیاز شما تجربه های متنوع. شما می توانید به دست آوردن این دانش بهترین تجربه واقعی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.