دبی تعطیلات – پنج چیز که شما به سادگی باید انجام دهید!

[ad_1]

دبی تعطیلات خواهد بود نه کامل با زیر پنج چیزهایی برای دیدن و انجام است. این شهرستان است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین مقصد توریستی در جهان است و با همین دلیل خوب. برخی از جهان بهترین هتل ها و رستوران ها و محل های خرید در اینجا. وجود دارد تعدادی از فعالیت های مختلف است که شما باید لذت بردن از بیش از حد. نگاهی به پنج چیز شما به سادگی باید انجام دهید وقتی که با بهره گیری دبی تعطیلات.

نگاهی به کویر سافاری

این یکی از فوق العاده ترین ماجراهای شما می توانید در اینجا. شما با سفر به کویر در یک درایو چهار چرخ خودرو. بهترین کار این است که اگر شما با گروه و یک راهنمای. شما می توانید تجربه تلماسه هجوم است که خطر ناک به عنوان شما صعود به تپه های شن و ماسه در یک زاویه 45 درجه. نگران نباشید رانندگان با تجربه هستند. هنگامی که شما بازی در شن و ماسه برای یک کمی شما را به سفر به یک اردوگاه که در آن شما می توانید استراحت یک نوشیدنی و کباب کردن. نشان می دهد آغاز خواهد شد در تیره که شامل یک تجربه فرهنگی از یک عمر. نشستن پشت و تماشای به عنوان رقصنده شکم انجام این سنتی رقص عربی. شما هم می توانید با صرف شب کمپینگ در کویر و یا بازگشت به لوکس اقامت در شهر.

مغازه در بازار طلا

شما را پیدا خواهد کرد این مقدار طلا در هر نقطه دیگری در جهان است. این artisanship از طراحان بی بدیل است بیش از حد. این قیمت برای طلا اینجا هستید ارزانترین را از هر نقطه در جهان است. چانه زنی هنری است که در اینجا و مغازه ها معمولا شارژ حداقل 20% بیشتر قبل از چانه زنی شروع می شود. شما پرداخت بیشتر برای خرید کارت اعتباری بنابراین خود را در دبی امارات. اگر شما مطمئن نیستید که شما می خواهید برای خرید یک قطعه دوباره روز بعد. شما همچنین ممکن است پیدا کردن قطعات مشابه در چند مغازه بنابراین بهترین کار این است که به صرف برخی از زمان جدی نگاه کردن به اطراف. خرید در دبی تعطیلات یکی از دلایل اصلی برای بازدید از این شهر!

سعی کنید کباب ترکی

این سنتی غذای عربی است که به سادگی برجسته. ساخته شده از گوشت گوسفند و یا مرغ را مخلوط با انواع گوجه فرنگی و سیر و سس. پیچیده شده در یک کوچک عربی roti, این مواد غذایی خواهد شد طعم و مزه متفاوت بسته به رستوران شما را در. اما آن است که قطعا یکی از سنتی دبی غذاهای شما به سادگی باید سعی کنید. دبی تعطیلات فقط خواهد بود نه کامل بدون شاورما.

رفتن به وادی وحشی

این پارک آبی مطمئن است به لذت بچه ها و بزرگسالان در تمام سنین است. وجود دارد سواری برای بی پروایی و برای کسانی که به سادگی می خواهید برای استراحت. این جاذبه دارای موج استخر, گشت و گذار, ماشین آلات و waterslides. ذکر شده به عنوان یکی از ده جاذبه های دبی, تعطیلات, این سرگرم کننده پر از آب پارک اشغال می توانید یک روز کامل اقامت خود را.

نگاهی به برج العرب

این است که تنها هفت ستاره هتل در جهان است. طراحی شده به مانند یک غول بادبان شما می توانید آن را از تقریبا در هر نقطه در این شهرستان است. هر یک از اتاق های خود را در اندازه کامل حمام, جکوزی و خصوصی چک در. پیشخدمت خود را در بک تماس 24 ساعت شبانه روز و شما حتی می توانید استخدام یک رولز رویس یا هلیکوپتر را به شما در اطراف شهرستان. در حالی که این قطعا بیشترین لوکس و ممکن است از بودجه برای برخی از ساختمان های خود است که قطعا ارزش یک نگاه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.