دبی جاذبه های اصلی

[ad_1]

دبی تبدیل شده معمولا بازدید تعطیلات و کسب و کار به مقصد. دبی 20 شهر گران ترین در جهان وجود دارد اما بسیاری از جاذبه های مختلف است که مردم به آینده وجود دارد وقت و زمان دوباره.

در اینجا برخی از جاذبه های اصلی که مردم در حالی که در دبی:

1 – Seawings دبی

در Seawings شما می توانید در یک تور گشت و گذار دوبی. آنها ارائه فعالیت های دیگر مانند گلف, ساحل, فعالیت, قایقرانی, غواصی, قایقرانی, نوردی و درمان های آبگرم. Seawings باید ببینید در حالی که در دبی.

2 – مرکز خرید دبی

مرکز خرید دبی است یک مرکز ارائه بسیاری از چیزهای مختلف را علاوه بر فقط خرید. وجود دارد بسیاری از مغازه های مختلف برای بازدید به انجام هر گونه خرید میل شما ممکن است داشته باشد. بازار نیز به شما می دهد و رستوران های متعدد را انتخاب کنید. نه به ذکر است این مرکز خرید همچنین دارای سرپوشیده یخ آرنا و آکواریوم بزرگ شما می توانید ببینید. این آکواریوم دارای یک پیاده روی را از طریق تونل است که نفس به راه رفتن را از طریق. این مرکز خرید در دبی به تنهایی به شما می دهد یک روز تمام ارزش از حوادث به شریک شدن در.

3 – برج خلیفه

برج خلیفه بلندترین ساختمان در جهان است. این ساختمان در واقع گشت و گذار بهترین مکان برای بازدید در دبی. این ارائه می دهد یک عرشه مشاهده در 124 طبقه! در عرشه مشاهده است ببین تلسکوپ که در آن شما می توانید مشاهده و مناطق اطراف آن و دیدن قبلی تصاویر گرفته شده توسط بازدید کنندگان دیگر. این ساختمان بلند اجازه می دهد تا شما را به دیدن تمام اطراف دبی و بسیاری از جاذبه های مختلف و هتل ها.

4 – موزه دبی

این موزه دبی یکی از پر بازدید ترین جاذبه های دبی. این موزه انواع و اقسام نمایشگاه به نمایش جذاب تعداد زیادی از بازدید کنندگان در هر سال است. این موزه دبی را در یک محل عالی برای رفتن با تمام خانواده.

5 – Wild Wadi Water Park

وحشی وادی پارک آبی مناسب است در دریای عرب. پارک آب حدود 30 سواری و جاذبه دادن هر کس در خانواده چیزی برای سرگرم شود ، وحشی وادی پارک آبی در دبی یک محل مناسب برای دیدار با دوستان و خانواده.

وجود دارد بسیاری از دیگر جاذبه های دبی است که شما می توانید ببینید. برخی از بسیاری از جاذبه های, یا چیزهایی که ارزش دیدن برخی از هتل ها در دبی. آنها به زیبایی طراحی شده هتل که ارائه مکان های لوکس برای اقامت در حالی که بازدید از دبی. در اینجا به چند هتل های دبی:

1 – هایت ریجنسی دبی هتل

2 – پارک هایت دبی هتل

3 – Hilton Dubai Creek Hotel

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.