درایو و ناهار خوردن بهتر با GPS معاملات و دلخوشیها آشپزی

[ad_1]

شما لازم نیست که به یک, روزنامه, رستوران مؤلف تلاش کرده اند آشپزی از بسیاری از رستوران ها در منطقه شما. با بیشتر و بیشتر آشپزی in ass مجهز به GPS در اتومبیل خود را و یا یک ناهار خوری شریک گرفتن برای هر رستوران بزرگ جمع دور به مبهم محله محل سکونت تبدیل شده است بسیار آسان است.

وقتی که می آید به مواد غذایی خوشمزه تر بهتر. آیا داشتن یک آماده طیف وسیعی از رستوران ها و منوها از یک سبک یا یک smorgasbord از رستوران ها از تقریبا هر سبک در ناهار خوری خود را repetoire پیدا کردن بهترین وعده غذایی و یا بهترین معامله در حال دو نفر از هر کسی که شام میخورد دلخوشیها. با یک دستگاه GPS, واقعا, راهنمای خود را به درون commutable جهانی شدن به رستوران و یا رستوران از لحظه ای بسیار ساده است.

پس از شما استفاده می شود به خود ما GPS و استفاده از آن برای چند سال شما واقعا پیدا کردن که چند-یا-رستوران ها که شما استفاده می شود برای رفتن به تمام وقت تبدیل شدن به بخشی از یک انتخاب بسیار بزرگتر از رستوران های بزرگ است. برخی از مردم سعی کنید یک رستوران جدید در هر هفته و بیشتر سرگرم کننده اغلب انجام این کار و حتی بیشتر از آن زمانی که از جمله میخانه و دیگر روح خانه است.

هنگامی که در تعطیلات و کاوش در محل جدید پیدا کردن بهترین سنگهای پنهان برای ناهار خوری خود را لذت است یک راه عالی برای حتی بهتر از زمانی که در تعطیلات. اینکه آیا یا نه شما تحقیقات تمام مقصد خود را قبل یا در طول سفر خود را, شما به راحتی می توانید پیدا کردن الماس در خشن و یا طرح در یک لیست از مکان های به ناهار خوردن در حالی که دور. اگر شما عاشق رستوران و لازم نیست که GPS این است که چیزی به طور جدی تجدید نظر کند. اینجا را کلیک کنید برای دیدن برخی از محبوب دستگاه های GPS.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.