درمان ترس از غذا خوردن – غلبه بر ترس از غذا خوردن در

[ad_1]

افرادی که ترس از غذا خوردن در حال شایع تر از شما می خواهم فکر می کنم. شاید شما یکی از آنها است. پس از همه, در جامعه ما غذا خوردن در رستوران ها به عنوان پایه فعالیت های اجتماعی. غذا خوردن با هم چسب است که دارای ما با هم. در برخی از راه ما هیچ متفاوت از زبان انگلیسی پادشاهان توصیف در شعر حماسی بئوولف. با دعوت مردم به غذا خوردن با ما ما آنها را نشان می دهد که ما “متحدان.” بسیاری از قوانین ما از قوانین و مقررات نگرانی ما چگونه باید عمل به هنگام ناهار خوری با افراد دیگر. رستوران ها می تواند عرصه رقابت و قضاوت که در آن دوستی ها و کسب و کار معاملات شده و شکسته. این هیچ جای تعجب است که غذا خوردن با افراد دیگر و یا در یک محل عمومی می تواند برخی از مردم به وحشت. ترس از غذا خوردن مشترک هراس اجتماعی. کمک به این است که در خارج وجود دارد.

هنگامی که شما ممکن است یک مشکل

چگونه شما می دانید اگر ناراحتی شما تجربه در حالی که ناهار خوری در رستوران “عادی” اضطراب اجتماعی–مربوط به احتمال زیاد به مشخصات خود را در وضعیت اجتماعی-به عنوان مخالف به یک فلج کننده زندگی ترس از غذا خوردن ؟ در اینجا ممکن است برخی از نشانه هایی که شما از یک موضوع خاص با رستوران ها که نیاز به خطاب post-haste.

هنگامی که شما در یک رستوران و یا کافه آیا شما احساس می کنید که دیگر کاربران در حال خودنمایی میکند و شما با مخالفت از لحظه ای که شما وارد کرده اید درب–حتی اگر شما در حال لباس پوشیدن مناسب برای رستوران و شما می دانید که شما انجام چیزی اشتباه است ؟ آیا شما ساعت را صرف آماده شدن قبل از رفتن به رویدادهای اجتماعی در رستوران ها–شاید مصرف تا زمانی که شما از دست رفته این رویداد ؟ شما قادر به لذت بردن از مواد غذایی خود را در رستوران ها بدون توجه به چگونه کاملأ پیچیده آماده است ؟ هنگامی که شما در حال نشستن در یک رستوران, آیا شما خودتان را شمارش ثانیه تا زمانی که شما فکر می کنم آن را مناسب برای شما را ترک کنند ؟ اینها نشانه هایی از ترس فلج کننده. اگر شما می خواهید به عملکرد به طور معمول در جامعه این ترس شما نیاز به حل و فصل حق دور.

درمان سنتی ممکن است کمک به

پس از زیگموند فروید, استاندارد, راه برای درمان اضطراب و ترس از همه نوع است از طریق فشرده در حال جلسات درمان. آیا درمانگر متکی بر تحلیل خواب و رویا و یا به سادگی صحبت کردن به شما این درمان ها همه در یک چیز مشترک هستند: آنها می تواند سال ها طول بکشد. سنتی درمانگران امید به درمان فوبیا با کشف راز خود را عمیق و ریشه اغلب ناخودآگاه باعث می شود در طی سال های طولانی از مکالمات. متاسفانه علل “رستوران ترس” اغلب پیچیده و چند وجهی است. معمولا وجود دارد بیش از یک دلیل که مردم ترس از غذا خوردن در مکان های عمومی, و علاوه بر این هر فرد مورد متفاوت است. درمان های سنتی می تواند سال ها طول بکشد و است که می تواند بیش از حد طولانی است.

NLP و هیپنوتیزم کار در حال حاضر

NLP و هیپنوتیزم تکنیک های که به احتمال زیاد برای درمان و یا کاهش ترس خود را سریع تر از کسانی که از درمان سنتی. NLP پزشکان اهمیتی نمی دهند به همین دلیل شما نمی توانید در رستوران ها. همه این است که این افراد آموزش دیده انجام دهید این است که شما را از طریق واکنش خود را به بودن در یک رستوران گام به گام در یک, هدایت, کنترل, محیط بالینی است. آنها را به شما آموزش را آگاهانه خود را تشخیص دهد ذهن ناخودآگاه نادیده گرفته و واکنش های ترور و وحشت. سپس آنها را آموزش به شما خواهد شد که ترور دور آن را تبدیل به شادی و آرامش و سهولت. با ان احتمال بیشتری نسبت به نه شما هرگز ترس از غذا خوردن دوباره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.