در اروپا بهترین مقصد تعطیلات جزیره Gozo

[ad_1]

مالت شناخته شده است در سراسر جهان برای سواحل دیدنی و جذاب, چشمگیر, انداز دریای مدیترانه و مرفه باستان شناسی تاریخ است. با چیزهای زیادی برای دیدن و انجام آن را غیر قابل تصور به حوصله و توان قابل توجه در این کشور است. یکی از تعطیلات نقاط در کشور مالت است Gozo. یک جزیره کوچک درست کردن ساحل مالت مناسب Gozo می بالد قابل توجه بسیاری از جاذبه های دیدنی و اماکن به اکتشاف.

یک موزاییک از روستایی در حومه شهر تاریخی کلیساها و سواحل آفتابی Gozo ارائه می دهد کمی از چیزی برای همه. این که آیا شما بازدید از این جزیره زیبا برای استراحت آخر هفته و یا تعطیلات طولانی, شما مطمئن شوید که به سقوط در عشق با آن است.

ویکتوریا جزیره پایتخت و بزرگترین شهر. پر از تاریخ و میراث فرهنگی و جذابیت های آن است که یک محل عالی برای گشت و گذار و یا تعطیلات گشت. همچنین به عنوان شناخته شده رباط ویکتوریا واقع شده است در نزدیکی مرکز جغرافیایی Gozo و دارای یک تاریخ شگفت انگیز ارائه می دهد ثروت از نشانه ها و سایت ها را. یکی از جاذبه های خیره کننده ویکتوریا کلیسای عظیم سنگ, کلیسای جامع که برج بیش از بقیه از شهرستان. با آن شگرف معماری و غنی تزئین فضای داخلی آن است که نمی شود از دست رفته. در نزدیکی Gozo موزه باستان شناسی ارائه می دهد آرایه وسیعی از نمایشگاه و جاذبه است که تمرکز بر روی این جزیره جذاب تاریخ و میراث غنی. یکی دیگر از برترین جاذبه در ویکتوریا Citadella یک قلعه تاریخی است که ارائه می دهد باور نکردنی, دیدگاه های پانوراما از کل شهر است. در جای دیگر در ویکتوریا بازدید کننده را پیدا خواهد کرد یک دسته از مغازه ها و بازارها و رستوران ها, کافه ها و موزه ها. این شهر میدان اصلی میزبان یک بازار است که ارائه می دهد آرایه وسیعی از سوغات و هدایای منحصر به فرد.

روستای Xaghra پر از گنجینه های باستان شناسی و تاریخ غنی برای کشف به عنوان به خوبی. واقع نه چندان دور از ویکتوریا در مرکز Gozo Xaghra به خیره کننده Ggantija معبد جهان قدیمی ترین ساختار ایستاده. این معبد یک مکان جذاب برای کاوش و باید برای هر کسی از دیدن این روستای زیبا. Xaghra نیز ارائه می دهد باروک معماری برای دیدن فراوانی از فروشگاه به فروشگاه و کافه های متعدد و رستوران ها به چنگ زدن نیش به خوردن یا نوشیدن در. هر چند کوچک Xaghra است تا در تاریخ و فرهنگ غنی آن است که باید برای هر کسی که در یک تعطیلات در Gozo.

رملا من همرا یکی از مالت را از سواحل معروف ترین و یکی از منحصر به فرد ترین سواحل در جهان است. ساحل آن شناخته شده است خیره کننده قرمز شن و ماسه و کالیپسو غار معروف ساخته شده توسط هومر حماسه اودیسه. نسبتا آرام و مناسب برای شنا کردن یا آفتاب گرفتن در این ساحل به سادگی نمی شود از دست رفته.

Gozo سواحل غرب پر شده است با برخی از جهان خیره کننده ترین مناظر طبیعی و صخره. مقصد باید توسط لاجوردی پنجره بزرگ صخره بقوم با یک سوراخ در مرکز آن است. در نزدیکی چاله آبی مشهور است به عنوان یکی از بهترین غواصی و شنا در نقاط اروپا است. داخلی, دریا, در واقع یک دریاچه ارائه می دهد آب گرم و یک محل برای استراحت و خیس خوردن تا خورشید مدیترانه ای.

در جای دیگر در Gozo, تعطیلات مسافران را پیدا خواهد کرد در سطح جهانی سواحل روستاهای زیبا و فراوان و مغازه ها و کافه ها و رستوران ها به نمونه.

با تاریخ غنی خود شگرف معماری و خیره کننده, طبیعی, مناظر, Gozo است و بدون شک در میان تعطیلات مقصد در تمام اروپا است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.