در حال حرکت به اوکلند کالیفرنیا

[ad_1]

اوکلند کالیفرنیا واقع شده است و در سمت شرق خلیج سان فرانسیسکو. به غرب آن ارائه می دهد 19 مایل از خط ساحلی و به شرق شما می توانید مشاهده و پر زرق و برق تپه نورد. شما خوشحال خواهد شد اگر شما خود را پیدا کنید جدید جابجایی در یک محل است که برخی از زیبا ترین نمایش ها در جهان مانند کریستال شفاف خلیج اوکلند و خلیج گلدن گیت پل و با شکوه اقیانوس آرام است. اوکلند's چشم انداز است که ترکیبی از جذاب تپه محله; هیجان انگیز و متنوع معماری; شلوغ اسکله; دو دریاچه و پارک ها و فضای باز سرانه بیش از هر شهر دیگر در منطقه خلیج است. این است پریمو املاک و مستغلات و یک محل عالی برای جابجایی.

اگر شما در حال حرکت یا پیدا کردن جابجایی در اوکلند کالیفرنیا – شما را پیدا خواهد کرد در طول سال تعطیلات, آب و هوا با درجه حرارت خفیف 50's 60's در زمستان و بهار و 70's سراسر تابستان و پاییز و آسان زندگی می کنند.

اگر شما در حال حرکت یا جابجایی به اوکلند کالیفرنیا – شما را پیدا خواهد کرد که آن را به یک کلان شهر و شهر های کوچک احساس در همه املاک و مستغلات خود را. جامعه پیچیده با یک همسایگی احساس. اگر شما در حال جابجایی به اوکلند دلیل این که شما به دنبال املاک و مستغلات با ارزش شما خواهد بود خوشحال با آنچه شما در پیدا کردن در اوکلند کالیفرنیا املاک و مستغلات. بازار املاک و مستغلات ارائه می دهد طیف گسترده ای از قبیل تاسیس مسکونی در محله های مرفه مناطق تجاری اول تیم های ورزشی و قابل توجه نشانه های معماری است که کمک خواهد کرد که شما را اوکلند نقل مکان به یک موفقیت است.

اگر شما در حال حرکت به Oakland — است که در آالمدا کانتی شما'll پیدا کردن جامعه است غنی با سابقه زیبایی, خرید و بسیاری از رویدادهای فرهنگی.

تاریخ اوکلند – تاسیس در سال 1852 اوکلند کالیفرنیا غنی و عمیق تاریخ است که می رود بیشتر از آن 155 سال است. آمریکایی های بومی زندگی می کردند در منطقه برای بیش از 5000 سال است. اسپانیایی یافت جابجایی در منطقه در 1770s و حل و فصل حدود 50 سال بعد. سپس عجله طلا در آورده تنوع زیادی از مردم از آسیایی ها به آمریکایی های آفریقایی تبار و بسیاری با کشورهای استخراج کسانی که نقل مکان به منطقه و قرار دادن ریشه های خود را در این پایونیر املاک و مستغلات.

املاک و مستغلات و محله اوکلند – شبکه ای از جوامع و املاک و مستغلات است که سرشار از قدیمی خرید محله منطقه. اگر شما با توجه به حرکت و یا پیدا کردن جدید نقل مکان به این منطقه شما ممکن است بخواهید به اتمام اوکلند's بسیاری از مناطق تجاری. و اوکلند's املاک و مستغلات است که پر از محله های جذاب.

پیر اوکلند واقع بین خاک رس و برادوی – از هفتم تا 10 خیابان تاریخی قدیمی اوکلند پر است از زیبایی بازسازی ساختمان ویکتوریا است که تاریخ را به 1870s. این است که واقعا زیبا املاک و مستغلات. پیر اوکلند می بالد جدید خانه و مغازه ها و گالری ها و رستوران ها. روز جمعه, you'll پیدا جمعه کشاورز's بازار است. این منطقه همچنین دارای یک احیای تاریخی 1870's مرکز شهر با دقت بازسازی خیابان اصلی. این املاک و مستغلات زنده است دوباره با مغازه ها و رستوران ها و چشمه های معدنی و دفاتر. همه آنها در ویکتوریا تنظیم است که تداعی عصر آهن است.

چینی – چینی است 25-بلوک تجاری و فرهنگی منطقه و این نشان دهنده اوکلند's متنوع آسیایی در جامعه است. چینی خیابان جشنواره را به خود جذب 100,000 بازدید سالانه و اوکلند آسیایی, مرکز فرهنگی یکی از بزرگترین پان آسیایی, مراکز فرهنگی در ایالات متحده است. بسیاری از آسیایی ها پیدا کرده اند و جابجایی در این جامعه املاک و مستغلات و در ادامه به دیدن بستگان حرکت در اینجا. همچنین این محله دارای بسیاری از تخصص و مغازه ها و رستوران ها و بازارها و نانوایی ها و جاذبه های. در این بازدید کنندگان به مرکز شهر محله را پیدا خواهد کرد جذاب فروشگاه هایی که تازه تولید غذاهای زنده, شفا, گیاهان و همه چیز را از عاج و ظروف. You'll پیدا کردن بسیاری از این چیزهایی که در اقیانوس آرام رنسانس پلازا. که نمی't می خواهید برای پیدا کردن جابجایی در اینجا در اوکلند?

جک لندن میدان این محله و بازار املاک و مستغلات ارائه می دهد ناهار خوری, مسکن, خرید و درجه یک جاز همراه آب's مرز. علاوه بر این اگر شما در حال حرکت در اینجا شما ممکن است لذت بردن از یک لیوان در Heinhold's اولین و آخرین شانس سالن. این اسکله دارای ده ها تن از فروشگاه ها و فقط با حرکت چند خیابان, شرق, you'll اجرا به منطقه انبار. این نه بلوک منطقه عمده تولید و بازار و قهوه خانه و رستوران ها و مجتمع های مسکونی و تجاری lofts.

دریاچه مریت – محله ای دیگر با فوق العاده املاک و مستغلات است که دریاچه مریت. در اینجا شما ممکن است تصمیم به پیوستن به جاگر برای بهترین نمایش از دریاچه مریت. این دریاچه یکی از امریکا's خیره کننده ترین شهری آب شور دریاچه ها. علاوه بر این, آن است که قدیمی ترین پناهگاه حیات وحش ملی. املاک و مستغلات در كشور / Grand Avenue منطقه اندود شده با رستوران ها و مغازه ها. ساخته شده در سال 1926 دریاچه بزرگ تئاتر هنوز هم نشان می دهد اکثر تا به روز, فیلم و حتی ویژگی های حرکت و موسیقی است که در یک عتیقه Wurlitzer ارگان.

شمال اوکلند در شمال اوکلند – you'll پیدا کردن ناحیهای در شمال غربی خیابان که در آن املاک و مستغلات است که ترکیب التقاطی از و مغازه های عتیقه فروشی بوتیک, کتابفروشی ها و فروشگاه طلا و جواهر. اگر شما در حال فکر کردن در مورد در حال حرکت به این منطقه و یا پیدا کردن جابجایی لطفا توجه داشته باشید آن است که پر از سمت پیاده روی کافه ها و قهوه خانه ها و top-of-the-line رستوران ها که ارائه التقاطی خوردم.

Rockridge – این املاک و مستغلات ترکیبی از شهرستان پیچیدگی با بدون هیچ زحمتی رایگان برون شهری / شهری محیط زیست است. املاک و مستغلات گسترش بیش از دو مایل از اوکلند به برکلی است. کالج, خیابان غنی با رستوران ها و کافه و مغازه ها تخصص, خوراک شناس, مواد غذایی, کتاب های کمیاب, لباس و عتیقه جات. سالن بازار خانه های یک نانوایی و تولید و به فروش می رساند و ماهی و گل و شراب بازار. بسیاری از کسب و کار پیدا کرده اند این را به خوبی می دانیم ، مورد علاقه مغازه ها عبارتند از: Pendragon خوب کتاب لوت; Ildi & Co. یک هدیه فروشگاه; خشخاش پارچه; و تلما هریس گالری هنری است. همچنین, شما ممکن است بخواهید به بچه ها اجازه اجرا رایگان به عنوان آنها در حال حرکت در Rockridge بچه ها, محبوب ترین اسباب بازی فروشگاه. اگر شما با توجه به حرکت و یا پیدا کردن جابجایی به جذاب این منطقه با املاک و مستغلات, شما قطعا پیدا کردن مقدار زیادی از املاک و مستغلات را انتخاب کنید.

مونتکلیر ایجاد کرد – این است که در پایین شرق خلیج تپه و آن را بزرگ توقف قبل یا بعد از سفر به Chabot فضا و علم مرکز و یا یکی از پارک های نزدیک. این منطقه ویژگی های کافه ها و رستوران ها و قهوه خانه ها (با بسیاری از صندلی خارج از منزل) و فوق العاده خرید. راه رفتن را از طریق این محله's خیابان عجیب و شما'خواهید بود خوشحالم که شما با توجه به حرکت و پیدا کردن جابجایی در اینجا. شما ممکن است پیوستن به محلی که شما جرعه قهوه در حالی که ، whiling دور روز خود را در منظره نیمکت در امتداد شاهراه اصلی.

در فرویتول منطقه – این محله تبدیل به یک شکوفایی فرهنگی منطقه تجاری قوی لاتینی نفوذ است. آن است که به رسمیت شناخته شده در سراسر منطقه خلیج است. آن رویدادهای فرهنگی مانند سالانه Dia de los Muertos جشنواره جذب هزاران نفر از مردم. و جدید فرویتول ایجاد کرد املاک و مستغلات اضافه شده است خرده فروشی و فضای اداری و مسکن. این همه را احاطه کرده و یک عابر پیاده میدان در فرویتول بارت ایستگاه. هنگامی که شما گرسنه توقف در یکی از منطقه's بسیاری از taquerias.

مرکز شهر اوکلند's کسب و کار در منطقه است خانه را به بسیاری از مغازه ها و رستوران ها. برخی از آنها در ساختمان های تاریخی با باغ و میدان و ارام حیاط. همچنین چک کردن اوکلند موزه مجسمه سازی باغ و یا خرید مورد علاقه خود را بین المللی کاغذ در د Lauer's, دکه روزنامه فروشی در برادوی است. همه که's سمت چپ را به عقب نشستن برای لذت بردن از زیبا اوکلند روز.

ناحیهای در شمال غربی خیابان مانند آن دیگر همتای کالج, خیابان, این شلوغ از خیابان های محله در قسمت شمال اوکلند تساوی بسیاری از خریداران. به خصوص برای آن شناخته شده است و مغازه های عتیقه فروشی این کشش از ساختمان های تجاری و املاک و مستغلات نیز به تخصص بوتیک, خوراک شناس, مواد غذایی, فروشگاه ها, رستوران ها, کافه ها و کافه ها. برای نیش زدن به غذا خوردن بعد از پنجره, خرید, شما ممکن است توقف در همیشه محبوب ناحیهای مواد غذایی یا درمان کودکان و نوجوانان به یک مخروط در فنتون's لبنیاتی و رستوران. آن's با توجه به ارزش در حال حرکت به پیدا کردن جابجایی در اوکلند فقط برای بستنی.

Temescal – در قلب اوکلند's, شمال, منطقه مسکونی این رشد خرید املاک و مستغلات دارای تعدادی از کلاسیک و ساختمان های تاریخی. Genova,'s مغازه اغذیه فروشی, محبوب, ایتالیایی, دلی, یکی از منطقه's بالا تجربه ناهار خوری. این فوق العاده است, املاک و مستغلات, و اگر شما با توجه به در حال حرکت به اوکلند شما ممکن است در نظر این محله برای جابجایی. اوکلند's اقتصاد و حمل و نقل اوکلند's اقتصاد در طول تاریخ بود که بر اساس صنایع. یکی از کارفرمایان بزرگ در حال حرکت به اوکلند شد در جنوب اقیانوس آرام راه آهن. برای سال آن را به گرفتن آهن در اوکلند's اسکله چرا که راه آهن متوقف شد و در اوکلند طرف. سان فرانسیسکو و اوکلند در حال پورت اما بندر اوکلند تبدیل شده تا کنون غالب پورت. بندر اوکلند ملت's چهارم شلوغ ترین بندر کانتینری در منطقه خلیج است. اوکلند فرودگاه بین المللی خدمت 12 عمده داخلی و بین المللی شرکت های هواپیمایی و اوکلند حتی محدودتر هم به سان فرانسیسکو,'s فرودگاه کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.