دلربا تعطیلات در حیدرآباد

[ad_1]

مروارید شهر حیدرآباد است که پیدا کردن یک ترکیب از دوران باستان به عنوان به خوبی به عنوان عصر مدرن. دلربا تعطیلات در حیدرآباد شامل بازدید از برخی از جاذبه های توریستی محبوب در حیدرآباد خرید برخی از معروف سوغاتی ناهار خوری در حیدرآباد در برخی از رستوران های مشهور و راحت اقامت در یکی از هتل خوب در حیدرآباد. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این برای دریافت بهترین نتیجه را از سفر خود را.

در مرحله اول از خود و گشت و گذار و بازدید از شهر. اول از همه برو به Charminar. برجسته نقطه عطفی از شهر را یک نمونه خوب از Cazia سبک معماری. شما همچنین می توانید رفتن به بالای آن و گرفتن یک نمایش چشم پرنده از شهر حیدرآباد. پس از آن سر به جاما. مشهور است هند و اسلامی – قطب شاهی سبک معماری و بازدید در مقیاس بزرگ توسط جانبازان و گردشگران نیز هست. یک به دنبال سفر به Salar Jung Museum خواهد بود. واقع در سواحل رودخانه Musi آن را به یک مجموعه گسترده ای از آثار تاریخی از سراسر جهان است. پس از ناهار خود را سر به حسین ساغر دریاچه. این بزرگترین دریاچه مصنوعی در کل آسیا و یکی از رئیس جاذبه های گردشگری در حیدرآباد. احاطه شده توسط پارک از سه طرف وجود دارد یک مجسمه بزرگ بودا خداوند واقع در سنگ جبل الطارق در میان دریاچه. شما می توانید لذت بردن از قایقرانی و رفتن به جزیره توسط آن است. بعد از بازدید از برف جهان است. این بزرگترین برف پارک در آسیا و یک بسته سرگرمی کامل. یک روز ایده آل است برای خرج کردن در اینجا. در سفر یک روزه از حیدرآباد شما می توانید در حالت ایده آل بازدید Ramoji Film City. در واقع یک ساعت رانندگی از حیدرآباد آن است که بزرگترین استودیو فیلم در جهان است.

هتل Balajee کاخ یکی از ارزش هتل ها در حیدرآباد. آن است که نزدیک به چندین جاذبه های توریستی مانند Birla Mandir (2 متر) و مراکز تجاری از قبیل گردنبند جاده (0.5 متر). محل اقامت راحت با دیگر امکانات ارائه شده در اینجا در یک قیمت تومان.900-1850. هتل نقره پارک یک هتل لوکس واقع در Ameerpet منطقه است. آن است که فقط 3 کیلومتر از فرودگاه. هتل فراهم می کند 3 ستاره اقامت و فوق العاده امکانات ناهار خوری در یک قیمت تومان.2115-3228.

اسکله یک رستوران خوب برای ناهار خوری در حیدرآباد. واقع در نزدیکی حسین ساغر دریاچه آن است که متخصص در چینی هندی و تایلندی مواد غذایی است. قیمت در حدود RS.175-450 برای یک وعده غذایی. Kamat آندرا وعده های غذایی در نیروهای بازار معروف است معتبر آندرا مواد غذایی است و بسیار مقرون به صرفه در یک قیمت تومان.45.

حمل و نقل در حیدرآباد مجهز با اتوبوس و تاکسی و خودرو rickshaws. اتوبوس ارزان ترین و مناسب راه است. نیز وجود دارد تهویه مطبوع اتوبوس داشتن حداقل کرایه تومان.22. خودکار rickshaws هر دو محفظه و سازمان ملل متحد-محفظه. حداقل کرایه تومان است.16 برای اولین 1.6 متر و Rs.8 پس از آن برای کیلومتر است. محفظه تاکسی ها نیز در دسترس هستند شارژ Rs.10-12 هر متر با توجه به نوع آنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.