دندان آبی گیرنده GPS به نوبه خود PDA خود را به یک GPS

[ad_1]

بلوتوث است که از آخرین فن آوری های بی سیم به آمار بازار است. این کاربران را قادر می سازد برای اتصال تلفن های همراه و رایانه های جیبی و لپ تاپ و تمام ابزارهای مختلف به یکدیگر برای انتقال داده ها بدون استفاده از خسته کننده و تحریک کننده سیم. زمان آن طول می کشد برای انتقال فایل های مورد همان است که در آن طول می کشد به ایمیل یکی از همان. در حال حاضر آن را تنها می رود منطقی است که یک گیرنده gps بلوتوث است که ساخته شود.

در حال حاضر یک گیرنده gps بلوتوث به سادگی تبدیل PDA خود را به یک گیرنده gps خود را. بنابراین در حال حاضر PDA خود را می تواند به شما بگوید دقیقا همان جایی که شما بر روی زمین است. مزیت اصلی در خرید یک گیرنده gps بلوتوث است که آن را حذف نیاز به خرید یک دستگاه gps خود را. این گیرنده gps بلوتوث اجازه می دهد تا کاربر را به دانلود محل خاص نقشه ها و یا دستورالعمل ها به طور مستقیم بر روی PDA. قبلی تکنولوژی کابل کشی درگیر شد, در حال حاضر بدون نیاز به سیم.

این قطعا کمک می کند تا به شما PDA گیرنده gps بلوتوث سازگار است. اگر خود را PDA نیست سازگار سپس یک آداپتور می تواند خریداری و وارد شده به شما PDA فلش درایو و یا به هر گونه دیگر حافظه است که برای نصب آداپتور. در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم که دانلود تمام این داده ها را پایین آهسته و بی ارزش خود را مسدود PDA اما تمام اطلاعات شما دانلود مانند نقشه ها و بررسی نقاط به سادگی می توان لود شده بر روی یک حافظه جانبی است که به نوبه خود می تواند وارد حافظه خود را گسترش شکاف در PDA. این برگ های خود را جمع و جور حافظه های فلش رایگان برای اتصال دستگاه های دیگر.

زندگی است که قطعا بسیار ساده تر زمانی که شما PDA نیز gps خود را. فقط محل گیرنده gps بلوتوث خود را در هنگام رانندگی به سمت آسمان باز و آن را به راحتی در می یابد خود را به نقاط مورد علاقه در طول مسیر خود می شود آن را, رستوران, سینما, تئاتر, هتل ها, بیمارستان ها و هر چیز دیگری که شما ممکن است بخواهید بدانید که راه و یا از. PDA می شود تبدیل شده و به راحتی قابل خواندن صفحه نمایش است که به شما می دهد آسان به خواندن و درک دستورالعمل از محل حاضر خود را به مقصد مورد نظر خود را. همه این را بدون هر گونه تحریک کننده سیم به دولایه!

با تمام زندگی را ساده تر ابزارهای الکترونیکی تمام اطراف و بیشتر و بیشتر در حال خلق روزمره این گیرنده gps بلوتوث باعث می شود همه چیز آسان تر روشن یا خاموش جاده شما را بدون نیاز به خرید یک ابزار اضافی در همه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.