دنور ارائه می دهد مقدار زیادی برای بازدید کنندگان به هیجان اما دانستن اینکه چگونه به اکتشاف می کند

[ad_1]

دنور یک شهر مدرن شامل به غرب راکی کوه و دشت به شرق است. در داخل و اطراف دنور آسان است و حتی راست از فرودگاه بین المللی. فرودگاه قطار ارائه می دهد گردیده سفر کوتاه به دنور اتحادیه ایستگاه مرکز شهر. در اتحادیه ایستگاه وجود دارد 1914 دانشکده هنرهای زیبا سال 1914 ایستگاه قطار شامل یک هتل بوتیک و مغازه ها و رستوران ها و مغرور میله های زندان.

در طول زمستان اسکی و اسکی بازان می توانید اسکی قطار – زمستان در پارک اکسپرس برای رسیدن به کوه از ایستگاه. این اجرا فصلی تنها. اما از اتحادیه ایستگاه رفتن به مرکز شهر با دوچرخه پا و یا استفاده از بازار خیابان شاتل امکان پذیر است. استفاده بهينه از دوچرخه های سیستم دنور در سراسر شهرستان و کشف جاذبه های فرهنگی مانند Clyfford هنوز موزه هنر دنور, موزه و تاریخ کلرادو مرکز.

دنور است رستوران آشپز-مالکیت و بنابراین بازدید کنندگان ممکن است قدم زدن در میان Larimer مربع بوتیک و مغازه ها و ساختمان ویکتوریا و در نظر گرفتن یک استعداد آشپزی. شما می توانید افراط در محصولات محلی منابع ارائه شده است. در خط مقدم دنور فوق العاده خوب است برای مواد غذایی است. وجود دارد, انقلاب, مواد غذایی, سالن مانند Avanti F & B شامل ناهار خوری مفاهیم ارائه گاه به گاه چرخش که در آن وجود دارد دو کرافت میله های فضایی و شما می توانید لذت بردن از دیدنی مرکز شهر نمایش ها از پاسیو. فراموش نکنید مرکزی بازار ارائه دهندگان راست از چوب اخراج پیتزا شکلات های لذیذ و تازه پخته شده نان.

کشف دنور محله است که عبارتند از گالری های هنری, رستوران ها, پیشه وری کارخانه های لبنی و چشم ظاهر خیابان هنر در هر گوشه. وجود برتر, خرید, Cherry Creek, که طول می کشد به سختی 5 دقیقه از مرکز شهر. این محل خرید به مارک های مجلل و نزدیک به باغ گیاهی. مرسوم ارتفاعات نزدیک به مرکز شهر شامل هیپ رستوران ویکتوریا دوران, خانه, هنر, گالری, باغ های سرسبز و یخ مغازه کرم. این شهر همچنین دارای یک کشش از bistros ها, کافه ها و بارها. دنور موزه و باغ وحش در پارک شهر. وجود قدیمی و جدید فیوژن در پنج نقطه شامل ماشین منگنه, قهوه خانه, کباب, موسسات و موزه ها.

شاتل یا یک مسیر اتوبوس از محل سکونت شرکت ارائه حمل و نقل از و به فرودگاه را به حداقل می رساند هزینه های خود را. شاتل عمدتا ارائه WiFI رایگان برای چک کردن آن با خانواده و دوستان و یا اتاق. اگر گروه خود را 4 یا تعداد بیشتری کتاب خصوصی SUV. آن را به صرفه جویی در وقت. خانواده درخواست برای تخفیف در استاندارد شاتل برای کودکان و نوجوانان. به یاد داشته باشید برای چک کردن با گزینه های پارکینگ از قبل در Breckenridge.

آیا درخواست برای ورود و اسکان بار. به یاد داشته باشید, برای, اجاره ماشین, آشنایی با قوانین برای سفر. رایگان است و سوار اتوبوس سیستم به محبوب محله و از طریق شهر.

دنور ارائه می دهد گزینه های پارکینگ مانند خاموش و در خیابان پارکینگ. به یاد داشته باشید برای قفل کردن دوچرخه به نیمکت یا درختان است. موتور سیکلت مناسب می تواند در هر پارکینگ در خیابان نقطه تا 4 چرخه. خاموش-خیابان پارکینگ اشاره به گاراژ و پارکینگ و تعداد زیادی موجود پرداخت. وجود پارکینگ برای پارک اگر طرح خود را به معنای هزینه بیش از 2 ساعت در مرکز شهر. دنور است خاموش-خیابان پارکینگ با پارکینگ متر است. در شهرستان تعطیلات و روزهای یکشنبه پارکینگ در مرکز شهر در خیابان رایگان است و بنابراین اگر شما صرف بیش از 2 ساعت در مرکز شهر دنور در نظر گرفتن پارکینگ در خارج از محل خیابان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.