دور سنگاپور جزیره تاریخی تور

[ad_1]

سنگاپور بسیاری از شهروندان چینی تبار و اصلی تور شرکت ها در دست است. ما در بر داشت از این زمانی که ما برداشت شد و در هتل ما. ما فکر کردیم که اتوبوس چیدن ما بود و ما در تور اتوبوس, اما آن را به سادگی چیدن تا مردم در جریان همه تورهای مختلف آن روز. ما منتقل شدند به محله چینی ها که در آن ما سوار اتوبوس ما برای دور “سنگاپور تور جزیره”. این آغاز یک هفت دقیقه تور به خوبی به ارزش پول ما پرداخت می شود.

ما شاهد بسیاری از مکان ها از جمله: باغ چینی; بودایی مرکز; Changi موزه; جنگ گورستان; جاده; تفنگ بزرگ; شهر; به پایگاه های نظامی و همچنین خانه ها و باشگاه های سابق انگلیسی, پادگان. وجود دارد بیشتر – Changi زندان و اردوگاه اسیران با پناهگاه انداخته و منازل قدیمی چینی نخبگان.

ما شاهد معروف “ببر خودرو” تا حدودی از یک اثر تاریخی از گذشته در سنگاپور است.

ما تا به حال ناهار در یک رستوران خوشمزه در پارک ساحلی نزدیک به جاده منتهی به مالزی. این جاده شگفت انگیز بود. ما شاهد یک جریان مداوم از کامیون های سفر خود را در خطوط عقب و جلو از سنگاپور به مالزی.

بر اساس این سفر تاریخی بود. بنابراین ما دریافت یک بررسی تاریخی از سنگاپور تاریخ از جمله یک خلاصه ای از حمله ژاپن به شهرستان در طول جنگ جهانی دوم. راهنمای ما بسیار آگاه در مورد ژاپنی تصرف سنگاپور اشاره کرد که در آن حملات آغاز شده و چگونه به جنگ رفت و عدم برنامه ریزی توسط انگلیسی.

شهر اصلی منطقه ما گرفته شد گذشته قابل توجه بسیاری از ساختمان است که منحصر به فرد به شکل شامل سه برج با یک ساختمان به شکل یک اقیانوس پیمای در بالا به پیوستن به آنها را با هم.

ما به نظر می رسید در زمان به رفتن به دور در محافل. اما به نظر می رسید که راننده ما بود و تلاش برای جلوگیری از خیابان ها بسیار شلوغ. هر عمده متوقف شد بیست تا سی دقیقه به ما مقدار زیادی از زمان برای دیدن آنچه که وجود دارد دیده می شود.

آن را دشوار است به تنها یک نماد. برای چرم گاومیش تاریخ آن قطعا تاریخچه و ساختمان تاریخی و مناطق این جزیره است. به طور متوسط برای مسافر شما در حال غوطه ور در فرهنگ و سنگاپور که در خود می شود خود را برجسته. اگر شما در سنگاپور و زمان آن است که یک تور نمی شود از دست رفته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.