دو مقصد گزینه های برای تعطیلات کریسمس

[ad_1]

کریسمس به زودی خواهد آمد. آیا شما هر گونه برنامه ریزی برای گذراندن تعطیلات کریسمس ؟ و یا شما هر گونه مقصد به صرف تعطیلات خود را با خانواده خود را? اگر شما خسته از داشتن کریسمس سفید در شرایط سرما از کشور خود را و می خواهید به یک تجربه جدید برای جشن گرفتن این مناسبت با روشن آفتاب من دو مقصد گزینه برای شما:

اولین مقصد تایلند است. همانطور که می دانید تایلند همیشه جذب گردشگران و بازدید کنندگان از بسیاری از کشورها در سراسر جهان است. هزینه های خود را در تعطیلات کریسمس در این کشور عجیب و غریب به معنی شما در حال رفتن به کشف لذت بخش و مناظر رنگارنگ با فرهنگ غنی است.

تایلند دارای بسیاری از اشیاء جالب برای گردشگران است. این کشور یکی از بهترین مقصد برای شما که می خواهید به تعطیلات لوکس برای کریسمس خود را. شما می توانید لذت بردن از سنتی و زندگی مدرن این کشور است. این کشور گرمسیری نیز از محل عالی برای دریافت کریسمس بزرگ عکاسی پس زمینه.

تایلند به شما ارائه می دهد فعالیت های مختلف به صرف تعطیلات خود را مانند غواصی در اعماق دریا ماهیگیری, قایقرانی, باد, گشت و گذار, قایقرانی در دریا و موج سواری و پیاده روی است. و یا اگر شما می خواهید برای دیدن فیل ها فوتبال بازی شما نیاز به آمدن به این کشور زودتر قبل از کریسمس. شما همچنین قادر به لذت بردن از بسیاری از خوشمزه غذاهای تند مانند مرغ و گوشت خوک و گوشت گاو و رشته فرنگی, میوه ها و سبزیجات است.

گزینه دوم این است که سنگاپور. این کشور یک مقصد مناسب برای شما که می خواهید برای لذت بردن از مدرن گرمسیری کشور خود را برای فصل تعطیلات. این شیر شهرستان بسیار منحصر به فرد ترکیبی از فرهنگ ها و بیشتر عجیب و غریب تعطیلات برای شما.

در سنگاپور شما قادر به مشاهده کوچک هند. آن است که بازار هند با مغازه های کوچک است که فروش کالاهای هند با قیمت ارزان. شما همچنین قادر به بازدید از چین شهر مارینا بای و البته محبوب جزیره Sentosa. این جزیره دارای ده از شناخته شده ترین جاذبه های از جمله دلفین تالاب. این جزیره Sentosa همچنین سه تعیین شده سواحل; آنها Palwan ساحل, Siloso ساحل و Tanjong ساحل.

در این مدرن و زیبا در کشور, شما می توانید لذت بردن از بهترین دید در امتداد جاده باغ, بزرگترین غلظت از ظریف و شیک, مراکز خرید و هتل ها و رستوران ها. شما در حال رفتن به لذت بردن از برخی از احزاب, رقص, زنده, اجراهای, خرید معاملات و تبلیغات مختلف.

برای شما که می خواهم به لذت بردن از هر چیزی در مورد تاریخچه سنگاپور بهترین گزینه است. این کشور دارای برخی از موزه مشهور مانند آسیایی, تمدن و موزه سلطنتی Selangar مسوار موزه که نمایش هر فرهنگی و گنجینه های باستان شناسی از چین است. شما همچنین می توانید لذت بردن از هر نوع هنر در برخی از گالری های بزرگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.