دیانا راجرز

[ad_1]

دیانا در ساوانا

ساوانا. تنظیم از نیمه شب در باغ خیر و شر. رویدادی که هم پاشید اطراف شخصیت های جذاب در ‘کتاب’ اتفاق افتاد 30 سال پیش. اما ساوانا هنوز بیرون بزرگتر از زندگی مردم است.

در قلب منطقه ویکتوریا است که در خانه شیرینی زنجفیلی خانه به آفرین نوازنده دیانا راجرز. سنبل آبی وارد بیش از یک شرجی بعد از ظهر یکشنبه برای دیدار با دیانا در آشپزخانه خود را. کاملأ پیچیده پوشیده در صدف صورتی – کلاه و دستکش بلند و گوشواره پوسته به بوت – او اولا ما سرگرم با witticisms, در خانه, sugared: بیسکویت و یک لیوان یا دو شامپانی.

در خانه او را جمع بهشت. جداول پر, در می یابد جسته جسته برق زدن در نور خورشید سوزان. دیانا در اصل از اوکلاهما. “همه آنها وجود دارد این است که تماشای تلویزیون و رفتن به کلیسا!” او زوزه با خنده.

زندگی روستایی نیست برای او. یک کلاسیک آموزش دیده پیانیست و خواننده او زیبا مست صدای نه به ذکر است او عالی مهارت های صفحه کلید تضمین است که او در یک لحظه بلوز آمار در نیواورلئان. به زودی او outgrew حتی جاز سرمایه و آن را به سیب بزرگ است.

در نیویورک دیانا ماهرانه خودش را آغاز کرد در صحنه موسیقی. او با بازی و سنگ در تمام هتل ها و باشگاه ها: والدورف آستوریا هری, بار, یکی, خیابان پنجم, ویندوز در جهان…

در تقاضا دیانا لذت بردم طولانی نامزدی در نینو در نیویورک نود. او در انجام مدیسون سلاح در ایست همپتون در طول ماه های تابستان. دایانا پرواز به لندن و کرن به انجام در مهمانی های خصوصی. او منتشر شد یک آلبوم از بازدید در پایان دهه نود شامل ‘من می دانم که او را به خوبی’, ‘La Vie en Rose” و خود او ترکیب ” طبقه متوسط شاهزاده خانم.

در سال 2003 او تصمیم گرفت آن زمان برای یک مرحله جدید از زندگی خود شروع به پس از آن به جنوب عمیق. او خریداری یک ترمیم چوب ویکتوریا صفحه اصلی در صورتی azalea-صف شرق گاستون خیابان در دشت.

“من هنوز هم به بازگشت به نیویورک هر ماه” او اعتراف می کند. “آخرین باری که من وجود دارد من صرف $2,000 در یک کلاه است. اما این کلاه زیبا. کمد لباس من طول می کشد تا کل طبقه بالای خانه است.”

دیانا به طور کامل تثبیت خودش به عنوان یک شرکت ثابت در ساوانا موسیقی مدار. او انجام شده در بیش از ده سالن و در حال حاضر می تواند شنیده شود در زیرزمین نوار پیانو از Olde خانه صورتی. در واقع جایی که سنبل آبی برای اولین بار در سراسر او. پائین پله ها از رستوران درجه یک بالاتر از ما شنیده ام “رودخانه ماه” در dulcet تن شناور در سراسر سنگین شب درجه. سریع به جلو 48 ساعت و ما در خانه او.

“بیا طریق به سالن” دیانا امواج. نگه داشتن او در – شوهر – او عازم یک زن در کاباره نشان می دهد jauntily بافی راه خود را از طریق موسیقی کول پورتر و جورج گرشوین قبل از جشن روز حاضر با اندرو لوید وبر و جان Kander.

دیانا نشان می دهد, “ایملدا مارکوس’ دختر درب بعدی زندگی می کند. و جری اسپنس آرایشگاه در کتاب ذکر شده است که یک بازدید کننده مکرر. ‘عسل شما می توانید به من در صفحه 47!’ او می گوید هر کس او را ملاقات!”

یکی دیگر از همسایه پاتریشیا می رسد. “او در واشنگتن!” دیانا confides در یک مرحله زمزمه. دیانا نقش آمیزه ای از جانی مرسر آهنگ. یک کف زدن رعد و برق بازتاب سراسر باروت آسمان خاکستری. باران می تپد را به شدت در ایوان. اما آن را نمی تعدیل منحط حزب روح داخل خانه.

لئوپولد بزرگ tortoiseshell گربه به نظر می رسد در درب سالن. “او نگهبانان خانه!” exclaims دیانا. گربه رو نام او قبل از جنسيت مشخص شد در دامپزشکان. “من کارگر آقای کاشی ساخته شده است مانند تارزان! او در طبقه بالا انجام کار وقتی که من دور بود و او زنگ زد من گفتم’, ‘من نمی تونم از پله ها پایین! گربه خود را نمی خواهد اجازه دهید من گذشته!’ به هر حال او تا به حال به پرش به بیرون از پنجره اتاق خواب و اسلاید پایین ایوان سقف!”

همانطور که ما می گویند ما خداحافظی اواخر بعد از ظهر دیانا تلفن زنگ میزند. بیشتر مهمانان می رسند. حزب فقط گرفتن آغاز شده است. رقابتی صدای ناهنجار و خشن از زنگ کلیسا و رعد و برق فوران اما از آن می رود خود خسته شده اید غرق توسط اکو خنده clinking از عینک و دیانا بردن سرعت با ‘All That Jazz’.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.