راز سنگهای ایتالیا: Alessandria و آسته

[ad_1]

اما معروف ترین فرزند Alessandria است که یک سرباز و یک تاجر و یا یک اشراف زاده. این یک کلاه. معروف ترین کلاه ها در کل جهان: Borsalino. اولین Borsalino ایجاد شده توسط Giuseppe Borsalino در سال 1865. پس از آن در لوازم جانبی مورد علاقه ناپلئون و همچنین همفری بوگارت. اگر شما کنجکاو برای کشف بیشتر در مورد این کلاه زیبا, بازدید Museo del کاپلو, کلاه, موزه, در, Alessandria, یا انتخاب کنید تا یک کپی از کتاب جدید من Chique اسرار Dolce Vita. و یا به سادگی رفتن به میلان و خرید خود را بسیار خود را فوق العاده Borsalino در کمی Borsalino فروشگاه در Galleria Vittorio Emanuelle.

هنگامی که تمام تاریخ و کلاه شما را خسته شما می توانید ناهار در لا Fermata. این ارائه می دهد بهترین مواد غذایی و شراب از ناحیهای در شمال غربی, و آن را بسیار شیک و بسیار ایتالیایی رستوران.

صحبت کردن در مورد غذا و شراب اگر شما باید طعم فقط یک نوع از شراب در این منطقه باید آن را Gavi. تولید شده در شهرستان از همان نام گاوی است, معروف, نور, نی رنگ شراب سفید. مطمئن شوید که به بازدید گاوی در طول برداشت انگور به تجربه زیبا ترین جشنواره شراب در ایتالیا.

و در حال حاضر از آن زمان به خرید بروید – به طلا و جواهرات و اشیای قیمتی. پیاده روی را از طریق خیابان های ولنزا پو, شما ممکن است کور از همه درخشش و زرق و برق است که شما را احاطه کرده. این یکی از معروف ترین شهرستانها از طلافروشان در جهان است. بیش از 1300 کارگاه های آموزشی در ولنزا Po ایجاد خیره کننده جواهرات و اشیای قیمتی و صادرات آن به سراسر جهان است. زرگر سنت ولنزا Po آغاز شد و در پایان قرن 19 زمانی که وینچنتزو Melchiorre شروع به ایجاد شگفت انگیز جواهرات از هجده عیار طلا و سنگ های قیمتی.

در پایان یک روز طولانی شما سزاوار به استراحت. و هیچ جایی بهتر برای انجام این کار از یک روم آبگرم. Acqui Terme باستانی آبگرم شهرستان با حرارتی چشمه شفا غنی در برم نمک. یکی از آنها Bollente است منبع آن در قلب شهرستان. از دیگر چشمه های آب گرم و همچنین تنها سرد گوگرد بهار را می توان در بانک دیگر از Bormida نزدیکی باقی مانده از پیر روم حمام.

آسته – ظریف و سرگرم کننده

بهترین زمان برای بازدید آسته قطعا سپتامبر. آب و هوا خوب و گرم است و نه گرم – ایده آل برای تحسین Palio تاریخی اسب مسابقه پر از رنگ ها و سنت های محلی. همچنین در این ماه است که این شهر جشن شراب خود را با بهره گیری از شراب جشنواره Douja d’or.

آسته تاسیس شد توسط رومیان که به این شهر نام کلنیا هستی (High Rock) و آن را پر از قصر مربع و معمولی برج. معروف ترین فرزند آسته شاعر از روشنگری ویتوریو Alfieri به دنیا آمد و در سال 1749. آسته او را دوست دارد و یک موزه و تئاتر و خیابان شده اند و بعد از او به نام.

آسته یکی از سنگر آب و پلاک اتومبیل های محلی اغلب می گویند: Asti – Provincia di Vino (Asti استان شراب).

آسته واقعا شهر برج. در گذشته این شهر به صد برج های دفاعی ساخته شده توسط اشراف در قرن 13th. تنها تعداد کمی از آنها حفظ شده تا به امروز. بسیاری از آنها در واقع در یک نگاه تاریخی محله است که استفاده می شود به نام Recinto dei Nobili (سه ماهه از اشراف). مطمئن شوید که برای کشف تره dei Guttuari در پیازا Statuto, تره dei Comentini در کورسو Alfieri تره dei Roero از طریق Sella و تره Montafia از طریق Natta. توره Rossa در کورسو Alfieri قدیمی ترین ساختمان در شهر است. آن را در قسمت پایین می رود بازگشت به دوران روم باستان و قسمت فوقانی قرون وسطی است.

آسته یک شهرستان که در آن شما نه تنها می تواند به کاوش در تاریخچه و منطقه ای سنت بلکه خوشمزه غذاهای محلی. Osteria Barolo از طریق Cesare Battisti واقع شده است در یک انبار تاریخی و طبخ آن بسیار مشهور. سعی کنید خود را ویژه دسر – جوز sorbet.

اگر شما به خودتان پیدا کنید در آسته در ماه های زمستان ناهار در Gener Neuv و سفارش خوشمزه محلی تخصص zuppa di baccalà cod سوپ. Gener Neuv یکی از بهترین رستوران در منطقه است.

اطراف آسته – سنگهای کوچک در حومه شهر

آیا دوست دارید درخشان شراب ؟ بازدید کنللی یک مرکز مهم کشاورزی و سرمایه Spumante. اولین Spumante تولید شد در سال 1850 توسط Gancio که تاریخی زیرزمینهای شراب و موزه برای بازدید کنندگان.

آیا شما برای یک بیت از عاشقانه ؟ همین حالا غروب آفتاب بیش از Cocconato. صعود به بالای این روستا و در دره Montferrato اطراف برج و سرخ شدن از غروب آفتاب بر افق و شما را درک خواهد کرد که چرا Cocconato است به نام بالکن ناحیهای در شمال غربی. این نام می آید از عبارت لاتین, انزال conato – با تلاش. مکانی بسیار دور افتاده و منزوی و آن را بسیار سخت برای ساکنان آن به انجام کسب و کار و حفظ تماس با بقیه کلمه. اما به لطف دور روستای خود را حفظ چهره اصلی و جو است.

Cortazzone یک روستا از شراب. تقریبا همه از آن هفت صد نفر کار در صنعت شراب در حال رشد Freisa محلی تاک تنوع تولید شراب عالی. اگر داشتن یک تاکستان همواره رویای شما این فرصت را به تجربه سخت و در عین حال بسیار پرارزش واقعیت از آب.

Costigliole d’asti اثبات زنده از قدرت زن جذابیت. کنتس Castiglione Di e Costiglione بود که با نفوذ اشراف زاده بود و او نیز عاشق ناپلئون سوم. در سال 1854 او نقل مکان کرد و با همسرش به قلعه Costiglione و تا به حال آن را بازسازی بازسازی و تغییر به طور کامل است که او سخاوتمندانه شوهر ورشکست شده فقط در یک سال. در سال 1859 او تا به حال به فروش قلعه شاهزاده Poniatow.

Moncalvo یک کوه کوچک ایجاد کرد اما شهرت آن بزرگ است به لطف کلاس اول قارچ. آن را به ارزش دیدن اگر شما یک خوراک شناس, اما وجود دارد بیشتر چیزهایی برای کشف. به خصوص آن francia, یکی از قدیمی ترین مناطق عابر پیاده در ایتالیا با بهترین فروشگاه ها در تمام شهرستان.

آیا شما می دانید که یک ظرف می تواند بسیار محبوب است که آن را به حال خود اخوان? به خوبی همه چیز را ممکن است در ایتالیا. Nizza Montferrato یک شهر کوچک در محل تلاقی Nizza و Belvo است صندلی رسمی Confraternità دلا Bagna Cauda (برادری Bagna Cauda) یک جامعه اختصاص داده شده به محلی این ظرف از ناحیهای در شمال غربی. Bagna Cauda شبیه به fondue. این یک شیب ساخته شده, با, سیر, anchovies, روغن زیتون, کره, و گاهی اوقات قارچ. ظرف خورده است با فرو بردن خام و آب پز و یا کبابی و سبزیجات به خصوص پیاز, کنگر فرنگی, کرفس, کلم, رازیانه, هویج, فلفل و cardoon. شیب است که در خدمت معمولی قرمز مایل به قهوهای کاسه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.