راهنمایی برای بهترین جدول شافل مهارت های

[ad_1]

اگر شما تا کنون بازی جدول شافل شما احتمالا متوجه چگونه آن را سرگرم کننده می تواند باشد. بسیاری از کافه ها و رستوران ها و یا سرگرم کننده خانواده مراکز باید جدول شافل و در بازی وجود دارد که تا هشت بازیکن می تواند بازی کند. در حالی که به طور معمول دو یا چهار بازیکن ممکن است بسیاری از زمان وجود دارد تمام انواع تغییرات در بازی و آن را محبوب بازی مسابقات, بازی های برگزار شده به صورت جداگانه و به عنوان تیم.

وجود دارد چند راهنمایی برای جدول شافل مهارت های است که شامل سه هدف اصلی شما می توانید استفاده کنید برای برنده شدن در این بازی. به خوبی قرار داده شده وزن, حمله به حریف خود را با بالاترین نمره وزن و مسدود کردن خود را وزن تاکتیک که موفق ترین بازیکنان آموخته اند به کارشناسی کارشناسی ارشد. البته گرفتن وزن خود را دورترین پایین جدول هدف اصلی است.

شما دریافت بیشترین امتیاز را برای وزن است که آن را به برآمده چهار نقطه موقعیت و اگر حریف خود را می زند, آن را, آن را هنوز هم می شود قرار گیرند به عنوان طولانی به عنوان آن می آید به بقیه که در به ثمر رساندن موقعیت. در کوسن شافل جداول آموزش نحوه استفاده از گوشه ها می توانید به حفاظت از وزن خود را, به ویژه هنگامی که آنها را ساخته اند آن را به بالاترین نمره منطقه.

حمله به حریف خود را وزن است که در بالاترین نمره مناطق می تواند یک تاکتیک است که شما باید به تمرین. شما می توانید آنها را جلوگیری از به ثمر رساند اگر شما یاد بگیرند که چگونه به آنها دست کشیدن بدون ضربه زدن آنها را به بالاتر به ثمر رساند مناطق. هنگامی که شما تسلط دارند تبلتب بازی شافل بورد شما همچنین می دانیم که حریف خود را خواهد بود در تلاش برای حمله به وزن خود را, بنابراین شما نیاز به بلوک خود را به بالاترین نمره وزن برای حفاظت از آنها. شما می خواهید به عمل قرار دادن بعدی خود را وزن شما منجر وزن به طوری که آن را محافظت از حریف خود را دست زدن به آن. مراقب باشید که آنها بیش از حد نزدیک به هم و یا هر دو آنها را می توانید زدم.

روش دیگری که می توانید خود را در جدول شافل مهارت های یادگیری را به بازی با هر دو دست چون گاهی اوقات شما باید یک شانس در یک طرف میز و در مقابل دیگر است. برخی از مردم را شلیک مستقیم از مرکز هیئت مدیره اما بسیاری از بازیکنان یاد بگیرند که چگونه به سمت چرخ در Longboard شافل مدل. برای انجام این کار خود را از سوم و چهارم انگشت دست خود را در تیراندازی دست به عنوان یک راهنمای عمل و تعادل در سمت لبه سطح بازی که به شما می دهد دقت بهتر. برخی از بازیکنان را با استفاده از انگشت شست و سبابه به استفاده از زبان انگلیسی backspin که می توانید افزایش شانس خود را از وزن و ماندن در هیئت مدیره به دلیل آن را می دهد یک ترمز عمل در وزن.

وجود دارد جدول شافل مهارت ها و تاکتیک های شما می توانید با استفاده از اینکه به شما شلیک و یا شلیک گذشته است. هنگامی که تیراندازی اول بهترین تاکتیک این است که خود را به ساقه اول وزن پایین راه آهن به عنوان دور به عنوان شما می توانید و سپس در صورتی که یکی باقی می ماند امن محل بعدی خود را یکی پایین مقابل راه آهن پس از آن خواهد شد خود را تقسیم حریف ضد حمله. فکر می کنم در مورد بازی بولینگ پین هنگامی که شما با قرار دادن وزن خود را در موقعیت. مرکز آنهایی که ساده ترین آنهایی که به ضربه.

هنگامی که شما در حال عکسبرداری آخرین چکش عکس باید هدف در هدف قرار دادن حریف خود را وزن هر زمان آنها قرار می گیرد در حالی که شما در هیئت مدیره در به ثمر رساندن موقعیت. هنگامی که شما در حال بازی جدول شافل برخی از بهترین جدول شافل مهارت ها و تاکتیک شامل توهین آمیز و راهنمایی و همچنین دفاعی حرکت می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.