راهنمای تحصیل در اسکاتلند

[ad_1]

بسیاری از مدرسه leavers در حال حاضر انتخاب شده که در آن آنها را به صرف قصد خود را بعد از سه سال یا بیشتر از مطالعات در حالی که برای دیگران این تصمیم هنوز در پیش روست. تحصیل در اسکاتلند است بسیاری از قدرت پردازش. برای شروع اسکاتلند و اتحادیه اروپا اتباع فراموش نکنید که برای پوشش هزینه های خود را از آموزش عالی برای زبان انگلیسی ویلز و ایرلند شمالی دانش آموزان هزینه ها پایین تر از در دانشگاه ها در بازگشت به خانه.

چه بیشتر دانش آموزان در دانشگاههای اسکاتلند به صرف چهار سال یادگیری و توسعه مهارت های خود را تنظیم در مقایسه با سه جای دیگر در انگلستان است.

این که آیا شما به امید تحصیل در یک شهر بزرگ شهر کوچک و یا حتی محیط روستایی, اسکاتلند, آن همه ارائه می دهد. مطالعه برنامه های متنوع و پوشش همه چیز را از کلاسیک به مهندسی به ورزش است.

روستایی موسسات آموزش عالی در اسکاتلند

اگر شما مطالعه در یک محیط صلح آمیز با مقدار زیادی از هوای تازه و مناظر دانشگاه ارتفاعات و جزایر می تواند برای شما. به عنوان نام خود را به دور, دانشگاه های پراکنده در سراسر اسکاتلند در مناطق شمالی مانند شتلند, اورکنی و مارماهی.

امکانات مدرن قرار دارد در هدف ساخته شده ساختمان علمی که بسیاری از آنها به رخ کشیدن وسیع نمایش ها در سراسر محلی تپه ها و دره ها.

هر دانشگاه دارای فضای خاص خود را دارد و جامعه احساس می کنم با تشکر از این تعداد تحصیل در هر محل. این یکی از بهترین ویژگی های این دانشگاه را همه احساس خوش آمدید.

تا شمال شما می تواند تحصیل, گردشگری, علم, گالیک (نادر است که در انگلستان!), و بیشتر.

شهر کوچک دانشگاههای اسکاتلند

نه یک فن از شهرهای بزرگ, قیمت, ازدحام و عوامل دیگر که با آنها ؟ خوشبختانه اسکاتلند است به دانشگاه های مختلف مجموعه در شهرهای کوچکتر یکی از بهترین شناخته شده است که دانشگاه سنت اندروز معروف نه تنها برای خود استانداردهای بالای علمی بلکه برای اینکه آلما مادر پرنس ویلیام.

این شهر نشسته در سواحل شرق است و به راحتی قابل دسترس توسط ماشین یا مربی اما نه با قطار. قیمت در منطقه شیب دار با اجاره بطور قابل توجهی بالاتر از اسکاتلند به طور متوسط. سنت اندروز یک شرکت تمرکز بر دانشگاهیان و بنابراین شهر ترین نیست وز وز از مکان خود را صرف زندگی دانشجویی, اما, این, البته, مناسب بسیاری از افراد است. شهر آیا به رخ کشیدن رستوران ها و مغازه ها از جمله طراح رسانه ها. شما همچنین می توانید پیدا کردن مروارید واقعی در بسیاری از مغازه های خیریه.

در اینجا شما می توانید به عنوان خوانده شده کلاسیک, افراد, مانند, تاریخ هنر, الهیات و ریاضیات و همچنین دیگران.

استرلینگ دانشگاه متوسط موسسه تنظیم در یکی از بریتانیا قابل توجه ترین دانشگاه با بسیار خود را لوچ و مسیرهای منتهی به کوه های اطراف. تاسیس در دهه 1960 uni به خود می بالد در ارائه یک آرایه از مدرن دوره های آموزشی از قبیل فیلم و رسانه های ورزشی, مطالعات و بازاریابی است.

این شهر اسکاتلند پایتخت تاریخی و بنابراین ویژگی های خیره کننده از جاذبه های مانند قلعه استرلینگ این پل قدیمی و والاس بنای تاریخی است. مرکز آن است و یکی از عمده مرکز خرید تعداد کمی از مغازه ها مستقل و سخاوتمندانه ارائه از بارها و رستوران ها. زندگی در اینجا بسیار زیادی ارزان تر از در اسکاتلند شهرهای بزرگتر.

گزینه های دیگر در نظر گرفتن دانشگاه غرب اسکاتلند و فرد دانشگاه ها مانند دانشگاه گلاسکو دومفریس شعبه و دانشگاه هریوت وات را گلشیلس پردیس.

شهر بزرگ دانشگاه در اسکاتلند

ادینبورگ و گلاسکو داندی و آبردین همه خانه را به بیش از یک دانشگاه. بنابراین وجود یک درجه خاصی از رقابت بین دانش آموزانی که در محل تالار تاکید بر رتبه بندی دانشگاه های.

گلاسکو مسلما اسکاتلند ترین دانش آموز پسند شهرستان از نظر قیمت و فرصت های سرگرمی. خیلی از آن جمعیت دانشجویی ساکن در این شهر پایان غرب به hippest بخشی از شهر است. بسیاری از آنها درگیر در یک یا بیشتر از این شهر بسیاری از جنبش های سیاسی.

ادینبورگ است کمی گران تر اما دارای غنی و میراث تاریخی و علمی جو است. با چهار دانشگاه از انتخاب شما می تواند با مطالعه هر چیزی از کلاسیک به محاسبات.

بهترین راه برای انتخاب یک دانشگاه اسکاتلندی است که به صرف زمان در هر مکان غوطه ور شدن در فضای محلی. صرف چند روز در یک هتل شهر در گلاسکو و سپس حرکت به ادینبورگ یا هر چیز دیگری شما تصمیم گرفته اید به اتمام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.