راهنمای سفر به سان فرانسیسکو

[ad_1]

سان فرانسیسکو است که هم مرز با اقیانوس آرام و خلیج سان فرانسیسکو. این شهر یک گریز به تعطیلات. وجود دارد بسیاری از مناطق دیدنی و جاذبه های برای دیدن مانند پل گلدن گیت به Transamerica هرم های Coit برج و چینی. وجود دارد's یک بار از گزینه ها برای اقامت از مقرون به صرفه ترین تا لوکس ترین.

اگر شما عشق به دهان آبیاری tapas (گوشت گاو) و burritos منطقه ماموریت لژ برخی از بهترین مکان های که ارائه این ظرافتهای. Taqueria کانکون و Farolito هستند باید سعی رستوران.

سان فرانسیسکو خانه های طلایی رزمندگان امور خارجه NBA, the San Francisco 49ers NFL و غول سان فرانسیسکو از MLB. گرفتن غول بازی بیس بال در فصل تابستان است.

در اینجا's یک نمای کلی از معروف مقصد سان فرانسیسکو.

این Transamerica هرم
Transamerica هرم conceptualized بود در سال 1968 زمانی که رئیس جمهور John R. بکت مشاهده شده است که نور طبیعی عبور از طریق درختان در شهر و بر روی خیابان. او سپس تصمیم به ساخت یک ساختمان به شکل هرم برای تولید همان نور نتایج در مقر خود را. چند سال پس از Transamerica هرم است که در حال حاضر به شدت به رسمیت شناخته شده و برجسته در سراسر جهان است. ساختار منحصر به فرد ادعا کرد که به رسمیت شناختن بین المللی. این پارک در مرکز مونتگمری مالی منطقه با آدرس 600 Montgomery Street, San Francisco, California. آن است که یک بخشی از Transamerica مرکز و پوشش نزدیک به یک شهر بلوک.

این Coit برج
Lillie هیچکاک Coit یک خانم با شخصیت غیر عادی است که حمایت به محلی آتش نشانی. او در سال 1933 با استفاده از وجوه خود به ساخت Coit برج. او در سمت چپ یک سوم ثروت خود را برای زیباسازی این شهر پس از مرگ او.

آرتور براون جونیور پس از آن در زمان کار بازسازی شهر با شکوه برج ایستاده 63 متر / 210 ft بلند است. او به داخل برج استوانه ای با نقاشی های دیواری. بسیاری از این نقاشی های دیواری به تصویر کشیدن زندگی در کالیفرنیا در طول رکود بزرگ. در مجموع 25 نقاشان مشغول به کار در این پروژه از جمله یک صحنه از بندر سرقت از بانک و یک نگاه به یک فروشگاه است. این تاریخی نقاشی های دیواری هستند که حفظ شده در طول های بزرگ. در بالای این برج یک پلت فرم های دیدنی و 360 درجه نمایش از سان فرانسیسکو.

محله چینی ها
برخی از مردم می خواهد بحث که نیویورک's محله چینی ها بزرگترین است اما اکثریت هنوز هم بر این باورند که چینی سان فرانسیسکو یکی از بزرگترین در خارج از آسیا است.

دریافت احساس از هنگ کنگ در این شهر است. مناطق مسکونی و بازار و مجزا هستند ، بسیاری از رستوران ها ارزان هستند. اتمام طب گیاهی و فروشگاه ها و مغازه های سوغات و سایت های تاریخی. پارکینگ در محله چینی ها برخواهد داشت ممکن است به عنوان یک مشکل. اکثر گردشگران را سواری به جای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.