راگبی در Twickenham – چه امکانات وجود دارد در Twickenham?

[ad_1]

Twickenham ورزشگاه – خانه زبان انگلیسی راگبی – کلم پچ

Twickenham ورزشگاه است نه تنها خانه راگبی انگلستان است و بزرگترین محل تنها اختصاص داده شده به اتحادیه راگبی حوادث. برای خرید £5,500 در سال 1907 آن تبدیل شد از کلم پچ (از این رو آن را محبت نام مستعار) به بریتانیا دومین ورزشگاه پس از ومبلی. در ظرفیت 82,000 آن است که پنجمین ورزشگاه در اروپا است. اولین بازی راگبی برگزار شد و در سال 1909 بین Harlequins و ریچموند و مسابقات را متوقف نشده پس! این فصل 2009/2010 شد 100 سالگرد اول بین المللی در Twickenham. به علامت تاریخی دستاورد های انگلستان تیم ولز در فوریه 6 پوشیدن ویژه یادبود پیراهن طراحی شده برای مطابقت با.

همه چیز برای انجام و ببینید در Twickenham راگبی ورزشگاه

کلم پچ ارائه می دهد بیش از فقط یک صندلی برای تماشای راگبی از. دریافت دست اول تجربه هیجان یک مسابقه روز مشغول به تاریخچه طریق یک استادیوم تور و موزه جهانی راگبی و خرید سوغات در راگبی فروشگاه. نه تنها ورزشی محل برگزاری امروزه Twickenham ورزشگاه نیز باز می شود درهای خود را به صورت یک آرایه گسترده ای از حوادث است. از 1950s آن به میزبانی لندن سالانه شاهدان یهوه کنوانسیون با حدود 25000 حضور در هر سال است. آن را نیز به خوبی مشهور به عنوان محل برگزاری موسیقی. در طول سال بازدید کنندگان آن را شامل لیدی گاگا, Avenged Sevenfold, Iron Maiden U2, پیدایش, پلیس, R. E. M, Bon Jovi, عقاب, ریچارد بنسون و سنگ نورد.

پیاده روی افسانه ها و سده دیوار

پیاده روی از افسانه است یک ویژگی منحصر به فرد به Twickenham ورزشگاه و باید برای هر راگبی فن. این جشن بزرگترین زبان انگلیسی راگبی و نمایش 46 از بهترین بازیکنان انگلیس در تاریخ از جمله جانی ویلکینسون, Martin Johnson, Lawrence Dallaglio, Jason رابینسون دیوید Duckham و میکی اسکینر. شما می توانید از ویژگی های خیره کننده اگر شما بازدید شیر دروازه بعدی به تازگی ساخته شده است در جنوب ایستاده است. گردشگاه ساخته شده است, مربع, مرکز قطعه اختصاص داده شده به هر یک از بازیکنان معروف. اطراف مربع خریداری شده و توسط انگلستان طرفداران که می خواهند به ترک علامت خود را در ورزشگاه. به مناسبت Twickenham ورزشگاه سده یک دیوار ساخته شد و در همان سبک به عنوان راه رفتن از افسانه است. سده دیوار می تواند بازدید مقابل غرب ایستاده است.

جهانی راگبی موزه + فروشگاه

یکی از محبوب ترین جاذبه های جهان راگبی موزه می بیند بیش از 25 ، 000 بازدید کننده از طریق درهای خود را هر سال. واقع در شرق ایستاده افتتاح آن در سال 1996. مسکن بیش از 25000 راگبی-موارد مرتبط با آن را تا به تعدادی از گالری دائمی و به طور منظم میزبان ویژه نمایشگاه. راگبی فروشگاه واقع در جنوب ایستاده (آنها همچنین یک فروشگاه در Twickenham مرکز شهر). در طول حوادث محبوب نیز وجود دارد یک فروشگاه کوچک باز تحت شرق ایستاده است. راگبی فروشگاه به فروش می رساند یک انتخاب عظیمی از انگلستان بدل کیت انگلستان تیم مارک لباس سوغات و هدایا. نه انگلستان فن ؟ آنها سهام طبقه بندی بین المللی ماکت پیراهن, آموزش پوشیدن و تجهیزات.

مهمان نوازی شرکت امکانات در Twickenham

Twickenham مهمان نوازی بسته به هیچ یک دوم. زمانی که رزرو Twickenham راگبی بسته همیشه مطمئن شوید که این شرکت با استفاده از رسمی نوازی امکانات در Twickenham زمینه:

  • Kneller سالن – لوکس متحرک, انگلستان, بازیکنان دیدار بعد از هر بازی
  • باغ محوطه – marquee سایت نزدیک شرق ایستاده
  • اتاق سبز – خصوصی سوئیت در شمال ایستاده میزبانی لارنس Dallaglio Austin Healey و خواهد گرینوود
  • بازیکن سالن برگزار شد در این اتاق زندگی می کنند, یک پرسش و یک جلسه با تا 4 بازیکن
  • تعقیب پل مهمان نوازی ایجاد کرد – یک گروه از خیمه ها در غرب پارک ماشین
  • شایستگی – های پیچیده در ریچموند کالج
  • راگبی خانه – تعدادی از سوئیت و رستوران در جنوب ایستاده
  • سنت جورج سوئیت – یک رستوران در شرق ایستاده
  • Obolensky را – زمین-کنار رستوران
  • ویکفیلد در زمین – کنار رستوران

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.