رایگان همه چیز برای انجام در واشنگتن

[ad_1]

واشنگتن دی سی یک شهر بین المللی با میراث فرهنگی غنی است و از جاذبه های توریستی متعددی برای مردم در تمام سنین و بهترین بخش این است که اکثر آنها رایگان هستند! شما می توانید چندین پارک ها و گالری های هنری خزاين و آثار و بسیاری از چیزهای بیشتر بدون صرف هر گونه پول. در اینجا لیستی از برخی از محبوب چیز رایگان برای انجام این کار در واشنگتن است.

باغ گیاهی

باغ گیاهی است که در میان یکی از محبوب ترین جاذبه به صورت رایگان در واشنگتن است. این باغ گیاهی است یک زندگی گیاهی سپرده گذاری که نمایشگاه هیجان انگیز داخلی مدرن باغ با بیش از 4000 فصلی گرمسیری و همچنین نیمه گرمسیری زندگی گیاه. این مکان شگفت انگیز ندارد هزینه ورود.

موزه نیروی دریایی

در نیروی دریایی در موزه, شما می توانید شاهد های مختلف نیروی دریایی مصنوعات پیر کشتی تجهیزات و خیلی بیشتر. برای بازدید از این موزه شما لازم نیست به صرف هر گونه پول.

اتحادیه ایستگاه

اتحادیه ایستگاه های حیرت انگیز ساخته شده با طراحی ساختاری است که لذت به تماشا و قدردانی میکنیم. علاوه بر این, آن همچنین مجهز به تعداد زیادی از فروشگاه ها و همچنین رستوران ها برای جذب بازدید کننده.

باغ وحش ملی

این هیجان انگیز پارک وحش است که بخشی از موسسه اسمیتسونیان بیش از 400 نوع مختلف از حیوانات. ورود رایگان است. در اینجا شما می توانید شیر دریایی پانداهای غول پیکر, ببر, شیر, خرس, میمون زرافه و خیلی بیشتر. این بهترین مکان برای لذت بردن از در واشنگتن است.

فورد تئاتر

این مهم تئاتر لینکلن که در آن به قتل رسید یک سایت محبوب و نیز اجرا می شود به عنوان یک تئاتر زندگی می کنند. بازدید کنندگان می توانید لذت یک چت با یک پارک ملی و راهنمای یادگیری مسحور داستان آبراهام لینکلن کشتن.

ایوو جیما یادبود

این بنای تاریخی است که همچنین به عنوان ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی یادبود جنگ است اختصاص داده شده به کشتی سربازان که به زندگی خود را در یکی از مهم مبارزه با جنگ جهانی دوم نبرد ایوو جیما.

کتابخانه کنگره

بزرگترین کتابخانه دارای بیش از 128 میلیون اقلام که شامل کتاب holographs, فیلم, تصاویر و موسیقی ها و نقشه ها. گردشگران می تواند راه رفتن در اطراف کتابخانه و حرکت های خطی را از طریق صفحه چرخش فن آوری و کشف چگونه امریکا بزرگترین فیلسوفان انگیزه شد.

تخیل مرحله

در میان فعالیت های رایگان در واشنگتن تخیل مرحله یکی از بهترین چیزهایی که برای لذت بردن از زمانی که شما در شهرستان از رویاهای خود. آن سال را ارائه می دهد در اطراف تولیدات سنتی و معاصر نقش به عنوان به خوبی به عنوان کلاس در مرحله نشان می دهد, درام, رقص و موسیقی و تئاتر و فیلمسازی برای کودکان در تمام گروه های سنی.

دیوان عالی کشور (SC)

SC ساختمان باز است, تمام سال را از دوشنبه تا جمعه. گردشگران می توانند در بخش های مختلف آموزنده, برنامه, کشف نمایشگاه و شاهد 25 دقیقه فیلم در دیوان عالی کشور است.

واشنگتن چیزهای زیادی برای ارائه رایگان از هزینه. شما همچنین می توانید ببینید تئودور روزولت جزیره S هولوکاست موزه یادبود واشنگتن, کاخ سفید جنگ کره یادبود سربازان و پارک لافایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.