رستوران ناهار خوری نقد و بررسی – نوار مدفوع چرا آنها آنقدر ناراحت کننده

[ad_1]

هی رستوران پسر ما مشتریان خود را. درست است که ما پرداخت صورتحساب خود را – پس از گوش کردن. چرا خود را در نوار مدفوع خیلی ناراحت کننده است ؟ آیا شما واقعا می خواهید ما را به پرش کشتی و حرکت به یکی دیگر از نوار که در آن ما می توانید تنظیم نگرش ما در راحتی ؟ قبل از اینکه شما را به دفاع از کافه نشستن در یک سی دقیقه بدون گرفتن. آیا شما احساس آرامش به دریافت و یا آیا شما می خواهید به سفارش یکی دیگر از toddy و پشت پا زدن.

وجود دارد هزاران نفر از تلاش در مدفوع نوار طراحی – معنی بدون نوار مدفوع طراح است و در عین حال آن را بدست راست. مدفوع نوار طراحی یک مورد کلاسیک از تابع فراموش شده فرم. واضح است که ما فقط با بازرسی (حتی بیشتر از آن توسط خصوصی ما posteriors) که مدفوع نوار طراحی شده و انتخاب شده به صورت ظاهر – و نه برای آسایش ما. جایی وجود دارد به سالانه رقابت های بین المللی برای “جهان ناراحت کننده ترین نوار مدفوع.” قضات نشسته بود طراحان در خلق خود و مشاهده pained عبارات برای ایجاد هر نوار مدفوع ناراحتی شاخص. چندساله برنده باید به انگور-الگوی آهن نوار مدفوع: چدن, پاهای, چدن صندلی چدن اسلحه و آهن بازگشت. آن دو نفر به حرکت یکی از این وحشت و ناراحتی شاخص درست در زیر “The Iron Maiden” در اسپانیایی تفتیش عقاید.

برخی اهمیت است که متصل به این نوع از نوار شما عمل کنند. تمام میله ها را می توان فشرده به سه دسته: 1) نوشیدن میله از جمله کسانی است که در خدمت برخی از مواد غذایی; 2) برگزاری-مخازن رستوران شام به انتظار نشسته شود; 3) مغازه ها بدن که denizens پرسه زدن برای همراهی.

فروشگاه بدن نوار مدفوع نیاز به حداقل آسایش. نشستن بیش از حد طولانی در یک فروشگاه بدن ممکن است تفسیر منفی می شود و خود به شکست در تلاش ما برای آقای یا خانم Goodbar. از این رو ما باید معاشرت – نه خطر یک بار ادعا می کنند. ناراحت کننده مدفوع نوار, یک یادآوری به حرکت به غوغا.

راحت مدفوع نوار ارائه فرصت تجاری برای رستوران برگزاری-مخزن میله های زندان. با توجه به یک نقطه بسیار راحت برای گرم و نرم کردن به نوار خود را, برخی از ما ممکن است مهاجرت و لانه در عملیات خود را در طول یک ساعت یک مبارک و هنگامی که وجود دارد هیچ رستوران صبر کنید. این درآمد اضافی ممکن است برای پرداخت راحت نوار مدفوع.

ما اصرار راحت مدفوع نوار در نوشیدن میله های زندان. بدون تعمق به روانی تظاهرات خود را نوشیدن نوار وجود دارد بنابراین ما می توانیم فرار از هر چه شنود ما. ما به شما برای کمک. آیا تسکین می آید از یک بطری از همراهی و یا از تنهایی – فرار از واقعیت غیر ممکن است هنگامی که شما نوار مدفوع را نگه می دارد hounding ما heinies بازگشت به زمان واقعی است.

پس طراحان هنوز به تولید کامل مدفوع نوار, ما به شما یک لیست خرید از ویژگی های را برای شما به عنوان یک نوار اپراتور به دنبال زمانی که جای خود را در نوار مدفوع.

1) بزرگ نرم صندلی خالی ضروری! واقعی مثبت فراوان خلفی.

2) نرم خالی برگشت – جلوگیری از کمر درد. زحمت با یک نوار مدفوع مگر آن راحت است.

3) مفصل گردنده صندلی – جلوگیری از گردن درد هنگام صحبت کردن و یا ogling فرد در کنار ما است.

4) اسلحه – اما اختیاری است. آنها را تا اتاق و ممکن است debilitate یکی دیگر از نوار حامی اگر ما مفصل گردنده به طور ناگهانی.

5) زیر پایی قابل تنظیم – جلوگیری از گرفتگی عضلات پا در حالی که آویزان در هوا.

6) غلتک کاستورهای – آن را آسان به جلو و خودمان را به نوار. همچنین مفید برای wheeling بیش از حد آرام کاربران را به یک تاکسی.

پس از آن دوره وجود دارد که یکی از سبک نوار مدفوع هنوز نه تلاش – نرم افزارهای امنیتی! اولین بار با عقب و جلو کردن نوار مدفوع را تبدیل به یک جاذبه توریستی.

کپی رایت 2006 لایحه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.