رستوران City Quiz – یک راه برای تبدیل شدن به یک Wildly موفق رستوران مغول

[ad_1]

رستوران شهر Playfish بازی محبوب است که در Facebook وب سایت رسانه های اجتماعی. بازی اجازه می دهد تا بازیکنان خود را برای شروع و رستوران به خود را ایجاد کنید ظروف – جسم بودن البته برای ایجاد یک بسیار محبوب در رستوران. رستوران شهر امتحان یک بخش حیاتی از بازی آن را به عنوان اجازه می دهد تا کاربران برای به دست آوردن بیشتر مواد تشکیل دهنده که بدان معنی است که آنها قادر خواهد بود برای ایجاد وسوسه انگیزی خوشمزه و گران قیمت – ظروف.

در هنگام بازی رستوران شهر کاربران می توانند دوستان خود را تبدیل به پیشخدمت و آشپز. آنها همچنین می توانید طراحی رستوران خود را با مبلمان و دکور و تجهیزات از انتخاب خود را برای ایجاد یک شخصا مدل دهید است eatery. بازیکنان همچنین می توانید دوستان خود را’ رستوران ها و تجارت مواد تشکیل دهنده با دوستان که صاحبان رستوران.

چرا از پاسخ دادن به سوال مسابقه (امیدوارم درست!) بسیار مهم است

این است که چرا از پاسخ دادن به سوالات با استفاده از این رستوران شهر مسابقه می تواند تبدیل به مهم چون بیشتر سوالات شما پاسخ درستی بیشتر مواد تشکیل دهنده شما خواهد دست آوردن. بنابراین شما خواهد شد که بیشتر مواد تشکیل دهنده در دسترس برای تجارت و برای ایجاد سطح 10 آیتم برای منو شما. این ظروف بسیار مهم هستند چرا که آنها با کسب یک معامله خوب از پول برای رستوران خود را. مشکل: آنها نیاز به 2000+ مواد تشکیل دهنده!

رستوران شهر مسابقه واقعا سرد بخشی از بازی آن را به عنوان کمک می کند تا بازیکنان مورد غذاهای مختلف و ادویه جات ترشی جات. وجود دارد تعدادی از وب سایت های آنلاین است که مردم می توانند برای دریافت پاسخ به بسیاری از سوالات پرسیده شده در این آزمونها. نیز وجود دارد یک مسابقه ابزار موجود در این ابزار بخش از نرم افزار است. در اینجا چند نمونه از برخی از سوالات آزمون شما را پیدا خواهد کرد در رستوران شهر با پاسخ های عرضه شده به عنوان به خوبی.

س: آگار یک ماده ژلاتینی مشتق شده از چیست ؟

پاسخ: پاسخ این است که جلبک دریایی.

س: به بلانک سبزی به معنی?

A: پاسخ به جوش و سرد کردن سرعت.

س: Foie gras غذایی ساخته شده که از بخشی از یک حیوان?

یک: جواب کبد است.

وجود دارد صدها نفر از سوالات در دسترس به عنوان بخشی از مسابقه به این معنی که شما قادر خواهد بود برای به دست آوردن تعدادی از مواد تشکیل دهنده تصادفی. این است که چرا مصرف رستوران شهر مسابقه می تواند بخش مهمی از یک بازیکن موفقیت در این بازی که بیشتر مواد تشکیل دهنده آنها به دست آوردن سود بیشتر آنها را کسب خواهد کرد. این واقعیت است که بازیکن می تواند تجارت مواد تشکیل دهنده ارائه استفاده از قادر بودن برای به دست آوردن مواد تشکیل دهنده شما نیاز به تهیه یک ظرف خاص بدون نیاز به دست آوردن عنصر مالی – برخی از آنها نادر و سخت را دریافت کنید.

برای همه خوش شانس رستوران صاحبان رستوران شهر مسابقه ارائه یک فرصت نه تنها به اضافه کردن مواد تشکیل دهنده شما نیاز به کارنامه خود اما همچنین به دست آوردن اضافی دنیای واقعی دانش در مورد مواد غذایی موضوعات مرتبط.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.