روز ولنتاین شیرین academist:: دانشجویان

[ad_1]

با 14 فوریه راست در اطراف گوشه بسیاری از مردم در حال آماده شدن برای اعلام عشق و ارادت خود را به ویژه دلبر. شمع مطمئن شوید که برای روشن کارت رد و بدل شکلات خورده و گل سرخ تحویل داده چیست مسلما یکی از گسترده ترین جشن تعطیلات سال. ولنتاین روز زمین روز جمعه در این سال قطعی به علاوه عاشقانه برای زوج های مایل به دور از آن همه برای آخر هفته. این که آیا شما طلب به صرف آن را در نزدیکی یک اقیانوس بکر در میان فشار و شلوغی زندگی شهرستان و یا در نزدیکی به یک جهان معروف پارک, آسمان محدود وقتی که می آید به پیدا کردن یک مقصد عاشقانه است که مناسب سلیقه شما. بسته کیسه های خود را و افراط در به یاد ماندنی گریز به هر یک از نقاط گرم و عاشقانه در زیر ذکر شده.

شهر نیویورک: قبل از ابتلا به برادوی نشان دادن خود را با sweety یک فرصت قدم زدن در امتداد کارت پستال آماده پارک مرکزی مجموعه یک تن عاشقانه برای روز. اگر یک شام رمانتیک در دستور کار جرقه را قطعا پرواز و ذائقه خوشحال خواهد شد در بالای برج رستوران قرار دارد در داخل هنر دکو Beekman هتل برج. پشت بام رستوران ارائه می دهد نمایش خیره کننده از نیویورک افق وام پانوراما, پس زمینه برای یک عروسی شما باید تصمیم به تبادل پاکستان 26 طبقه بالا در روز ولنتاین. مرکز راکفلر بزرگ ایستگاه مرکزی و فروشگاه های تیفانی و Saks Fifth Avenue هستند دقیقه از هتل در صورتی که شما مایل به خرید طلا و جواهر و یا هر گونه دیگر در آخرین لحظه هدیه.

سان فرانسیسکو: تنظیم بادبان به غروب آفتاب به عنوان شما لذت بردن از یک عاشقانه مدیره سوار تحت منظره پل گلدن گیت. فقط چند دقیقه به دور است Hotel Nikko که 24 ساعته بهداشت و درمان باشگاه امکانات استرس-ذوب مردان و زنان در سونا و اتاق بخار هم شما و هم کسی خاص خود را می توانید لذت ببرید. هنگامی که شما و ولنتاین خود را کار کرده تا اشتها شما می توانید مزه دهان آبیاری آشپزی در سایت Anzo رستوران پس از آن شما می توانید لذت بردن از آرامش بخش ماساژ شياتسو.

ققنوس: ققنوس برخوردار 300 روز آفتابی در هر سال از این رو به همین دلیل این لقب دره از خورشید است. اگر شما و شریک زندگی خود را برنامه ریزی برای سرمایه گذاری به آریزونا آفتاب خیس سرمایه شما می توانید اقامت در رویال Palms Resort and Spa, نهفته است که در پایه Camelback Mountain. اگر صلح و آرامش و نزدیکی به طبیعت هستند چه شما پس از نگاه نکنید: این هتل مجموعه ای در میان سرسبز حیاط و باغ دارای چهار ستاره آبگرم و امکانات اتاق های پر شده با جذابیت قدیمی جهان. شریک زندگی خود را نیز ممکن است خوشحال می دانم که سلطنتی کف دست توچال و اسپا عضو افتخار تاریخی هتل ها از امریکا اعتماد ملی برای حفظ تاریخی.

سن دیگو: هیچ کمبود وجود دارد از جاذبه های در San Diego, که, تاریخ, سوابق نشان می دهد می رود حداقل 10 ، 000 سال است. زوج می تواند در روز صرف تماشای دلفین ها و نهنگ ها جهش از آب در سی ورلد سن دیگو و یا قدم زدن از طریق Balboa Park – صفحه اصلی به 15 موزه های بزرگ و معروف جهان هنر سالن و باغ وحش سن دیگو. این دانا هتل در ماموریت خلیج که برخوردار نفیس اسکله تنظیم و کمتر از یک مایل دور از ساحل و ویژگی های دو جرقه استخرهای دو چشمه و دو رستوران است که از آن شما می توانید ناهار خوردن شب دور. مجاور به غروب آفتاب پارک دانا هتل گنجه ملک به سی ورلد سن دیگو.

اورلاندو: اورلاندو صفحه اصلی به والت دیزنی جهانی اورلاندو و سی ورلد اورلاندو ارائه می دهد زوج ها این فرصت را به از دست دادن خود را در همه سرگرم کننده و هیجان چنین خطر ناک پارک باید ارائه دهد. چهار-الماس جشن هتل تنها پنج دقیقه از والت دیزنی جهان را می دهد اشاره ای به گذشته با آن 1900s فلوریدا-ساحلی معماری در حالی که ارائه امکانات مدرن از جمله اینترنت با سرعت بالا دسترسی به تمام امکانات رفاهی. چه تر است, این مزرعه در اتاق – اسکله رستوران هتل – به دست آورده است چهار جایزه الماس خود و به عنوان یکی از فلوریدا بهترین مکان برای ناهار خوردن با فلوریدا Trend Magazine.

شیکاگو: شهر باد می وزد, با طبقه سایت ها و جاذبه های از جمله تحمیل ویلیس برج تاریخی اسکله نیروی دریایی و افسانه ای شیکاگو تئاتر می کند و در عین حال یکی دیگر از روز ولنتاین مقصد. این که آیا شما ترجیح می دهید یک تنبل گردش در اطراف پارک هزاره و یا یک نگاه در بسیاری از نمایشگاه ها در داخل موزه هنر معاصر, شما می توانید آن را یک شب در, جیمز, هتل, فقط قدم به قدم دور. واقع در انتاریو خیابان درست کردن شکوه مایل بوتیک ملک نزدیک است, ناهارخوری زیبا و پر جنب و جوش شبانه در شهر شیکاگو. ویژگی های اتاق امکانات رفاهی از قبیل به طور کامل مواجه نگردند میله کوکتل, داخل حمام محصولات و لامپ روشنایی تمام ترکیب برای تنظیم خلق و خوی رمانتیک برای اقامت فراموش نشدنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.